Pirmdiena, 08 Janvāris 2018 16:57

Galda hokeja aktualitātes

Informācijas avots:  Kristaps Zarinieks
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

 Sestdien, 6.janvārī, Rīgas Kultūru vidusskolā, tika aizvadīti vairāki Valsts mēroga galda hokeja turnīri - Latvijas Amatieru līgas 4.posms, Latvijas čempionāts junioru komandām un pats svarīgākais - Latvijas Čempionāts pieaugušo komandām. 
 Amatieru līgas posmā no Jēkabpils GHK pārstāvjiem ļoti labu rezultātu uzrādīja Aleksandrs Bugo, kurš 38 dalībnieku konkurencē kopvērtējumā ierindojās 4.vietā, bet starp pieaugušajiem bija pats spēcīgākais, izcīnot 1.vietu.
  Visaugstākā līmeņa cīņas notika Latvijas Komandu čempionātā pieaugušajiem, kur neiztrūkstoši neiztika arī bez Jēkabpils GHK komandas. Komandu sastāvs ļoti spēcīgs, jēkabpilieši vadoties pēc pasaules reitinga bija izsēti 8.vietā, no 10 komandām. 10 komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās,vadoties pēc pasaules reitinga, no kurām labākās 3 kvalificējās 1.līgai, bet 4. un 5. vieta - 2,līgai. Sastādīt konkurenci jēkabpilieši spēja visiem, aizvadot daudz saturīgas spēles, bet gala rezultātā turnīrā iztika bez lieliem pārsteigumiem, un bija jāturpina spēlēt 2.līgā, kur Jēkabpils GHK pārstāvji iekļuva finālā, un jau otro gadu pēc kārtas tur tikas ar Ventspils JN komandu, kur šogad Ventspils komandai izdevās revanšs par pērn piedzīvoto zaudējumu. Tādejādi sacensību kopvērtējumā - 8.vieta.
  Jēkabpils GHK komandas sastāvā spēlēja - Andrejs Kuzņecovs, Kristaps Zarinieks, Rūdolfs Valainis un Elvijs Višņevskis.  
Par sacensību uzvarētājiem pēc 13 gadu pārtraukuma kļuva Skrundas GHK galda hokejisti, kas finālā pārspēja BJC "Laimīte" komandu no Rīgas. Bronzas medaļas - Inčukalna GHK.
   Jau 13. janvārī tiks aizvadīts kārtējais Pasaules Tūres posms Krievijas pilsētā Kurskā, bet Latvijā nākamās lielākās sacensības notiks 3.janvārī, kur Rīgā notiks Latvijas Kausa izcīņas 4.posms.
   Pēc 2 mēnešiem, 3. un 4.martā Jēkabpils 3.vidusskolas Sporta manēžā notiks šīs sezonas nozīmīgakais klubu sarīkojums galda hokeja pasaulē - Pasaules Tūres Supersērijas posms "Latvia Open 2018" un Pasaules Klubu čempionāts.

Lasīts 425 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties