Trešdiena, 22 Augusts 2018 10:45

Vai esat gatavi jaunajam mācību gadam?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

InaraUnEvelina1

Ināra un Evelīna: "Jā. Skolai jau sapirktas burtnīcas, klades, zīmuļi, pildspalvas, pamazām tika gādāts vajadzīgais skolai," stāsta vecmāmiņa Ināra. Savukārt mazmeita Evelīna piebilst, ka "vēl nepieciešami piederumi mākslas skolai." Evelīna teic, ka uz skolu gribās iet. Viņa mācās Jēkabpils pamatskolā.

 ValentiinaUnDaniels1

Valentīna un Daniels: "Jā, skolai esam sagādājuši visu nepieciešamo. Sākam iepirkties jau jūnijā, esam sapirkuši klades, burtnīcas, rakstāmpiederumus un citas nepieciešamās lietas, esam burtnīcas un klades arī apvākojuši, viss ir sagatavots, lai dotos uz skolu," stāsta Valentīna. Daniels piebilst, ka "īsti uz skolu vēl negribās iet, bet ko darīsi, ja vasara beidzas". Daniels ies Jēkabpils 2.vidusskolas 4.klasē.

Nauris1 

Nauris: Jā, skolai esmu gatavs, viss ir sagādāts, bet nezinu vai gribās iet uz skolu. It kā vasara ir bijusi pietiekami gara, bet šogad būs eksāmeni un nezinu vai gribās tos kārtot. Skolai iepirkāmies jau vasaras vidū. Es mācos Jēkabpils 3.vidusskolā, šogad iešu sestajā klasē.

ZentaUnFilips1

Zenta un Filips: "Jā, skolai jau gandrīz viss sagādāts, vēl tikai burtnīcas jānopērk," teic Filips un piebilst, ka šovasar bijis Grieķijā, kur arī pirktas skolai vajadzīgas lietas. Viņš mācās Jelgavas 4.vidusskolā un patlaban viesojas pie vecmāmiņas Zentas Jēkabpilī.

LiigaUnMaartinjsh11

Līga un Mārtiņš: "Jā, esam gatavi skolai. Patlaban pērkam būrtnīcas, klades, zīmuļus, pirksim arī jaunas drēbes skolai un somu," stāsta Līga, piebilstot, ka "mācību grāmatas nodrošinās skola." "Mācos Jēkabpils 3.vidusskolā, iešu 3.klasē un uz skolu iet gribās," atzīst Mārtiņš.

 

Lasīts 1246 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 22 Augusts 2018 11:03

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?