Pirmdiena, 07 Augusts 2017 14:35

Jēkabpils sporta notikumu apskats

Informācijas avots:  Aiva Jakubovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aleksandrs Latvijai sniedz vērtīgu punktu summu Baltijas čempionātā

5.-6. augustā, Valmieras J.Daliņa stadionā tika aizvadīts Baltijas valstu čempionāts vieglatlētikā U-18 grupā. Latvijas izlases sastāvā startēja, un lielu punktu pienesumu ar divām uzvarām un 2.vietu komandas labā ieguldīja Jēkabpils sporta skolas audzēknis Aleksandrs Kucs. Pirmajā sacensību dienā, 400m skrējienā ar rezultātu 50,97sek., mūsu sportistam pārliecinoša uzvara. Otrajā dienā, 200m skrējienā Aleksandram 2.vieta ar rezultātu 22,79sek.. Savukārt 400m barjerskrējienā ar rezultātu 55,19sek., sportistam kārtējā pelnītā uzvara! Paldies Jēkabpils sporta skolas trenerim Aivaram Norim par vieglatlēta sagatavošanu Baltijas čempionātam!

Lai arī kopvērtējumā kaimiņvalstis izrādījās pārākas, 1.vieta Igaunijai – 273 p., 2.vieta Lietuvai – 273 p., 3.vieta Latvijai – 251 p., vēl var piebilst, ka summējot atsevišķi puišu izcīnītās vietas un nopelnītos punktus, Latvijas vieglatlēti izrādījās pārāki, savukārt Igaunijai un Lietuvai spēcīgākas bija meitenes.

Latvijas čempionāts veterāniem pludiņmakšķerēšanā

5.-6.augustā, Madonas novada, Kalsnavas pagasta Aiviekstes upē norisinājās Latvijas čempionāts makšķerēšanā ar pludiņa makšķeri veterāniem, kurās dalībnieki piedalījās divās vecuma grupās 50+ un 60+. Jēkabpils pilsētu pārstāvēja un godalgotas vietas 60+ grupā izcīnīja Jurijs Ņikandrovs (2.vieta) un Pēteris Vorobjovs (3.vieta). Ivaram Mednim šoreiz nācās samierināties ar komandas biedru pārākumu, bet vērts pieminēt sportista veiksmi nedēļu pirms čempionāta, kad treniņu nolūkā jēkabpilieši startēja Daugavas svētku ietvaros organizētajās makšķerēšanas sacensībās Zvejnieklīcī, kur cope labāk padevās Ivaram Mednim un kopvērtējumā izcīnīta 3.vieta.

Atklāto ūdeņu sacensību sezona turpinās

Jēkabpils sporta centra peldētājas Kate Šķipare un Elza Bojāre aktīvi pavada vasaru atklāto ūdeņu sacensībās, tādējādi uzturot lielisku treniņu formu pretimnākošajai rudens sezonai. 6.augustā abas sportistes startēja sacensībās ,,Lielupes izaicinājums 2017’’, kur vecuma grupā no 14 līdz 24 gadiem, 450 m distancē Katei izcīnīta uzvara, bet Elzai 3.vieta. Savukārt garajā izturības peldējumā 1500m distancē – Katei 2.vieta, Elzai 4.vieta. Distanču kopvērtējumā Katei Šķiparei abās distancēs 2.vietas, Elzai Bojārei 4.un 7.vieta.

 

Novusa vecmeistari spēļu pieredzi bagātina Rēzeknē

5.augustā, Rēzeknē tika aizvadīts Eduarda Veselova piemiņas turnīrs novusā uz kuru devās arī 9 šī sporta veida vecmeistari no Jēkabpils. Šīs sacensības kopumā atbalstīja 36 dalībnieki. Visaugstāk kopvērtējuma rangā, dalot 9. – 16. vietu no Jēkabpils komandas izcīnīja Valentīns Sipovičs un Aleksandrs Belovs. Bagātīgu spēļu un sacensību konkurenci ieguva Miervaldis Belokopitovs, Genādijs Komarovs, Andris Tomiņš, Pēteris Sprukts, Dmitrijs Maslobojevs, Māris Jaudzems un Juris Ščuckis. Ne vienmēr uzvaras ir galvenās, bet gan aktīvi un sportiski pavadīts laiks!

Informāciju sagatavoja

Jēkabpils sporta centra direktora vietniece

Aiva Jakubovska

Lasīts 434 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt