Pirmdiena, 15 Maijs 2017 09:36

Sporta notikumu apskats 15.05.2017.

Informācijas avots:  Lāsma Vindule
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Nākošnedēļ – otrā skriešanas skolas nodarbība

Reizi mēnesī, vienā no iknedēļas koptreniņiem Mežaparkā, norisinās Jēkabpils Sporta centra organizētā "Skriešanas skola". Tajā treniņu var aizvadīt sporta speciālista vai profesionāla sportista vadībā, tādējādi ikvienam interesentam sniedzot iespēju bez maksas apgūt nepieciešamās zināšanas par skriešanu un veselīgu dzīvesveidu - kādi vingrinājumi jāveic pirms un pēc treniņa, kā pareizi palielināt treniņu slodzi, veselīga uztura principi, u.c. jautājumiem. “Skriešanas skolā” aicināti piedalīties visu vecumu interesenti!

Otrā "Skriešanas skolas" nodarbība notiks 25.maijā un to vadīs sporta speciālists Pēteris Krastiņš. Tikšanās Kalna namiņā (pie kameršļūkšanas trases).

Pievienojies Skriešanas skolai un doties pretī saviem mērķiem ar jaunām zināšanām, ekspertu padomiem un varenu iedvesmas lādiņu!

Jēkabpils jauniešu diena 2017 aicina!

Jēkabpils jauniešu dome ielūdz uz pasākumu - Jēkabpils Jauniešu diena 2017! Šī gada 20.maijā Jēkabpils stadionā „Vārpa” Jēkabpils jauniešu dome sadarbībā ar Latvijā lielāko ielu sporta un kultūras organizāciju „Ghetto Games”, Jēkabpils bērnu un jauniešu centru un biedrību “13.Pirmdiena” pārsteigs un liks tavai elpai aizrauties.

„Piešķir emocijām spēku!” - ar šādu saukli Jēkabpils jauniešu dome aicina ikvienu kļūt par daļu no pasākuma, kas būs tikai sākums vasaras sezonas pasākumiem un nebeidzamajiem piedzīvojumiem. Turnīri norisināsies 11 dažādos sporta veidos.

Reģistrēšanās turnīriem- plkst. 10:00, savukārt Jauniešu dienas atklāšana plkst. 11:00. Sporta spēļu nolikumi divas nedēļas pirms pasākuma būs pieejami Jēkabpils jauniešu portālā– www.jekabpils-jauniesi.lv. Pēc sporta turnīriem stadionā, apmeklētāji aicināti uz Jēkabpils Mežaparku, kur plkst.18:00 norisināsies orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē bērniem un jauniešiem”, ko organizē biedrība “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”. Bet jau plkst.19:00 Veikparkā pie Radžu ūdenskrātuves. „Jam n chill Jēkabpils Mežaparkā”. Sacensību garu nomainīs atelpas brīdis, kad varēs baudīt dienas noslēgumu vasarīgā garā kopā ar draugiem.

26.maijā Mežaparkā norisināsies taku orientēšanās “Jēkabpils balva 2017”

26.maijā Jēkabpils Mežaparkā norisināsies taku orientēšanās “Jēkabpils balva 2017”, ko organizē LOF taku-O komisija, IADC “Ausma”, OSK “Sēlijas mežs” un OK “Stiga”. Sacensību mērķis ir noskaidrot labākos taku orientieristus Elites un B grupās. Sacensību starts pl.18:00 (Mežaparkā pie kalnu namiņa), distances garums – Elites grupai 1.5km (15 KP), iesācēju grupai “B” 0.5 km (6KP). Sacensību nolikums pieejams www.jekabpilssc.lv. Elektroniskā pieteikšanās sacensībām līdz 24.maijam mājas lapā www.taku-o.lv un uz vietas pirms sacensību starta. Taku orientēšanās pasākumi Latvijā tiek rīkoti no 2000.gada. Atšķirībā no parastās orientēšanās, šajā disciplīnā galvenais ir nevis ātrums, bet precizitāte. Tādēļ taku orientēšanās ir lieliski piemērota vecākiem cilvēkiem un personām ar kustību traucējumiem.

Pasākumi šonedēļ:

17.05. 16:00-19:00 Viesīte, mežniecība

„Orientieris 2017”

(norāde uz sacensību vietu - Jēkabpils-Neretas šos., Viesītes aplis)

18.05. 17:30-20:00 Mežaparks

„Pierādi sevi” – koptreniņš skriešanā, nūjošanā, velobraukšanā

(pulcēšanās vieta - Kalna namiņā)

20.05. 11:00 JSC stadions Jēkabpils Jauniešu diena 2017 un GHETTO games

 

 

 

 

 

Rīgas maratonā noskaidro Latvijas čempionus

Ātrākie garo distanču skrējēji svētdien, 14.maijā, Rīgā sadalīja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) medaļas klasiskajā 42,195 kilometru maratona distancē. Valērijs Žolnerovičs Latvijas čempiona titulu izcīnīja ar jaunu valsts rekordu, finišējot pēc divām stundām, 14 minūtēm un 23 sekundēm. Aizvadītā gada Latvijas čempions maratonā jēkabpilietis Anatolijs Macuks distanci veica 2:33:24, izcīnot 13.vietu kopvērtējumā un 3.vietu savā vecuma grupā.

Orientieristiem godalgotas vietas Latvijas čempionātā garajā distancē

14.maijā Latvijas labākie orientieristi devās Alūksnes virzienā, lai sadalītu čempionu titulus Latvijas čempionātā garajā distancē. Garā distance ir orientēšanās klasika, un šoreiz meistarsacīkstes notika Alūksnes novada Veclaicenes pagastā. Labākos rezultātus no OSK “Sēlijas mežs” uzrādīja un savās vecuma grupās godalgotās vietas izcīnīja: Agate Šicāne (2. Vieta), Ingus Znotiņš (2. Vieta), Gundega Jurāne (2.vieta), Zigmunds Daščors (2.vieta), Imants Meldrājs (3.vieta).

FK Jēkabpils pirmā uzvara

Nedēļas nogalē Jēkabpils stadionā mājas spēli Komanda.lv pirmās līgas čempionātā futbolā pret FK Progress/AFA Olaine aizvadīja FK Jēkabpils/JSC. Laukuma saimnieki līdz šim bija vieni no divām komandām, kam pie punktiem šosezon nebija izdevies tikt, turklāt viņi savos vārtos līdz šim ielaiduši visvairāk bumbu – 18. Puse no tām vārtos pabija iepriekšējās kārtas zaudējumā pret FK Ogre.

Šoreiz jēkabpilieši Olaini pārspēja ar 2:1, jēkabpiliešu labā vārtus guva Dmitro Tamilovičs un Aigars Liņģis, bet olainiešu labā – Aleksandrs Gubins.

Ceturtdaļfināla spēles Jēkabpils pilsētas basketbola čempionātā

14.maijā Jēkabpils sporta namā tika aizvadītas 2016./2017.gada Jēkabpils pilsētas atklātā čempionātā un “Sedumu” kausa izcīņā basketbolā ceturtdaļfināla spēles. “Cita atpūta” ar 104:67 pārspēja “DLLA”, “BS Madona” ar 116:50 pārspēja “Pļaviņas”, “NDB Timber” ar 120:42 pārspēja “Jēkabpils 2”, bet “Jēkabpils” ar 97:80 pārspēja “Līvāni”. Pusfināla spēles norisināsies 21.maijā, pirmās spēles sākums – pl.13:00.

B turnīrs JSC balvu izcīņā šahā

13.maijā Jēkabpils sporta centra ēkā norisinājās Jēkabpils sporta centra balvas izcīņas šahā B turnīra izspēle. Tajā dalītu 1./2.vietu izcīnīja Renārs Petrovs un Andris Tutins, bet 3.vietu – Liāna Stulpiņa. Kopvērtējumā (pēc 6 labākajiem rezultātiem) līderis ir Andris Tutins, 2.vieta Liānai Stulpiņai, bet 3.vietas ieguvēju noteica pēc kopā izcīnītajiem punktiem – un tas ir Renārs Petrovs.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 562 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 15 Maijs 2017 09:51

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt