Ceturtdiena, 12 Oktobris 2017 10:20

Ar Kūku MTB maratonu noslēdzas LiVelo Kausa 2017 izcīņa

Informācijas avots:  Dainis Skrūzmanis
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ar Kūku MTB maratonu 1.oktobrī noslēdzās LiVelo Kausa 2017 izcīņa, kas šogad noritēja 7 posmos.

Kā allaž pirmie trasē devās bērnu sacensību dalībnieki. To vidū uzvarētāji ir – Anna Gabriela Skrūzmane (LiVelo / Zelta zeme, Līvāni), Ieva Jurēviča (RPP MTB), Lote Lange (Riteņvasara, Rīga), Rauls Ukins (Skanste/Virši A, Ādaži), Edvards Gedrovics (Vellapēda, Rīga). Maratona un pusmaratona distancēs Kūku MTB sacensībās savās vecuma grupās uzvarēja: Mārtiņš Romanovskis (KS Sporta klubs, Ogre), Enia Kaņepēja (Skanste / Virši-A), Markuss Herbsts (Gaismas maģija Stividors LP, Cēsis), Katrīna Jaunslaviete (ZZK), Kaspars Kipurs (eBike Machine), Raimonds Brics (Baltijas Sports), Dzintars Kaņepējs (Skanste / Virši-A), Ļubova Pavļukova (SK S-Sportas, Daugavpils), Raitis Zuļģis (Baltijas Sports), Mikus Herbsts (Gaismas maģija Stividors LP) un Dana Alksne (Riteņvasara, Rīga). Savukārt komandu konkurencē visvairāk punktus izcīnīja “Skanste / Virši – A”, aiz sevis atstājot “VeloRīts Gulbene” un “LiVelo / Zelta zeme”.

LiVelo Kausa 2017 kopvērtējuma uzvarētāji ir:

Vīriešu zēnu (VZ) grupā - Mārtiņš Romanovskis (KS Sporta klubs, Ogre)
Sieviešu meiteņu (SM) grupā - Elēna Selga (Hawaii Express, Ogre)
Sieviešu jauniešu U18 (SJ) grupā - Anastasija Sapožņikova no Lietuvas (SK Snaige)
Vīriešu jauniešu U18 (VJ) grupā - Valts Zaķis (VeloRīts Gulbene)
Vīriešu (Elite) grupā - Kaspars Beitāns (VeloRīts Gulbene)
Sieviešu (Elite) grupā - Vija Frīda (TK Sniegpulkstenīte, Daugavpils)
Vīriešu V30 grupā Raimonds Brics (Baltijas Sports, Pļaviņas)
Vīriešu V40 grupā Dzintars Kaņepējs (Skanste / Virši-A, Pļaviņas),
Senjoru (S40) grupā - Jūlija Kaznačenko no Lietuvas (SK Snaige)
Vīriešu veterānu (V50) grupā – Raitis Zuļģis (Baltijas Sports)

Pilni kopvērtējuma rezultāti pieejami te: http://ej.uz/7zvi

Savukārt komandu kopvērtējumā LiVelo Kausa 2017 izcīņā 1.vieta Skanste / Virši komandai, kas aiz sevis atstāja “LiVelo / Zelta Zeme” un “VeloRīts Gulbene”.

Suminām LiVelo Kauss MTB 2017 kausa izcīņas galvenos atbalstītājus: Reklāmas un drukas studiju "Vērtīgs", SIA "Glear" zīmolu "Jersikas Čipsi", Līvānu novada pašvaldību, Krustpils novada pašvaldību, Daugavpils pilsētas pašvaldību, Daugavpils novada pašvaldību, Jēkabpils pilsētas pašvaldību, Aknīstes novada pašvaldību, kā arī pārējos atbalstītājus, sadarbības partnerus, draugus, kā arī, protams, visus sacensību dalībniekus!

Suminām LiVelo Kauss MTB 2017 organizētāju komandu: Biedrību "Veloklubs Līvāni", Biedrību "Tūrisma Klubs "Sniegpulkstenīte", Juri Brakovski un "Sēlijas Pērle", Normundu Pastaru un biedrību "Daugavas Pārupieši", Kasparu Lipski!

Jau ziņots, ka šogad vienīgais kalnu riteņbraukšanas seriāls Latgales un Sēlijas reģionā – LiVelo kauss MTB 2017 - norisinās 7 posmos un to otro gadu pēc kārtas organizē biedrība “Veloklubs Līvāni”, sadarbībā ar citām biedrībām, pašvaldībām un riteņbraukšanas entuziastiem un atbalstītājiem. Vairāk informācijas: www.facebook.com/events/1363390393709681

Sacensību mērķis ir veicināt iedzīvotāju sportisko aktivitāti, popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veidot LiVelo kausu kā tradicionālas un ikgadējas riteņbraukšanas sacensības.

Kontakti: Dainis Skrūzmanis, t. 26350848, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 734 reizes

Komentāri  

0 #2 krustpiliets 2017-10-13 11:01
Citēju Guest:
Vai citas trases palika pilnas musoru?
Salas un Selpils pagastos aiz sacensibam palika visas lentas un norades. Pilns mezs ar musoru. Iesaistijam novadu un pasi rakstijam. BRRR ne organizatori


Šajā gadījumā liels paldies biedrībai Daugavas Pārupieši par šīs trases uzturēšanu kārtībā!!!
Citēt
+3 #1 Guest 2017-10-12 19:24
Vai citas trases palika pilnas musoru?
Salas un Selpils pagastos aiz sacensibam palika visas lentas un norades. Pilns mezs ar musoru. Iesaistijam novadu un pasi rakstijam. BRRR ne organizatori
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties