Lāsma Irša

Lāsma Irša

 

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” aicina jēkabpiliešus un pilsētas viesus uz 2018./2019. gada basketbola sezonas atklāšanas pasākumu, kas notiks sestdien, 22. septembrī plkst. 18.00 Jēkabpils sporta namā. Sezonu “lūši” atklās, mājas laukumā draudzības spēlē uzņemot BK “Valka/Valga” komandu. Ieeja – bez maksas.

Sestdien “lūši” ielūdz visus iepazīties ar jauno komandu un svētku atmosfērā noskatīties draudzības spēli pret “Valka/Valga” vienību. Sanākušos viesus priecēs karsējmeiteņu dejas un kluba talismana Lusillo priekšnesumi. Basketbolistiem veiksmi vēlēs kluba vadība un īpašie viesi.

2018./2019. gada sezonā komandas galvenais treneris ir Marko Zarkovičs. Sastāvā ir Jurijs Aleksejevs, Mikus Sokolovs, Matīss Surkulis, Roberts Krūmiņš, Verners Kohs, Rodrigo Būmeistars, Dāvis Denafs, Elvijs Frīdenbergs, Rainers Hermanovskis, Edgars Klaģišs, Mārtiņš Krūmiņš, Niks Līnis, Rihards Parādnieks, Ričards Daniels Vanags un Gints Zomerfelds. Darbs pie sastāva komplektēšanas turpinās.

Pirmās oficiālās Latvijas-Igaunijas apvienotās līgas spēles Jēkabpils sporta namā notiks pēdējā septembra nedēļā. Sestdien, 29. septembrī plkst. 14.00 “lūši” tiksies ar igauņu “TLU Kalev”, bet svētdien, 30.septembrī plkst. 19.30 jēkabpiliešiem pretiniekos būs cits igauņu klubs – “Rapla”. Biļešu cena uz oficiālajām spēlēm paliek nemainīga: € 1,50, skolēniem un pensionāriem – € 1, bērniem līdz 6 g.v. un invalīdiem – bez maksas.

Sestdien svinēsim kopā basketbola svētkus Jēkabpils sporta namā un atbalstīsim savu komandu, uzsākot jauno 2018./2019. gada sezonu!

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS "LNK Industries", Jēkabpils sporta centrs, “Joma”.

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Jau ziņots, ka jaunajā basketbola sezonā galvenais Jēkabpils basketbola kluba atbalstītājs būs Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs “SMScredit.lv” un “lūši” Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā startēs ar jaunu nosaukumu – BK “Jēkabpils/SMScredit.lv”. Izmaiņas piedzīvo arī komandas logo un formastērpi.

Jaunajā Jēkabpils basketbola kluba logo labi pazīstamais, cīņasspara un sportiskā niknuma pārņemtais lūsis papildināts ar komandas jauna ģenerālsponsora “SMScredit.lv” logo. Tāpat jaunu un svaigu krāsas triepienu saņems “lūšu” formastērpi, mājas spēles tie būs lūšu oranži, bet izbraukumos – kaujinieciski melni.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” valdes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs atzinīgi novērtē jaunā ģenerālsponsora iniciatīvu: “Esmu pateicīgs, ka ir tādas kompānijas, kas ne tikai pelna, bet arī investē! Paldies “SMScredit.lv”! Viņu atbalsts lielā mērā ir devis iespēju saglabāt lielo basketbolu Jēkabpilī.”

“SMScredit.lv” jau kopš 2009. gada atbalsta Latvijas sportistus un nozīmīgākos sporta veidus, piemēram, pludmales volejbolistus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, skeletonistus Tomasu un Martinu Dukurus, vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, šķēpmetēju Madaru Palameiku un daudzus citus. Tagad šim pulkam pievienojies arī Jēkabpils basketbola klubs. “Rezultāti sportā ir smaga, ilgstoša un pacietīga darba rezultāts, kā sasniegšanai ir nepieciešams gan psiholoģisks, gan finansiāls atbalsts. “SMScredit.lv” tic Jēkabpils komandas potenciālam, tāpēc šogad atbalstīsim un vēlēsim panākumus jaunizveidotajai komandai “BK Jēkabpils/SMScredit.lv”, kuru pārstāvēs gan perspektīvi un talantīgi sportisti, gan pieredzes bagāti basketbolisti Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā. Vēlam panākumiem bagātu sezonu!” basketbola kluba atbalstīšanu komentē “SMScredit.lv” izpilddirektors Gvido Endlers.

BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” saka paldies visiem saviem atbalstītājiem un cītīgi turpina gatavoties jaunajai sezonai.

Atbalstītāji: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, “PATA”, “CDW Minerals” (AV), “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, “Mikor”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”.

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Pļaviņu novada dome (reģ.nr.90000043649) izsludina pieteikšanos uz Pļaviņu novada pašvaldības policijas inspektora amatu.

Prasības pretendentiem:
 - atbilstība likuma “Par policiju” 21.panta pirmās daļas 1., 2., 3., 4.punktā noteiktajām prasībām;
 - augstākā izglītība;
 - vismaz 1 gada darba pieredze policijā;
 - izpratne par pašvaldības policijas funkcijām;
 - labas iemaņas darbā ar MS Office programmām;
 - labas saskarsmes spējas un precizitāte;
 - atsaucīgs, godīgs, atbildīgs, disciplinēts un vērsts uz attīstību;
 - nevainojama reputācija;
 - nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Amata pretendentiem (-ēm) Pļaviņu novada domes klientu apkalpošanas centrā (Dzelzceļa ielā 11, Pļaviņās, Pļaviņu novadā, LV-5120) vai elektroniski uz e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 2018.gada 30.septembrim, jāiesniedz šādi dokumenti:
1. motivācijas vēstule;
2. dzīves gājuma apraksts (CV);
3. izglītību apliecinošu dokumentu kopijas;
4. izziņa no Iekšlietu ministrijas Sodu reģistra.

Uz pārrunām tiks aicināti pretendenti, kuru iesniegtie dokumenti atbilst augstāk minētajām prasībām.

Basketbola klubs “Jēkabpils” jaunajā 2018./2019. gada sezonā sauksies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” un Latvijas-Igaunijas apvienotajā līgā “lūšus” vadīs serbu treneris Marko Zarkovičs. Komanda galvenokārt sastāvēs no gados jauniem, bet talantīgiem un perspektīviem basketbolistiem, ko pastiprinās tādi pieredzes bagāti “lūši” kā Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs.

Jēkabpils basketbola klubam šī – nu jau septītā sezona iezīmējusies ar jauniem sadarbības partneriem un jaunu nosaukumu. Par kluba ģenerālsponsoru ir kļuvis Latvijā vadošais īstermiņa kredītu aizdevējs “SMScredit.lv”. Attiecīgi komandai ir jauns nosaukums un drīzumā tiks prezentēta arī atjaunināta vizuālā identitāte.

Par BK “Jēkabpils SMScredit.lv” komandas galveno treneri ir apstiprināts 33 gadus vecais serbu basketbola speciālists Marko Zarkovičs. “Spēlēsim modernu basketbolu, ko ikvienam būs patīkami vērot! Galveno komandas daļu veidos gados jauni spēlētāji, tomēr mēs vēlamies pieradīt, ka arī ar šādu sastāvu varam būt cienīgi pretinieki ikvienai komandai. Ieguldīsim daudz darba un ar katru spēli rādīsim arvien labāku un labāku sniegumu,” jauno komandu un tās uzdevumus raksturo Zarkovičs.

Zarkovičs ir izbijis basketbolists, kas profesionālā līmenī basketbolu spēlējis Dānijā un Rumānijā, tomēr karjeru nolēmis turpināt kā treneris. Absolvējis Belgradas Basketbola akadēmiju, ir Serbijas treneru asociācijas biedrs, strādājis serbu individuālās meistarības basketbola nometnēs, austriešu “NBC Camps”, spāņu “Campus Attack” nometnēs, trenējis jaunos basketbolistus Serbijā, Spānijā, Latvijā un citās valstīs, kā arī ir bijis iesaistīts apjomīga Indijas reģiona basketbola attīstības programmas īstenošanā. Savukārt šovasar Zarkovičs strādājis Eiropā vienīgajā FIBA sertificētajā basketbola nometnē “YUBAC”.

Divas aizvadītās basketbola sezonas (2016./2017. un 2017./2018.) Zarkovičs pavadīja Latvijā, trenējot “Alfrēda Kraukļa VEF” sporta skolas 2001., 2002. gadā dzimušos basketbolistus.

Jaunajā “lūšu” komandā no pieredzējušiem basketbolistiem Jēkabpils krāsas aizstāvēs jau labi pazīstamais Jurijs Aleksejevs un Mikus Sokolovs. Komandā turpinās spēlēt jēkabpilietis Matīss Surkulis. Pirmo reizi Jēkabpils sporta namu par savu mājas laukumu sauks viens no bijušajiem “Latvijas Universitātes” basketbola kluba līderiem Roberts Krūmiņš un trīs gadus Spānijas “maizē “ pabijušais Verners Kohs, kā arī jaunā paaudze: Rodrigo Būmeistars, Dāvis Denafs, Elvijs Frīdenbergs, Rainers Hermanovskis, Edgars Klaģišs, Mārtiņš Krūmiņš, Niks Līnis, Rihards Parādnieks, Ričards Daniels Vanags un Gints Zomerfelds. Fizioterapeita pienākumus uzņemsies Robins Dedzis. Darbs pie sastāva komplektēšanas turpinās.

Komandas līdzjutēji ar spēlētājiem tuvāk tiks iepazīstināti gan sezonas atklāšanas pasākumā, gan atklātajos treniņos. Pirmās mājas spēles plānotas 29. un 30. septembrī, kad Jēkabpils sporta namā “lūši” uzņems pretiniekus no Igaunijas – “TLU” un “Rapla”.

Kopš BK „Jēkabpils” dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas. Pērno – 2017./2018. gada sezonu „lūši” noslēdza septītajā vietā, neiekļūstot izslēgšanas spēlēs. No aizvadītās sezonas vidus galvenā trenera amatā bija Sandis Buškevics, viņam asistēja Mihals Hlebovickis.

Sekojiet BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” jaunumiem kluba mājas lapā www.bkjekabpils.lv un sociālajos tīklos!

 

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības

Ceturtdiena, 13 Septembris 2018 09:46

"Sporta arēna" 24. raidījums, 12.09.2018. (VIDEO)

Jūsu uzmanībai viens no vispozitīvākajiem "Sporta arēnas" raidījumiem - studijā viesojas Jēkabpils Gada sportiskākā ģimene - Urtāni. Noklausies un uzzini vairāk par Jurģi, Ēriku, Marku un mazliet arī par Donatu!

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 19. augustā plkst. 16.10 viesosies Jēkabpils jaunā un talantīgā basketboliste Reina Tomāsicka. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Otrdiena, 11 Septembris 2018 14:37

Nozaudētas auto atslēgas

Jēkabpilī, Vecpilsētas laukuma apkārtnē nozaudētas automašīnas atslēgas. Atradējam lūgums zvanīt pa tālruni: 29851177. Atlīdzība garantēta!

Otrdiena, 11 Septembris 2018 13:00

Kaķēni meklē mīļus saimniekus!

Četras kaķu meitenes (1,5 mēn. divas rudas, divas - pelēki strīpainas) un divi melni runčuki (3,5 mēn.) meklē mājas. Sterilizēti, apmeklē kastīti. T.: 27132560

Otrdiena, 11 Septembris 2018 10:32

Kaķēni meklē mājas

Gadu vecs runcītis – pelēks strīpainis un 3 gadus vecs melns skaistulis meklē saimniekus, kas viņus žēlos, baros un sargās. Kastrēti. T.: 26852931

Ceturtdiena, 06 Septembris 2018 13:43

"Sporta arēna" 23. raidījums, 5.09.2018. (VIDEO)

Jēkabpils Radio1 (107 FM) 5. septembra raidījumā "Sporta arēna" viesojas peldēšanas trenere Guna Gavare. Saruna par peldēšanas iespējām Jēkabpilī, sacensībām, pusstundas peldējumu, kā arī par to, kā pareizi mācīt bērnus peldēt un daudz ko citu.

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Page 1 of 67

Noskaties