Sestdiena, 06 Janvāris 2018 18:58

LBL Zvaigžņu pieciniekā iebalsoti trīs otrā ešelona komandu basketbolisti, arī no Jēkabpils

Informācijas avots:  LETA
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

"OlyBet" Latvijas Basketbola līgas (LBL) komandas Zvaigžņu spēles starta pieciniekā iebalsoti trīs spēlētāji no "Valka"/"Valga" un "Jēkabpils" komandām, kas šajā sezonā neizceļas ar teicamiem rezultātiem.

Latvijas un Igaunijas čempionātu apvienotās Zvaigžņu spēles starta pieciniekā līdzjutēji iebalsojuši aizsargus Edgaru Jeromanovu ("Jūrmala") un Aigaru Šķēli ("Ventspils"), kamēr starp uzbrucējiem tie ir "Valka"/"Valga" basketbolisti Roberts Freimanis un Kristaps Miglinieks, bet centrs būs Jurijs Aleksejevs ("Jēkabpils").

Ja "Ventspils" un "Jūrmalas" komandas vēl atrodas LBL pirmajā četriniekā, tad "Valka"/"Valga" astoņās spēlēs guvusi tikai divas uzvaras un ir sestā, kamēr "Jēkabpils" ar diviem panākumiem 13 mačos ir čempionāta vājākā vienība.

Komandu vadīs tie treneri, kuru vadītās vienības ieņems pirmās trīs vietas pēc LBL pēdējās spēles 7.janvārī.

Septiņus pārējos spēlētājus papildus izraudzīsies treneri sadarbībā ar LBL vadību.

Tikmēr Igaunijas komandā iebalsoti četri Tallinas "Kalev"/"Cramo" basketbolisti - aizsargi Janari Joesārs un Aizeja Brisko, kā arī uzbrucējs Kristians Kangurs un centrs Sedriks Simons, kamēr vēl pieciniekā iekļuvis "Tartu Universitātes" uzbrucējs Janars Taltss.

Zvaigžņu spēle vēl nebijušā veidolā plānota 16.februārī "Saku Suurhall" arēnā Tallinā, kur savstarpēji sacentīsies abu līgu izlases. Savukārt gadu vēlāk šis pasākums varētu norisināties jau Rīgā. Līdz šim tas ir vēl nebijis precedents abu turnīru vēsturē.

Pasākumā saglabāts "slam-dunk" un trīspunktu metienu konkursi, tāpat neiztiks bez meistarības pārbaudēm. Tāpat būs arī treneru konkurss ar metieniem no centra.

Biļetes uz apvienoto Zvaigžņu spēli var iegādāties "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās un internetā. Spēli Latvijā translēs televīzijas kanāls "Best4Sport".

Lasīts 452 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties