Otrdiena, 06 Novembris 2018 16:48

Vai paļaujaties, ka Latvijas armija spēs nosargāt valsti un jūtaties droši savā zemē?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Nina11

Ņina: Uzskatu, ka esam drošībā un mums nekas nedraud, nav jāuztraucas, ka Krievija vai vēl kāds cits varētu mums uzbrukt. Tas nenotiks. Tāpēc, manuprāt, valsts pārāk daudz naudas tērē armijas vajadzībām un bruņojuma iegādei. Šos līdzekļus varētu izlietot citur, valstī ir daudz un dažādas vajadzības.

 antonina1

Antoņina: Es savā valstī, Latvijā, jūtos droši, jo pie mums viss ir mierīgi, nav bijis nekādu lielu nemieru vai teroraktu. Esam drošībā.

 Aina1

Aina: Ja runā par valsts robežām, varam justies droši, nekādi uzbrukumi nav gaidāmi. Vairāk par drošību jārūpējas valsts iekšienē. Mēs neesam pasargāti, piemēram, no svešu personu ielaušanās tavā īpašumā, no zādzībām. Ja nakts laikā, kāds var ielausties tavā mājā, cik droši tu vari justies? Vairāk ir jādomā par policijas darba uzlabošanu, lai cilvēki būtu droši savās mājās, lai zagļi tiktu notverti un sodīti.

 Olga1

Olga: Latvijā jūtos ļoti droši, mūsu valstī viss ir kārtībā. Ja būs vajadzība, mūsu armija mūs nosargās.

Viktors11

Viktors: Es ne tik daudz domāju par armiju vai tā mūs nosargās, bez šaubām armija to darīs. Mani vairāk māc bažas vai cilvēkos ir patriotisms, ja tā nav, tad, diemžēl, armijai nav jēgas. Tāpēc, manuprāt, runājot par drošību jāsāk pavisam no citas puses. Protams, to, ko ir darījušas iepriekšējās paaudzes, sākot no pirmajām brīvības cīņām un arī Atmodas gados, tad tam fiziskajam spēkam ir bijusi ļoti liela nozīme, bet tomēr primārais ir garīgais spēks, patriotisms.

 

Lasīts 737 reizes

Komentāri  

+1 #1 Aivars 2018-11-07 21:57
Absurds, Palidziba no rietumiem nav gaidama, mus drizak atdos neka riskes uzsakt treso pasaules karu.Mes ar korupciju nevaram cinities kur vel ar kadu citu pat treso pasaules valsi
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?

Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa) - 12.5%
Aldis Gobzems (KPV LV) - 11%
Jānis Bordāns (JKP) - 47.6%
Atis Pabriks (AP) - 6.8%
Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) - 6.1%
Māris Kučinskis (ZZS) - 3.1%
Krišjānis Kariņš (JV) - 2.2%
Neviens no minētajiem - 6%
Vienaldzīgi - 3.3%

Kopā balsojumi: 735
Balsošana par šo anketu ir beigusies on: Novembris 5, 2018