Ceturtdiena, 12 Jūlijs 2018 12:17

Vai Jēkabpilī ir pietiekami daudz un pietiekami skaistas puķudobes?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Arnita1

Arnita: Ja būtu vairāk puķu, pilsēta būtu skaistāka, jo tur, kur tās ir – ir skaisti. Vairāk varētu būt izvietotas ziedu piramīdas, tāpat arī varētu būt vairāk puķudobju. Daudzviet, kur jau ir puķudobes un ziedu piramīdas, gribētos redzēt puķes košākās krāsās. Vienmēr jau gribās vairāk un labāk, bet, jāteic, ka kopumā man patīk pilsētas puķudobes. Ejot garām, ir uz ko paskatīties.

Ilze1

Ilze: Jā, Jēkabpilī ir pietiekami daudz puķudobju un tās ir arī skaistas, jo īpaši man patīk puķudobe aplī Rīgas ielā iepretī tiltam pār Daugavu. 

Ljina1

Ļina: Manuprāt, pilsētā ir pilnīgi pietiekami puķudobju un tās arī krāšņi zied. Man patīk, ejot ikdienās gaitās vērot puķudobes. Domāju, ka vēl vairāk nav vajadzīgs. 

Marika1

Marika: Neesmu īpaši pievērsusi uzmanību pilsētas apstādījumiem. Patīk ziedu piramīdas un iekarenie ziedu podi Vecpilsētas laukumā, ejot un nākot uz un no darba ir uz ko paskatīties. Vai vajag vēl vairāk? Nezinu. Ir prieks par to, kas jau ir, ziedi priecē.

Ingars2

Ingars: Patīk ziedu piramīdas, kas ir dažādās vietās Jēkabpilī. Nesen biju Vācijā, jāteic, ka tur ir daudz daudz vairāk puķu pilsētās, ja salīdzina ar Jēkabpili, tad te ir tukšums. Savukārt Vācijā tās ir visur – gan puķudobēs, gan gaisa vāzēs, gan ziedu piramīdās, piemeram, iekarenās vāzes ar ziediem ir arī uz visiem tiltiem. Šo ideju varētu realizēt arī Jēkabpilī.

Lasīts 1068 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 12 Jūlijs 2018 13:13

Komentāri  

+1 #2 Aina 2018-07-13 14:25
Pie Jēkabpils Tautas nama varētu vairāk skaistuma.Uzkal niņš pie svariem pliks,arī pie paša Tautas nama varētu būt puķu dobes.
Citēt
+4 #1 pa manam 2018-07-12 14:37
Eiropā katras mājas pagalmi ir sakopti, gaumīgi apstādīti ar košām puķēm, košumkrūmiem un tas rada garāmgājējiem un garāmbraucējiem skaistus skatus. kur vien skaties, ir skaisti. Pie mums sabiedriskās vietās ir tikai dažas puķudobes, bet privātmājas noplukušas un iekšpagalmi nekopti. Kāpēc pie mums cilvēki, pašvaldība necenšas, lai būtu skaisti? Kā tādi pajoliņi.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?