Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka smaga avārija notikusi otrdienas naktī Variešu pagastā, kur cietuši trīs cilvēki. Arī pirmdienas rītā satiksmes negadījumā Salas pagastā – trīs cietušie.

Ieva Sietniece informē, ka 1986.gadā dzimis autovadītājs, vadot automašīnu Citroen C4 nobrauca no ceļa un apgāzās. Negadījumā cieta pasažieri 1990. un 1996.gadā dzimuši jaunieši, kā arī 1999.gadā dzimusi jauniete. Viņa ir smagā stāvoklī, savukārt pārējiem diviem pasažieriem konstatēti nelieli miesas bojājumi. Visi trīs nogādāti slimnīcā. Tikmēr automašīnas vadītājs, 1986.gadā dzimis vīrietis, ticis sveikā cauri ar viegliem nobrāzumiem.

Satiksmes negadījums notika autoceļa Madona-Ļaudona-Jēkabpils 42 kilometrā ap pulksten 00:46 jeb neilgi pirms vieniem naktī.

Jēkabpils policijas iecirkņa priekšnieks Zigmunds Januševskis sarunā ar Radio1.lv sacīja, ka pagaidām vēl nav skaidri visi notikušā negadījuma apstākļi, policija tos noskaidro. Taču, tā kā satiksmes negadījumā smagi cietusi 19 gadīga jauniete, ir uzsākts kriminālprocess, kurā vērtēs autovadītāja atbildību par izraisīto satiksmes negadījumu, kā arī ir noteikta tehniskā ekspertīze.

Aculiecinieki, kas otrdien no rīta, braucot garām darba gaitās, redzēja negadījuma vietu, zināja teikt, ka avarējušās automašīnas priekšējā daļa ir pilnībā sadragāta, un avārijas vietā vērojama pamatīga sliede, tā it kā auto ar priekšējo daļu būtu aris zemi. Auto, apmeties uz jumta, negadījuma vietā atrodās arī vēl trešdien.

Satiksmes negadījums ar trīs citušajiem noticis arī pirmdien no rīta pulksten 10.00 autoceļā Jēkabpils-Aizkraukle, Salas novada teritorijā.

Šeit 1995.gadā dzimušais, vadot automašīnu AUDI A6 AVANT, apdzīšanas manevra laikā sadūrās ar automašīnu “SCANIA 112”, kuru vadīja 1955.gadā dzimušais un automašīnu MERCEDES BENZ ACTROS, kuru vadīja 1952.gadā dzimušais, slimnīcā medicīniskās palīdzības sniegšanai nogādāts AUDI A6 AVANT vadītājs, kā arī AUDI A6 pasažieri – 1991.gadā dzimis jaunietis un 1999.gadā dzimusi jauniete.

Aculiecinieka foto no satiksmes negadījuma vietas Variešu pagastā.

Satriecoties automašīnām, vakar Kokneses novadā netālu no Likteņdārza gājuši bojā divi vīrieši, liecina operatīvo dienestu informācija.

Pēc Valsts policijas sniegtās informācijas, plkst.18.43 Kokneses novadā uz Daugavpils šosejas notika frontāla sadursme starp divām automašīnām - "VW" un "Renault".
Renault vadītājs, kurš dzimis 1969.gadā, un pasažieris, kurš dzimis 1985.gadā, gājuši bojā.

Negadījumā cietis 1979.gadā dzimis automašīnas "VW" pasažieris, kurš nodots mediķu aprūpē.

Savukārt neatliekamās palīdzības dienestā aģentūrai LETA skaidroja, ka šajā bojāgājušie bijuši iespiesti savās automašīnās. Aculiecinieki aģentūrai LETA stāstīja, ka uz negadījuma vietu bija izsaukti vairāki operatīvie dienesti, ieskaitot policiju, neatliekamo palīdzību un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu.

Ceļu satiksmes negadījumā cietuši vēl divi cilvēki. Mediķi slimnīcā ar ļoti nopietnām un smagām traumām nogādājuši arī 42 gadus vecu sievieti un 29 gadus vecu vīrieti.

(Papildināts ar policijas sniegto informāciju)

Jēkabpilī, Jēkaba un Nameja ielas krustojumā piektdienas pēcpusdienā noticis satiksmes negadījums. Vieglā automašīna ietriekusies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā strādā policija. 

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Disciplinārās uzraudzības grupas vecākā inspektore Diāna Briede portālu Radio1.lv informēja, ka 1969.gadā dzimis vīrietis, vadot automašīnu MAZDA ietriecās žogā un mājas sienā. Konstatēts, ka vīrietis pie automašīnas stūres bija sēdies alkohola reibumā, viņa izelpā konstatētas 1,3 promiles alkohola. Diāna Briede piebilst, ka vīrietis pie auto stūres bija sēdies bez noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadītāja tiesībām. Autovadītājs satiksmes negadījumā nav cietis. Policiju uz notikuma vietu izsauca mājas saimniece. Negadījums notika piektdien pulksten 14.24, Jēkaba ielā, Jēkaba un Nameja ielas krustojumā.

Aculiecinieka foto

 

Aculieciniece Olga portālam Radio1.lv informēja, ka pagājušajā naktī Jēkabpilī, Ķieģeļu ielā 13c ap pusnakti izcēlās ugunsgrēks.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Ilze Dāme-Birziņa informēja, ka naktī uz piektdienu plkst. 00.11 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ķieģeļu ielu Jēkabpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies piecstāvu dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg otrā, trešā un ceturtā stāva balkonu apšuvums 12m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no piedūmotās ēkas saviem spēkiem evakuējās 16 cilvēki. Plkst. 1.41 ugunsgrēks tika likvidēts. Cilvēki uguinsgrēkā nav cietuši. Ugunsgrēka izcelšanās iemesli tiek skaidroti.

Aculiecinieces video

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis informē, ka pazudušais Pavels Ivanovs atradies. Noskaidrots, ka minētā persona atrodas ārstniecības iestādē.

 jau ziņots, ka Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirknis meklēja bezvēsts pazudušo Pavelu Ivanovu, dzimušu 1938.gadā, kurš 2018.gada 21.jūnijā no Jēkabpils dzelzceļa stacijas ar vilcienu aizbrauca uz Rīgu un  viņa atrašanās vieta nebija zināma.

 

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā inspektore
Diāna Briede

Pirmdiena, 02 Jūlijs 2018 14:56

Aizkraukles policija meklē attēlā redzamo vīrieti

Informācijas avots:

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas lietvedībā atrodas kriminālprocess par degvielas zādzību no degvielas uzpildes stacijas šī gada 24. jūnijā plkst. 10:55, Jaunjelgavas novadā, Sērenes pagastā.

Attēlos redzamajai automašīnai piestiprinātas Ogres novadā zagtas numura zīmes.

Policija aicina uzmanīgi aplūkot attēlus un gadījumā, ja atpazīstat tajos redzamo personu vai automašīnu, vai varat sniegt citu izmeklēšanai svarīgu informāciju, lūgums zvanīt pa tālruni 25666979 vai 65102557.

Valsts policijas
Zemgales reģiona pārvaldes
vecākā inspektore
Diāna Briede
Page 1 of 184

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?