Otrdiena, 03 Oktobris 2017 12:43

Kā vērtējat Jēkabpils domes jaunā sasaukuma paveikto pirmajās simts dienās?

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Lubova

Ļubova: Labi strādā. Pagaidām viss kārtībā. Jauna vadība, pilsēta mainās. Es dzīvoju Bebru ielas mikrorajonā, mums tur viss jauns, izremontēts. Vēlu veselību un veiksmi jaunajai domei, galvenais, lai strādā cilvēku labā un bez savstarpējiem kašķiem.

 

 Janis

Jānis: Neesmu jēkabpilietis, bet bieži esmu pilsētā un sekoju līdzi visam, kas te notiek. Man patīk Jēkabpils jaunais mērs. Pilsēta kļuvusi tīrāka, sakoptāka. Vēlu, lai izdodas paveikt iecerēto.

 

 Laima

Laima: Neinteresējos, ko dara dome. Esmu maznodrošinātā, mani uztrauc citi jautājumi. Piemēram, no oktobra paaugstināja pensijas un vairāk saņems tie, kuriem lielākas pensijas. Tas nav taisnīgi. Tieši vairāk vajadzēja maksāt tiem, kuriem mazās pensijas, jo ir grūti izdzīvot. Domei vajadzētu vairāk rūpēties par maznodrošinātajiem.

 

 Guntars

Guntars: Es nezinu, kas ir Jēkabpils mērs un, ko dara dome. Neesmu nedz interesējies, nedz tam sekojis līdzi. Manuprāt, pilsētā nekas nav mainījies. Vēlu, lai jaunā dome vairāk strādā cilvēku labā.

 

 Solvita

Solvita: Ilgāku laiku nebiju Jēkabpilī, atbraucot pamanīju, ka ir labiekārtots Kena parks, ielas sakoptākas, pilsēta ir mainījusies uz labo pusi. Jaunajai domei vēlu spēku, izturību un daudz jaunu radošu ideju.

 

Sandra Mikanovska,

Radio1, Ceturtdiena

 

Lasīts 3179 reizes

Komentāri  

-2 #7 Sise 2017-10-05 06:20
Saprotu, ka jaunā dome izskata visu, ko iepriekšējā vadība ar plašu vērienu bija ieplānojusi. Rodas iespaids, ka strādā ļoti atbildīgi. Par to ir prieks!
Citēt
+5 #6 Guest 2017-10-03 23:24
Citēju Domes darbinieks:
Vispār nekas nav darīts šais 100 dienās.Nav jau laika veltīt darbam..jo jaunajiem jāaizstāvas,kad vecie uzbrūk.Vispār ,tiešām šovasar viss kluss,ielas neasfaltē..nekur..tikai elementārā apsaimniekošana un konkursi jaunu darbinieku pieņemšanai.

Vai tik nav otrādāk? Jaunie meklē kļūdas un vairāk neko citu nedara.
Citēt
+9 #5 Natālija 2017-10-03 22:08
Nekas nav izdarīts.Tikai savstarpējie kašķi un savu paziņu iebīdīšana amatos,aizmālēj ot acis ar konkursiem.
Citēt
+6 #4 Domes darbinieks 2017-10-03 21:45
Vispār nekas nav darīts šais 100 dienās.Nav jau laika veltīt darbam..jo jaunajiem jāaizstāvas,kad vecie uzbrūk.Vispār ,tiešām šovasar viss kluss,ielas neasfaltē..neku r..tikai elementārā apsaimniekošana un konkursi jaunu darbinieku pieņemšanai.
Citēt
+6 #3 A 2017-10-03 21:26
Pensionari = podholimi. Nu bija un ir tas pats. Bebru projektu tak saaka iepr. dome. Visu darbu padariija, tagad tik atlika griezt lentu.
Citēt
+3 #2 Dana 2017-10-03 16:12
Nu pirms veikala Tops Nameja ielā visu vasaru stāvēja zālājs nenopļauts,tika i nesen nopļāva un maisiņi vēl ilgi rēgojās nopļautajā zālienā.
Citēt
+6 #1 Guest 2017-10-03 14:00
Jā,jā jaunā dome sakopa ielas,viss kļuva tīrâks un skaistâks.Īsti rūķīši. Ar slotām vien staigā.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?