BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atspēlē 15 punktus, bet neuzvar

Informācijas avots:
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Svētdien, 4.novembrī “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti atspēlēja 15 punktu deficītu un bija pavisam tuvu savai pirmajai uzvarai “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgā, tomēr spēles galotnē veiksmīgāki bija pretinieki – “Pärnu Sadam” komanda. Spēle noslēdzās ar rezultātu 78:85. Šīs sezonas sesto “double-double” komandas kontam pievienoja Jurijs Aleksejevs, šoreiz viņš guva 25 punktus, izcīnīja 11 bumbas zem groziem un atdeva sešas rezultatīvas piespēles.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” spēli iesāka labi un pēc četrām spēles minūtēm bija vadībā ar sešiem punktiem (13:7). Tomēr ilgi dominēt “lūšus” neizdevās, un pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultātu 19:21 viesu labā.

Otrajā ceturtdaļā notikumus laukumā jau diktēja Pērnavas komanda. Mājiniekiem bija grūtības izcīnīt izdevīgas pozīcijas tuvāk groziem, un pēc nospēlētām 20 minūtēm jēkabpiliešiem bija iekrājies 15 punktu deficīts (40:55).

Uz otro puslaiku “lūši” atgriezās ar jaunu sparu un desmit spēles minūtēs sameta par 12 punktiem vairāk nekā pretinieki (22-10), tādejādi samazinot rezultātu starpību līdz trīs punktiem – 65:62.

Ticība, cerība un vēlme tikt pie pirmās uzvaras bija ļoti spēcīga, it īpaši, kad cīņas 35. minūtē Jurijs Aleksejevs ar precīzu tālmetienu panāca neizšķirtu – 71:71! Tomēr spēles turpinājums labāks padevās viesiem, tie ātri atjaunoja septiņu punktu pārsvaru, un “lūšiem” uzvaras prieki bija atkal jāpārceļ uz nākamo reizi. Spēles beigu rezultāts – 78:85 “Pärnu Sadam” labā.

Pēc spēles BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” komandas galvenais treneris Marko Zarkovičs ir sarūgtināts par zaudējumu, tomēr nākotnē lūkojas ar optimismu: “Jā, šodien mums bija lielāka iespēja uzvarēt, kā jebkad agrāk! Tomēr vairākos kritiskos momentos netrāpījām savus metienus, un pretinieks to izmantoja savā labā. Ja turpmāk spēlēsim tā kā šodien spēlējām otrajā puslaikā, tad mēs noteikti izcīnīsim uzvaras. Mums vēl trūkst pieredzes, lai aukstasinīgi un pacietīgi nospēlētu spēles galotnes. Komandas vārdā saku lielu paldies visiem līdzjutējiem, kas bija atnākuši uz spēli! Viņu atbalsts ir īpaši svarīgs tādai jaunai komandai kā mēs!”

Labākais līgas atlēkušo bumbu savācējs un sešu “double-double” īpašnieks Jurijs Aleksejevs arī šoreiz izcēlās ar 25 gūtiem punktiem, 11 bumbām zem groziem, sešām rezultatīvām piespēlēm un trīs pārķertām bumbām. Rezultatīvi turpina spēlēt Verners Kohs, viņa kontā šoreiz 21 punkts un izcīnītas septiņas atlēkušās bumbas. Labs palīgs bijis arī Rodrigo Būmeisters, kurš pretinieku grozā sameta 11 punktus, izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles un piecas reizes pārķēra pretinieka bumbu.

OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līga, Jēkabpils sporta nams, 4.11.2018.
“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Pärnu Sadam” 78:85 (19:21, 21:34, 22:10, 16:20)

“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Aleksejevs 25 (11 ab, 6 rp, 3 pb), Kohs 21 (7 ab), Būmeisters 11 (8 rp, 5 pb), Zomerfelds 6, Līnis 5, Denafs 4, Sokolovs 3, Štelmahers 3, Hermanovskis, Vanags, Surkulis, Haračičs.
“Pärnu Sadam”: Veids-Četmens 18 (7 rp), Suts 16, Mkrtjičjans 15 (8 ab), Kirvess 12 (12 ab, 5 rp), Rūtsalu 10, Kasks 8, Rāps 4 (6 rp), Urkjuhārts 2, Nīts, Sāremāels.

Nākamais pārbaudījums “lūšiem” būs jau pēc trīs dienām – trešdien, 7. novembrī viesos pie “Valmiera Glass VIA” komandas.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.