Trešdiena, 01 Augusts 2018 14:44

Kā pavadāt savu atvaļinājumu?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Genadijs1

Genādijs: Tieši šobrīd man ir atvaļinājums. Plānoju kopā ar ģimeni doties ceļojumā pa Latviju. Vēl neesam izlēmuši, kurp brauksim. Iepriekš esam apceļojuši Latgali. Apmeklējam kultūrvēstruriskus objektus, muzejus, vērojam dabas ainavas.

Dzintra1

Dzintra: Izbaudu atvaļinājuma pēdējo dienu. Šovasar atvaļinājuma laikā braucu ciemos pie bērniem un mazbērniem uz Angliju. Prieks, ka viņiem viss ir labi, ka mazbērniem labas sekmes un panākumi skolā. Mazbērni, lai arī mācās angļu skolā, raiti runā latviski, prot lasīt un rakstīt dzimtajā valodā.

Mariite1

Mārīte: Esmu jau pensijā un man viss laiks ir kā atvaļinājums. To vasarā pavadu dārzā. Šogad man pirmo reizi ir dārzs un es ar prieku tajā darbojos. Šovasar viss aug griezdamies, būs laba raža.

Aija1

Aija: Daļu sava atvaļinājuma jau esmu izmantojusi, daļu izmantošu vēlāk. Atvaļinājumā atpūšos, strādāju dārzā, apkopju puķes, kā arī dodos kādā ceļojumā. Visbiežāk tepat pa Latviju, retāk – arpus valsts.

Vesma2

Vēsma: Man atvaļinājums būs augustā. Parasti tā laikā izdaru visus mājas darbus, kas aizņemtības dēļ darbā iekrājušies un nav padarīti. Atvaļinājuma laikā cenšos arī nedarīt neko un atpūsties kopā ar ģimeni.

Lasīts 1158 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kā vērtējat 13.Saeimas vēlēšanas?