Paziņojums
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/25014
Drukāt šo lapu
Otrdiena, 12 Septembris 2017 15:16

Vai jums mājās ir dūmu detektors?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Ilmars

Ilmārs: Nav man mājās dūmu detektora. Tā ir tikai kārtējā naudas izdošana. Nekādu lielo labumu tie nedos. Es taču savu māju zinu un zināšu, ja notiks ugunsgrēks arī bez dūmu detektora.

 

vaida

Vaida: Nē, man pagaidām vēl nav. Iespējams, ka dūmu detektori ir vajadzīgi, lai brīdinātu par ugunsgrēku. Manuprāt, tas nav izdomāts joka pēc, tā ir vajadzīga lieta.

 

Arkadijs

Arkādijs: Pašlaik vēl nav, bet domāju uzstādīt. Tā ir laba ideja, es to atbalstu. Dūmu detektori ir vajadzīgi.

 

Svetlana

Svetlana: Nē, nav. Man šajā jautājumā ir divejāda sajūta. No vienas puses drošības pēc dūmu detektors ir vajadzīgs, jo visās iestādēs ir šāda ierīce. No otras puses, ja dzīvoklis ir maz viena vai pusotra istaba, vai viņš ir vajadzīgs? Manuprāt, jābūt diferencētai pieejai atkarībā no dzīvopkļa un mājas telpu skaita un platības.

 

Emilija

Emīlija: Nē, nav. Lai uzstādītu, tie ir papildus izdevumi, jau tā ir grūti segt visus komunālos maksājumus, kur lai ņem naudu tādām papildlietām? Ja būs ugunsgrēks, dūmu smaku jutīs uzreiz arī bez dūmu detektora.

 

Sandra Mikanovska,

Radio1, Ceturtdiena

Bilžu Galerija

{gallery}25014{/gallery}
Lasīts 2039 reizes