Otrdiena, 30 Oktobris 2018 12:15

Trīs cilvēki, četras stundas, litriem mazgāšanas līdzekļu, šķēres un suns atguvis savu izskatu

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Zeltainais retrīvers, ko pirmdien no rīta atrada Jēkabpilī, Dzezceļa ielā novārtījušies līdz acīm mazutā vai darvai līdzīgā šķidrumā ir atguvis sākotnējo izskatu.

Veterinārārste Vineta Stašāne sarunā ar Radio1.lv sacīja, ka izdevies nomazgāt dzīvnieku un palīdzēt viņam atgūt sākotnējo izskatu. Lai to izdarītu bijušas nepieciešamas četras stundas, suni mazgājuši trīs cilvēki, daļēji nocērpjot viņa garo spalvu, kā arī esot izlietototi trīs litri mazgāšanas līdzekļa Fairy un vairāki flakoni dzīvnieku šampūna. Jēkabpils patversmes darbinieki un Vineta Stašāne ir pateicīga auto mazgātuvei, kas atrodas Jēkabpilī, Rīgas ielā. Tās darbinieki piedāvājuši telpas un iekārtas dzīvnieka mazgāšanai, jo mazuta daudzumu, kas bijis jānoskalo no dzivnieka nebūtu izturējusi neviena vanna vai duša. Dzīvnieka āda pēc pārciestā joprojām ir sakairināta, bet viņa dzīvībai briesmas nedraud. Suņu puika ir saņēmis nepieciešamo veterināarsta palīdzību un jau sācis arī ēst. Diemžēl saimnieks tā arī nav atsaucies. Kad dzīvnieks nomazgāts, secināts, ka tas nav čipots. Tāpat arī noskaidrojies, ka tas nav tīrasiņu zelta retrīvers, bet ir jauktenis, apmēram divus gadus jauns.

Jēkabpils dzīvnieku patversmes darbinieki pateicas visiem, kas juta līdzi un centās dažādos veidos palīdzēt cietušajam dzīvniekam. Joprojām tiek gaidīts atsaucamies saimnieks, pagaidām suņuks mājvietu sev radis dzīvnieku patversmē.

Jēkabpils dzīvnieku patversmes darbiniekiem nav zināma vieta, kur dzīvnieks izviļājies mazutā vai darvai līdzīgā šķidrumā, taču tiek pieļauts, ka tas noticis kaut kur dzelzceļa tuvumā. Tiek arī pieļauta iespēja, ka kāds dzīvnieku centies šajā šķidrumā noslīcināt, bet par laimi tas nav izdevies.

Sazināties ar  sazināties ar Jēkabpils dzīvnieku paversmi var pa tālruni 28342253.

Saistīta ziņa: Lūdz atsaukties zeltainā retrīvera saimnieku un sniegt palīdzību dzīvnieka aprūpē (FOTO) 

Lasīts 1384 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 30 Oktobris 2018 13:25

Komentāri  

+4 #2 FAKTISKI 2018-10-31 11:26
Varēja nobildēt šos cilvēkus, kuri saveda sunīti kārtībā. Patiešām cepuri nost šo cilvēku priekšā!
Citēt
+5 #1 Zita 2018-10-31 08:57
Milzīgs paldies tiem labajiem cilvēkiem, kas uzņēmās šo misiju un palīdzēja. Visu cieņu Jums. :) Suns tiesām skaistulis, žēl, ja izrādīsies, ka no viņa tik barbariskā veidā ''saimnieks'' ir mēģinājis atbrīvoties.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?

Vjačeslavs Dombrovskis (Saskaņa) - 12.5%
Aldis Gobzems (KPV LV) - 11%
Jānis Bordāns (JKP) - 47.6%
Atis Pabriks (AP) - 6.8%
Roberts Zīle (VL-TB/LNNK) - 6.1%
Māris Kučinskis (ZZS) - 3.1%
Krišjānis Kariņš (JV) - 2.2%
Neviens no minētajiem - 6%
Vienaldzīgi - 3.3%

Kopā balsojumi: 735
Balsošana par šo anketu ir beigusies on: Novembris 5, 2018