Otrdiena, 09 Oktobris 2018 18:40

Kā vērtējat 13.Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Longina1

Longina: Nevisai patīk. Saskaņa uzvarēja, bet ko tas dod – valdību veidot tai neļaus, lai gan šobrīd partijā ir daudz gudru un progresīvu cilvēku. Valdību veidos tie, kas pirms vēlēšanām viens par otru teica sliktu. Nesaprotu, kā tie cilvēki sēdēs pie sarunu galda un veidos komandu.

Inga1 

Inga: Mani vēlēšanu rezultāti apmierina, partija par ko balsoju ir Saeimā un tās sastāvs atjaunojies gandrīz uz pusi. Tagad sagaidu, ka viņi darīs to, ko solīja un būs pozitīvas pārmaiņas. Pirmkārt, jāsakārto izglītības un veselības aprūpes joma.

 Marite1

Mārīte: Grūti teikt, redzēs vai ievēlētajiem deputātiem izdosies izveidot valdību, kas varētu strādāt. Partija, par kuru balsoju ir ievēlēta Saeimā, taču īsti neapmierina vietu sadalījums. Lielu pārsteigumu vēlēšanu rezultāti nesagādāja.

 Aigars1

Aigars: Rezultāti apmierina. Jaunajai Saeimai varāk jāpievēršas izglītībai, veselības aprūpei, lielāks atbalsts nepieciešams pensionāriem un galvenais līdzekļi jātvēl Latvijas ceļu sakārtošanai. Tie ir ļoti sliktā stāvoklī.

 Modris11

Modris: Pozitīvi, ka tie, kas aizgāja vēlēt parādīja, ka viņi ir pilnībā pret pašreizējo valdību. Sāpīgs kritiens ir visām varas partijām, jo īpaši – ZZS un Jaunai Vienotībai. Līdzšinējā koalīcija – ZZS, JV un NA vairs nav spējīgas izveidot valdību. Pozitīvi, ka Saeimā ienāk jauni politiskie spēki ar lielu mandātu skaitu – KPV LV, Jaunā konservatīvā partija un Attīstībai/Par! Es mazliet pazīstu Bordāna kungu un domāju, ka viņa vadībā viss būs OK. Negatīvi, ka mūsu vēlēšanu likums ir bezjēdzīgs, balsojam par sarakstiem ne personām, es sarakstā varbūt pazīstu divus trīs un tie pārējie 15 man ir sveši, mums tas jāmaina un jāpāriet uz jaukto sistēmu, līdzīgi kā ir Lietuvā. Vēl negatīvi, kas varbūt no latvieša izklausīsies savādi, bet es biju cerējis Saskaņai uz labākiem rezultātiem, jo mana pārliecība ir, ka liela daļa nelaimju mums ir no tā, ka mēs 30 gados neesam varējuši pārvarēt šo etnisko sašķeltību. Igauņi to sen ir izdarījuši un igauņiem vispār nav krievu partiju. Igaunijā pie varas ir centra partija, kurai joprojām ir tāds pats līgums ar Putina partiju no kā mūsu “Vienotība” nobijās un atteicās. Visticamāk tā nebūs, bet es būtu gribējis un būtu priecīgs, ja Saskaņa būtu valdībā.

 

Lasīts 1410 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 10 Oktobris 2018 14:48

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?