Pirmdiena, 13 Novembris 2017 15:03

Sporta notikumu apskats

Informācijas avots:  Madara Jakubovska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils florbolisti smagā cīņā piedzīvo zaudējumu

10. novembra vakarā florbola kluba Jēkabpils komanda piedzīvoja sāpīgu zaudējumu spēlē pret FK Kalsnava ar rezultātu 9:10. Labākais spēlētājs Arturs Sproģis.

Nākamā mājas spēle jau 17. novembrī plkst.20:00, bet 19. novembrī FK Jēkabpils aicina uz florbola turnīru “Rudens jampadracis 2017” Spuņģēnu sporta zālē. Vairāk informācijas pa tālruni 26703582 (Inita).

Novusisti nav gatavi cīņām 2. līgā

11. novembrī Ogrē norisinājās Latvijas komandu atlases sacensības novusā 2. posms, kur tikās 1. posma 1.-2.vietu uzvarētāji. Sakarā ar zaudējumu 2. posmā, Jēkabpils komandai dalība 2. līgā paiet secen.

 Volejbola aktivitātes

11. novembrī Baltijas volejbola līgas ietvaros Jēkabpils lūši 1. setā pārsteidza Avo Kēla trenētos pērnaviešus, uzvarot ar 25:23, taču, zaudējuši 2. setu, saplaka un piekāpās viesiem ar 1:3 (23, 20, 12, 13). Rezultatīvākie laukumā mājiniekiem bija Armands Āboliņš un Zigurds Adamovičs, kuri guva pa 8 punktiem, un Ēriks Voroņko, kurš sakrāja 7 punktus. Viesu rindās Toms Švans izcēlās ar 9 punktiem.

12. novembrī Latvijas Kausa izcīņā Jēkabpils lūšiem uzvara pār OC Limbaži/MSĢ ar rezultātu 3:1.

 Svētdien, 12. novembrī Latvijas Nacionālās līgas 2.divīzijā volejbolā kārtējo spēli aizvadīja Jēkabpils Juniori, kas savā laukumā uzņēma Madonas volejbolistus. Līdzvērtīgā, bet pārliecinošā spēlē ar 3:0 jēkabpilieši izcīnīja uzvaru. Nākamā spēle izbraukumā 16.novembrī plkst.19:30 ar Rēzeknes novadu.

 

Jēkabpils handbolistēm uzvara

Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā sievietēm Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā uzvaru pār Salaspils SS ar 28:26 izcīnīja Jēkabpils SS handbolistes. 7 vārtu guvums Gitas Kaulakanes un Simonas Ārmanes kontos. 16. novembrī jēkabpilietes mēros ceļu uz Dobeli, lai tiktos ar REIR Dobele.

 

Sezonu turpina telpu futbolisti

12. novembrī 3. vidusskolas sporta manēžas futbola laukumā tikās Sporta Skola – Jubergs 0-1 (A.Liņģis);

Dignāja – Viesīte 4-8 (E.Kresliņš 3, I.Biloničs - E.Demjanovs 3, J.Zans 3, U.Salenieks, E.Čibulis);

Sala – Latgran 8-5 ( V.Vizulis 2, I.Silakrankers 2, T.Kozlāns, L.Podnieks, R.Grauze, A.Betkers – A.Sproģis 2, A.Joksts, A.Gabrāns, U.Ziemelis); Leģendas – Krustpils Juniori 8-1 ( A.Ostvalds 5, S.Trofimovs, J.Trofimovs, I.Filatovs – B.Carjovs). Nākamās spēles norisināsies 19. novembrī plkst. 17:00 3. vidusskolas sporta manēžā.

 

Svinam svētkus skrienot

Par patriotu nepiedzimst, par patriotu kļūst”- ar šādu saukli 12. novembrī ikviens tika aicināts uz tradicionālo skrējienu “Patriots”, kas norisinājās Jelgavas novada Valgundes pagasta Ziemassvētku kauju muzeja „Mangaļi” teritorijā. 24 km svētku skrējiena finišu sasniedza 109 kungi un 47 dāmas, bet 10 km svētku skrējiena finišu sasniedza 126 kungi un 131 dāma. Jēkabpils vārdu 24 km distancē godam pārstāvēja Oskars Korsakovs.

 

 Laiks atskatīties un izvērtēt 2017. gada sasniegumus sportā

sporta sasniegumi

Katrs gads Jēkabpils sportiskajā saimē ir jaunu virsotņu gads. Priecē, ka ikviens no Jums neapstājas pie sasniegtā, bet izvirza vēl augstākus mērķus! Arī šis gads ir bijis notikumiem un sasniegumiem bagāts gads sportā un, lai kopīgi izceltu spilgtākos brīžus un augstākos sasniegumus gada griezumā, aicinām ikvienu, gan trenerus, gan klubu vadītājus, gan sportistus individuāli līdz  8.decembrim pl.16:30 iesniegt aprakstu par 2017. gadu: - nozīmīgākās sacensības un sasniegumi;

- informāciju par izcīnītajām godalgotajām vietām Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionātos, kas iesniedzama izmantojot veidlapu “Iesniegums naudas balvas piešķiršanai par izciliem sasniegumiem sportā” (pieejams www.jekabpilssc.lv mājaslapā);

- “Sporta laureāta” nominanti komandu un individuālajos sporta veidos;

- Plānotie Latvijas, Eiropas un Pasaules čempionāti vēl decembra mēnesī.

Aprakstus sūtīt uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., sīkāka informācija pa tālr. 26321112 vai 22172180.

Aicinām uz sporta pasākumiem šonedēļ

LacpleshaDienasSkrejiens

15. novembrī Pusstundas skrējiena 7.kārta ir reizē arī Lāčplēša dienai veltīts skrējiens, kas tiek organizēts kopā ar Jēkabpils novada pašvaldību un starts šim posmam tiks dots pie Ābeļu kapsētas (Jēkabpils-Dunava 3.km), kur atdusas Lāčplēša kara ordeņa kavalieris Otto Brālītis. Starts plkst. 18:00 – daiļā dzimuma pārstāvēm, plkst. 18:30 – stiprā dzimuma pārstāvjiem. Dalības maksa: skolēniem EUR 0.50, pieaugušajiem – EUR 1.00.

 

uz divu sezonu robezas

19. novembrī OSK “Sēlijas mežs” un Jēkabpils novada pašvaldība aicina “Uz divu sezonu robežas” orientēšanās sacensībām T.Asariņa piemiņai. Sacensību centrs: Ābeļu pamatskola, Jēkabpils novads, starts plkst. 12:00. Nolikums un elektroniskā pieteikšanās (līdz 15.novembrim) www.osksm.lv

 

 

Informāciju apkopoja:

Madara Jakubovska

Jēkabpils sporta centrs

Sabiedriskās attiecības

Lasīts 605 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties