Trešdiena, 15 Marts 2017 06:54

Vai Jēkabpilij vajadzīga jauna viesnīca?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 vasilisa

Vasiļisa: Man liekas, ka nav vajadzīga. Es domāju, ka mums pilsētā jau ir pietiekami viesnīcu. Grūti pateikt vai jaunai viesnīcai būs pietiekami apmeklētāju.

 

 skaidrite

Skaidrīte: Droši vien, ka vajag jaunu viesnīcu. Jēkabpils liela pilsēta. Labā viesnīcā svarīga laipna apkalpošana un pieņemama cena, ja tāda būs un būs apmeklētāji, tūristi, kāpēc gan ne?

 

 Viktors

Viktors: Manuprāt, nav vajadzīga. Pilsētā vairāk vajadzīga kāda jauna ražotne, lai cilvēkiem ir darbs, lai būtu nodokļu maksātāji. Jēkabpilī nav ražošanas ir tikai veikali un gateri, tas arī viss. Kāpēc mums vēl viesnīcu?

 

 Anna

Anna: Es uzskatu, ka nevajag. Pilnīgi pietiek ar to, kas jau ir pilsētā. Manuprāt, Jēkabpilī ir viss, kas mums vajadzīgs, nekā jauna nevajag. Cilvēku te ir tik maz, tik daudzi aizbraukuši, ka jaunas viensīcas nevajag.

 

 daira

Daira: Nezinu, cik daudz tūristu apmeklē Jēkabpili un vai ir pietiekami noslogotas tās viesnīcas, kuras jau ir pilsētā. Varbūt vajadzēja naudu ieguldīt jau esošajās, kas ir, nevis veidot jaunu. Grūti pateikt vai pilsētai vajadzīga jauna viesnīca.

 

Sandra Mikanovska,

Radio1, Ceturtdiena

Lasīts 2233 reizes

Komentāri  

0 #4 Ssss 2017-04-11 19:59
Jauna viesnīca iespējams tikai naudas apmazgāšanai!
Citēt
+3 #3 Ilze 2017-03-15 19:35
Viesnīcas pilsētā atbaidošas.Ja atbrauc viesi vienkārši kauns kādu ieteikt.
Citēt
+3 #2 Juris 2017-03-15 19:13
Kas i ko? Nepietiek ar ieplānoto Kalpaka laukuma nelietderīgo pārbūvi un milzīgo sporta monstru? Vēl kādam deputātu drauģelim gribas kādu pilnsabiedrību nodibināt un piķi kabatās sabāzt. Priekš tam ir uzņēmēji. Ja tur būtu bisness, sen jau saaugtu viesnīcas kā sēnes pēc lietus. Bet pie mums jau "piznezmenim" tūlīt vajadzēs no Domes gqarantijas, ka viesnīca būs pilna tāpat kā "ķepainim" ar baseinu. Un vēl labāk, ja garantēs kredītu uzbūvēšanai.
Citēt
+11 #1 Ha 2017-03-15 09:29
Īstā mērķaudirotija ko aptaujāt un kas izmantos vienicas pakalpoumus
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?