Informācijas avots:
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Svētdien, 11. novembrī Jēkabpils sporta namā plkst. 16.00 sāksies “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas cīņa starp BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un igauņu “Tartu Ülikool” komandām. Cīņu varēs vērot tiešraidē internetā Delfi.lv.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” līdz šim izdevies atzīstami pacīnīties ar “Avis Utilitas Rapla” (69:79), “Liepāja” (65:81), “Tal Tech” (65:76) un “Latvijas Universitāte” komandām (76:89), tomēr izšķirošajiem brīžiem pietrūcis jaudas un pieredzes. “Lūšiem” uzvaras prieks vēl priekšā.

Jēkabpiliešu rezultatīvākais punktu guvējs ir Verners Kohs, kurš vidēji katrā spēlē guvis 21,5 punktus, kas ir otrs lielākais radītājs līgā. Tāpat Kohs ar 56% precizitāti ir otrs trāpīgākais tālmetienu metējs visā čempionātā. Stabila vērtība ar septiņiem “double-double” (vidēji 16,6 punkti, 11,4 atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles) astoņās cīņās ir Jurijs Aleksejevs. Aleksejevs ir labākais atlēkušo bumbu savācējs visā līgā.

“Tartu Ülikool” ar četrām uzvarām un trīs zaudējumiem atrodas rezultātu tabulas augstajā sestajā vietā. Igauņi pieveikuši BK “Jūrmala”(79:59), “Tal Tech”(79:68), “Pärnu Sadam” (82:76) un “Tallinna Kalev/TLÜ” (75:66) komandas, bet piekāpušies “Valmiera Glass VIA” (98:106) , BK “Ogre” (91:94) un “Kalev/Cramo” (58:77) vienībām. Komandas sastāvā spēlē oktobra līgas vērtīgākais spēlētājs Jūliss Kazakausks (Julius Kazakauskas). Divi no līderu trijnieka ir lietuvieši – jau pieminētais Kazaukausks, kurš līdz šim vidēji katrā spēlē guvis 16,1 punktu, izcīnījis 10,4 atlēkušās bumbas un atdevis 5,7 rezultatīvas piespēles un Arns Velička (Arnas Velička), kurš izcēlies ar vidēji 21 punktu, 4,6 bumbām zem groziem un 4,9 rezultatīvām piespēlēm. No vietējiem spēlētājiem rezultatīvākais ar 12,3 punktiem vidēji katrā cīņā bijis Kregors Hermets (Kregor Hermet).

Apskatot kopējo komandu statistiku, redzams, ka “lūši” salīdzinoši ar Tartu pārstāvjiem trāpīgāk metuši tālmetienus (7. vieta visā līgā ar 34% precizitāti pret 14. vietu un 28%) un soda metienus (9.vieta ar 73% pret 13. vietu ar 66%), savukārt igauņiem labāk veicas, iekarojot grozus no tuvās distances (10. vieta ar 50% precizitāti pret “lūšu” 15. vietu un 42%). Citos statistikas rādītājos atšķirības nav pārāk lielas, tomēr nedaudz labāki rezultāti ir “Tartu Ülikool” komandai.

Pēc pēdējās spēles pret “Valmiera Glass VIA”, kad spēles liktenis izšķīrās vien spēles pēdējās sekundēs, BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs uzsvēra, ka “viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus”! “Lūši” turpina cītīgi strādāt treniņos un ar katru spēli arvien uzlabot savu sniegumu. Nāc un atbalsti Jēkabpils komandu kārtējā cīņā par uzvaru!

Nekavējies, jo pirmie 50 spēles apmeklētāji, kas uzrādīs derīgu ieejas biļeti, saņems saldumus un limonādes no uzņēmuma “Rāmkalni”! Savukārt spēles puslaika pārtraukumā notiks “SMScredit.lv” līdzjutēju konkurss, kura uzvarētājs dāvanā saņems stilīgu un ērtu mugursomu un šalli. Lai tajā piedalītos, spēles apmeklētājam jāiemet sava ieejas biļete ar uzrakstītu vārdu, uzvārdu īpašajā traukā pie ieejas zālē. Pēc pirmās ceturtdaļas tiks izlozēti pieci laimīgie, kas lielajā pārtraukumā piedalīsies konkursā.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.