Jēkabpilī, Degvielas uzpildes stacijā Neste Vienības ielā ceturtdien atrasts atslēgu saišķis, kas varētu būt no dzīvojamām telpām. Atradējs atslēgu saisķi atstājis degvielas uzpildes stacijā uz viena no degvielas uzpildes aparātiem. Ja esat pazaudējis atslēgas, tās varat meklēt degvielas uzpildes stacijās "Neste".
Otrdiena, 17 Jūlijs 2018 10:49

Kaķēni meklē mīļus saimniekus!

Informācijas avots:
Divi kaķu puikas (2 mēn.) meklē atbildīgus saimniekus. Biedrība “Par Ķepām”. T.: 27132560
Sestdiena, 14 Jūlijs 2018 16:38

Rēzeknē pazudis 39 gadus vecs Pļaviņu iedzīvotājs

Informācijas avots:
Rēzeknē naktī uz 26.jūniju pazudis 39 gadus vecs Pļaviņu iedzīvotājs Jānis Vasiļjevs, informē biedrība "Bezvests.lv". Ir zināms, ka no plkst.2 līdz plkst.3 naktī aizgāja uz nezināmu mašīnu un aizbrauca uz Rēzekni. Vīrietim līdzi bijušas darba drēbes un astmas inhalators. Vīrietis ir 165 centimetrus garš, kalsnas miesas būves. Uz kreisā pleca viņam ir tetovējums. Kā īpaša pazīme tiek izcelta rēta sejas kreisajā pusē. Vīrietis bija ģērbies gaiši pelēkās sporta biksēs, armijas tipa virsjakā un pelēkos sporta apavos. Biedrība lūdz atsaukties visus,…
Jēkabpilī, Brīvības ielā 116 pagalmā atrasts zīdaiņa māneklis ar oriģinālu stiprinājumu. Mānekļa stiprinājums ir roku darbs un veikts pēc individuāla pasūtījuma, kur uz koka kubiņiem uzrakstīts mazuļa vārds. Mazuļa vecāki pazaudēto mantu var saņemt Jēkabpils Radio1.
Pirmdien, 9.jūlijā ap pulksten 11.00. Jēkabpilī, T/C "Aura" tualetē, pirmajā stāvā, pazaudēts maks. Maka pazīmes: viena puse gaiši sarkana, otra zila. Makā atradās  nauda, tiesības un bankas karte, kas pieder  Jeļenai Mezinai. Atradēju lūdz zvanīt pa īpašniecei pa tālruni - 29669965. Atlīdzība garantēta!
Page 1 of 6

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?