Pirmdiena, 18 Decembris 2017 16:09

Jēkabpils sporta notikumu apskats

Informācijas avots:  Lāsma Vindule
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aicinām apmeklēt sporta pasākumus šonedēļ Jēkabpilī:

20.12. 20:00 Sporta nams Credit 24 Meistarlīga volejbolā            SK Jēkabpils Lūši – OC Limbaži/MSĢ
23.12. 10:00 Jēkabpils 3.vsk. sporta manēža Volejbola turnīrs „Ziemassvētku kauss 2017”
23.12. 11:00 Sporta nams Jēkabpils atklātais čempionāts un „SEDUMU” kausa izcīņa basketbolā 2017/2018

 

 

Jēkabpils lūši” nosargā Latvijas kausu

Svētdien, 17.decembrī, Sporta namā “Daugava” Latvijas kausu savā īpašumā paturēja tā pašreizējie īpašnieki SK “Babīte” volejbolistes un “Jēkabpils lūšu” vīriešu komanda. Vīriešiem tāpat kā pirms gada izšķirošajā spēlē tikās RTU/”Robežsardzes” un “Jēkabpils lūšu” komandas. Pirms gada nedaudz negaidīti uzvarēja “lūši”, taču šogad jau tieši viņi bija fināla favorīti. Gan “Credit24” meistarlīgā jēkabpilieši turnīra tabulā ir augstāk, gan arī divreiz šosezon rīdzinieki jau bija apspēlēti.

1. sets bija līdzīgs no sākuma līdz beigām, tomēr pēc 22:22 svaru kausus “lūšu” labā nosvēra Armanda Āboliņa serve, ar kuru galā netika Māris Lancmanis, bet punktu setam pielika Ēriks Voroņko – 25:23 kausa īpašnieku labā. 2. seta sākumā rīdzinieki izvirzījās vadībā ar 1:0 un 3:1, taču drīz vien Raimondam Vildem jau bija jāizmanto abi pusminūtes pārtraukumi, lai cīņas gaitu pavirzītu pretējā virzienā. Vēlāk laukumā Lancmaņa vietā tika laists tumšais zirdziņš Aivars Siļutins, bet 3. setā pēc 14:8 jēkabpiliešu labā Vladimiru Visocki nomainīja Raimonds Liniņš. Uzvarētājiem ļoti līdzīgi sadalījās punktu guvums līderiem – Voroņko – 15, Rihardam Puķītim – 14 un Āboliņam – 13 punkti, kamēr RTU/”Robežsardzei” 14 punkti Gata Garklāva kontā.

“Šogad psiholoģiski bija grūtāk, bet rezultāts liecina par vieglāku uzvaru,” pirms gaisā mešanas paspēja pateikt jēkabpiliešu vecākais treneris Mārcis Obrumans. “Pagājušogad gājām laukumā ar bijību, bet šogad – ar vēsu galvu un karstu sirdi. Šobrīd esam labāki. Laika svinēt mums nav, jo jau trešdien ir atbildīga spēle pret OC Limbaži/MSĢ.”

Par labāko rīdzinieku komandā tika atzīts Vladimirs Visockis, bet jēkabpiliešiem par tādu kļuva komandas kapteinis Rihards Puķītis, kurš kļuva arī par fināla vērtīgāko spēlētāju.

Telpu futbols. Jēkabpils pilsētas atklātajā čempionātā un kausu izcīņā telpu futbolā 16.decembrī norisinājās kārtējās spēles: Sala – Jubergs 3-6 ( L.Podnieks 3, I.Silakrankers 1(autogols) - A.Liņģis 3, A.Gospodarjovs, O.Zeps), SMS Auto – Jubergs 2-13 (K.Subotins 2 - O.Peņkovskis 4, A.Liņģis 4, A.Gospodarjovs 3, I.Šleseris 2), Dignāja – Latran 2-9 (M.Rusiņš, I.Sirmulis – M.Pujāts 4, A.Gabrāns 2, A.Joksts, S.Molčanovs, R.Ančs), Viesīte – Krustpils Juniori 9-6 (E.Čibulis 5, J.Zans 2, K.Čibulis – J.Hnikins 3, B.Carjovs 2, D.Morozovs, A.Seņkovs 1(autogols)), Sporta Skola – Leģendas 4-1 ( R.Ragainis 2, A.Danilovs, Ž.Skopenko – N.Rakels). Nākošās spēles norisināsies 14.janvārī.

LBL 3. Pēdējo spēli LBL3 1.posmā aizvadīja Jēkabpils basketbolisti un ar rezultātu 71:78 nācās piekāpties BS Rīga komandai. Komandā 20 punktu guvums Kristeram Tumšam. Dalībai LBL 3 bija pieteikušās 18 komandas, kas 1.posmā tika sadalītas 3 grupās. Savukārt, 2.posmā komandas sadalītas divās finālgrupās, ņemot līdzi savstarpējo spēļu rezultātus, no kurām pirmajā tiks aizvadītas cīņas par 1.-9. vietu. Pārējās spēlēs turnīrā par 10.-18. vietu. Izslēgšanas turnīrā piedalīsies 1.-6.vietas ieguvēji, kā arī uzvarētāji pārspēlēs starp pamatturnīra 7. un 11.vietas, kā arī 8. un 10.vietas ieguvējiem.

Handbols. LHF prezidenta kausa izcīņā Jēkabpils SS komanda jau otro gadu pēc kārtas pusfinālā tikās ar REIR Dobele, kaut gan šoreiz mainītās lomās pēc vietu izkārtojuma Latvijas čempionātā. Lai arī apņēmība un cīņasspars bija liels, tomēr nācās piekāpties dobelniecēm ar rezultātu 27:35 (13:17) un turpmākās cīņas par Latvijas Kausu izstāties. Komandas rindās 9 punktu guvums Gitai Kaulakanei, 6 – Ievai Lapsai, pa 3 – Valērijai Gerasimovai un Simonai Ārmanei, pa 2 - Kristai Krūmiņai un Anetei Čeičei, pa 1 – Jūlijai Damenauskai un Kristai Minovai.

Krosmintons. 16.decembrī Valmieras Pārgaujas sākumskolas sporta zālē norisinājās 4.Latvijas čempionāts krosmintonā, kas pulcēja vairāk kā 50 spēlētājus no visas Latvijas. Čempionātā tika sadalīti medaļu komplekti 8 dažādās kategorijās. U14 puišu kategorijā kā vienmēr sīva spēkošanās starp reitinga līderiem Artūru Dzirkali (Jēkabpils) un Rovildu Deduškēviču (STK Zaļā Pēda/Trikātas pamatskola). Šoreiz spraigā trīs setu spēlē (15:17, 16:10, 16:11) uzvarēja Artūrs Dzirkalis. Savukārt OPEN kategorijā finālā tikās Andrejs Krūmiņš (BK SMASH, Jēkabpils) un vēl viens jēkabpilietis Uldis Dzirkalis. Krūmiņš pusfinālā divos setos (16:11, 16:5) apspēlēja Aināru Gulbi (STK Zaļā Pēda, Brenguļi), savukārt Dzirkalis trīs setu spēlē (11:16, 16:4, 16:8) bija pārāks pret Mārtiņu Žogotu (KK Krosmintons.lv, Rīga). Finālspēle izvērtēs trīs setu garumā (11:16, 16:8, 16:6), kurā uzvaru svinēja Krūmiņš. Pirmoreiz Latvijas čempionātu vēsturē medaļas tika sadalītas arī dubultspēļu kategorijā, kur spēles bija līdzvērtīgākas. Uldis un Artūrs Dzirkaļi dubultspēļu pusfinālā piedzīvoja zaudējumu duetam Logoša/Logošs (KK Krosmintons.lv).

BK “Jēkabpils”. Sīva cīņa sestdien, 16. decembrī Jēkabpils sporta namā starp BK “Jēkabpils” un BK “Ogre” basketbolistiem notika no pirmās līdz pēdējai spēles minūtei. Diemžēl vairākas nelaikā un nevietā pieļautās kļūdas maksāja “lūšiem” uzvaru, un jēkabpilieši piekāpās viesiem ar rezultātu 65:73. “Jēkabpils” rindās ar pārliecinošiem “double-double” rezultatīvākie cīnītāji bija Jurijs Aleksejevs un Artūrs Vītiņš.

Florbols. 16.decembrī Spunģēnos Jēkabpils florbola komanda aizvadīja otrā apļa spēli pret Valmiera BSS. Lai gan pirmajā spēles periodā abas komandas demonstrēja līdzvērtīgu spēli un abu kontā bija pa 3 gūtiem vārtiem, tomēr spēles noslēgumā Jēkabpils ar rezultātu 7:18 atzina valmieriešu pārākumu. Nākošā spēle notiks 6.javārī pret Aizkraukles komandu.

Šautriņas. Engures novada Apšuciemā no 15.-17.decembrim norisinājās Latvijas Dārta Organizācijas rīkotais Latvijas kauss 2017. Tajā Anda Seimane un Vita Grebska izcīnīja 2.vietu dāmu konkurencē, bet Andai Seimanei individuālajā cīņā dāmu konkurencē uzvara.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 679 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties