Otrdiena, 15 Janvāris 2013 00:00

Ko jūs jautātu Valsts prezidentam, ja jums būtu izdevība ar viņu tikties?

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Trešdien vizītē Jēkabpilī viesosies valsts prezidents Andris Bērziņš. Tās laikā paredzēts ne tikai apmeklēt Jēkabpils uzņēmumus un pašvaldību, bet arī tikties ar iedzīvotājiem. Tāpēc Jēkabpils iedzīvotājiem jautājām, ko viņi vēlētos pajautāt Valsts prezidentam. Savās atbildēs viņi izcēla četras galvenās un acīmredzot šobrīd iedzīvotājiem aktuālākās problēmas, par kurām vispirms vēlētos pastāstīt valsts pirmajai amatpersonai: bezdarbs, jauniešu aizbraukšana uz ārzemēm, pensiju indeksācija un tas, ka valsts neaizsargā savus cilvēkus.

andrisAndris: Par tām milzīgajām algām, ko saņem valsts amatpersonas – kad mums tās būs līdzvērtīgas. Ar ko mēs esam sliktāki par viņiem? Esam taču viena nācija.

 

 

 

 

viktorija

Viktorija:

Tā uzreiz pat nevaru iedomāties, ko viņiem pajautāt. Gribētu, lai jauniem būtu darbs, lai jauniem būtu, kur dzīvot, lai viņi atgrieztos – tieši par jaunajiem cilvēkiem gribētu pajautāt. Par to, lai jaunie cilvēki varētu veidot savas ģimenes un lai viņas varētu justies drošas savā zemē. Lai nav jābrauc projām.

 

 

aivarsAivars:

Ja man būtu jāsaka viņam no tīri personiskās pieredzes, tad man žēl, ka valsts neaizsargā mani. Mēs varam runāt, ka mūs aizsargā, bet reāli neaizsargā. Un tā tas ir visos līmeņos arī valsts iestādēs – par mums nerūpējas. Ja tu pats cīnies un dari, tad vēl kaut kas ir, bet arī tādos gadījumos pat nepalīdz.

 

 

LailaLaila:

Es droši vien pajautātu par darbavietām. Kad beidzot mūsu valstī būs tā, ka cilvēkiem vajadzēs mazāk izmantot pabalstu sistēmu, par ko mēdz runāt, ka tā ir diezgan dāsna, un kad beidzot cilvēki varēs atrast darbu.

 

 

 

viktorsViktors:

Būtu jāpasaka, lai palielina pensijas. Nu jau cik gadus "stāv uz vietas", bet komunālie maksājumi pieaug. Tiešām pirmais jautājums būtu, lai atsāk indeksēt pensijas.

 

 

 

Sandra Mikanovska,

Māra Grīnberga

Lasīts 3338 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 25 Februāris 2013 14:16

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai sekojat brīdinājumiem, kurās ūdenstilpnēs ir zilaļģes?