Pirmdiena, 05 Marts 2018 16:36

Jēkabpils sporta notikumu apskats 05.03.2017.

Informācijas avots:  Lāsma Vindule
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Aicinām apmeklēt sporta pasākumus šonedēļ Jēkabpilī:

06.03. 20:00 Jēkabpils 2.vsk. Latvijas Nacionālās Līgas 2.divīzijas volejbola čempionāts   Jēkabpils Juniori – Rēzeknes novads
10.03. 17:00 Jēkabpils 2.vsk. Latvijas Nacionālās Līgas 2.divīzijas volejbola čempionāts   Jēkabpils Juniori – Kuldīgas NSS
11.03. 13:00 Sporta nams Jēkabpils pilsētas atklātais čempionāts un kausa izcīņa telpu futbolā

 

 

Ar stundas slēpojumu noslēdzas 6 kārtu sacensības “Ziemīšu jampadracis”

Stundas slepojums

Ar stundas slēpojumu svētdien, 4.martā, noslēdzās tautas sporta sacensības “Ziemīšu jampadracis”, kas kopš janvāra norisinājās sešās kārtās. Sacensību mērķis bija popularizēt slēpošanu un noskaidrot aktīvākos un ātrākos slēpotājus dažādās vecuma grupās. Dalībnieki distanci veica distanču slēpošanas brīvā stilā dažādās distancēs, kā arī stafetē un pāru slēpojumā.

Savās vecuma grupās Stundas slēpojuma uzvarētāji ir: Imants Meldrājs, Dace Staģīte, Leons Seškens, Daina Lūkina, Ivars Saldaks, Zanda Kārkliņa, Pēteris Krastiņš, Zane Lauva, Raitis Ludboržs, Imalda Žurila, Tabita Tīna Lūka, Kaspars Kravalis, Dāvis Ņikonovs, Laine Odziļeviča, Kristiāns Lipskis, Juris Celmārs. Absolūti labākos rezultātus stundas slēpojumā uzrādīja un kausus savā īpašumā ieguva – Raitis Ludboržs un Zanda Kārkliņa, bet 2.un 3.vietu absolūti labāko vērtējumā izcīnīja attiecīgi Pēteris Krastiņš un Žanna Zolberga un Valdis Fiļovs un Imalda Žurila. Noslēgumā notika arī vērtīgu piemiņas balvu izloze starp slēpojuma dalībniekiem.

Savukārt kopvērtējuma uzvarētāji 6 kārtās savās vecuma grupās ir: Imants Meldrājs, Dace Staģīte, Sergejs Mihaļevs, Aivita Ķiploka, Justs Lūkins, Zanda Kārkliņa, Viesturs Celmārs, Zane Lauva, Raitis Ludboržs, Imalda Žurila, Kaspars Kravalis, Laura Nikola Pinne, Dāvis Ņikonovs, Laine Odziļeviča, Kristiāns Lipskis, Annija Grandāne, Juris Celmārs.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un dalību sacensībās! Tomēr ar slēpošanas sacensībām nekas nav beidzies un turpinās tautas sporta sacensību sezona. Stundas slēpojums bija arī pirmais “Jēkabpils sporta centra balvas 2018” posms! Atgādinām, ka Balvas izcīņa norisināsies jau trešo gadu un tās mērķis ir popularizēt sportiski aktīvu un veselīgu dzīvesveidu Jēkabpils iedzīvotājiem, iepazīstināt iedzīvotājus ar dažādiem sporta veidiem un noskaidrot labākos un vispusīgākos sportistus Jēkabpilī. “Sporta centra balvas” izcīņa norisināsies deviņos posmos. Sacensībās aicināti piedalīties visi, kuriem ir vēlēšanās pārbaudīt savas fiziskās spējas un labi pavadīt laiku patīkamā kompānijā. Visi dalībnieki, kas veikuši distanci atbilstošu sacensību nolikumā norādītajai sezonas vērtējuma grupai, saņem reitinga punktus. Kopvērtējumā tiek vērtēta 6 labāko sacensību punktu summa. Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties www.jekabpilssc.lv un vēl gana laika sagatavoties SC balvas 2.posmam – “Pusstundas peldējumam”, kas norisināsies 27.aprīlī Citruss pa peldbaseinā. Uz tikšanos!

Latvijas individuālais čempionāts galda tenisā 2018

3. un 4.martā Rīgā, Rīgas O.Kalpaka daiļamatu pamatskolas sporta zālē norisinājās Latvijas individuālā čempionāta galda tenisā finālsacensības. Tajās augstāko rezultātu no Jēkabpils sporta centra komandas dalībniekiem izcīnīja Rihards Mencis, kas vīriešu vienspēlēs izcīnīja 3.vietu, bet vīriešu dubultspēlēs ar Oļegu Kartuzovu izcīnīja Latvijas čempionu titulu. Savukārt Ina Jozepsone kopā ar Margaritu Judinu izcīnīja 2.vietu sieviešu dubultspēlēs, bet kopā ar Sandiju Vasiļjevu – 3.vietu jauktajās dubultspēlēs. Pārējie Jēkabpils sporta centra komandas pārstāvju rezultāti – vīriešu vienspēlēs Uldim Dzirkalim 12.vieta, Danielam Koganam 13.vieta, Vitālijam Glazunovam 24.vieta, sieviešu vienspēlēs Valērijai Naumovai 15.vieta.

Jēkabpils vieglatlētiem panākumi sacensībās

Zane Zemite

3.martā Igaunijā, Viru pilsētā jau 24. reizi notika visu triju Baltijas valstu jauniešu izlašu (U-18) mačs telpās. Latvijas izlases sastāvā startēja arī jēkabpiliete Zane Zemīte, kas izcīnīja Baltijas čempiones titulu augstlēkšanā, atkārtojot savu personīgo rekordu – 1,74m. Zanes kontā arī 2.vieta trīssoļlēkšanā ar rezultātu 12,21m. Jāatzīmē, ka pēc 15 gadiem Latvijas U-18 izlase izcīnīja 1.vietu šajās sacensībās. Savukārt Edvīns Voitiņš 3.-4.martā piedalījās sacensībās Minskā, Baltkrievijā, kur izcīnīja 3.vietu augstlēkšanā, ar rezultātu 2.05m, kas ir arī Latvijas labākais sezonas rezultāts. Apsveicam Jēkabpils sportistus ar izcīnītajiem augstvērtīgajiem rezultātiem!

Notiek LSVS finālsacensības vieglatlētikā telpās

Veterani

3.martā Rīgā, Sporta manēžā norisinājās Latvijas sporta veterānu – senioru savienības (LSVS) 55.sporta spēļu finālsacensības vieglatlētikā telpās. Jēkabpils sporta centra komanda uz sacensībām devās nelielā - 11 cilvēku - sastāvā. Par divkārtēju čempionu kļuva Aldonis Palkavnieks, kas uzvaras laurus plūca 60m un 200m distancēs. Uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena 3000m soļošanā kāpa Aija Rogāle un Normunds Ivzāns. Latvijas Simtgades spēļu medaļu komplektu savā īpašumā ieguva Zigmunds Znotiņš, kas izcīnīja 1.vietu trīssoļlēkšanā, 2.vietu tāllēkšanā un 3.vietu 60m skrējienā. Par sudraba medaļniekiem lodes grūšanā kļuva Baiba Grasa un Ivars Dundurs. Otro labāko rezultātu augstlēkšanā un trīssoļlēkšanā uzrādīja Viktors Zarņickis bet tāllēkšanas sektorā viņš bija trešais. 1 jūdzes skrējienā Zanda Kārkliņa finišēja otrajā pozīcijā, bet 3000m soļošanā - trešajā. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena 200m distancē kāpa Ruta Šķipare, bet 60m -Vladimirs Golubevs. Nozīmīgu ieguldījumu komandas kopvērtējumā deva Gunita Miteniece, kura pieņēma izaicinājuma un sīvā konkurencē veiksmīgi nostartēja 200m, 800m un 1 jūdzes skrējienos. Paldies ikvienam sportistam par viņu spēku, izturību un Jēkabpils vārda nešanu šajās vēsturiskajās – Latvijas simtgades gada – sacensībās!

Noslēgusies jau 2018. gada 5 kārtu sacensības peldēšanā 4. kārta

2. martā Citrus SPA sporta baseinā 90 peldētāji jau ceturto reizi sacentās 2018. gada 5 kārtu sacensībās peldēšanā, peldot vecuma grupām atbilstošās brīvā stila distances un 100m kompleksu. Līderi bez izmaiņām ir jaunākajā vecuma grupā 2011. gadā dzimušie un jaunāki -peldot 25 m, ātrākie bija Keitija Skribāne un Markuss Gustavs Jurgevičs. 50 m brīvā stila distancē no 2010.g un 2009.g. dzimušajiem, veiklākie ir Erlends Teicāns un Evelīna Začesta. Vecuma grupā 2008.g. un 2007.g dzimušie, pirmie bija Gustavs Gumbelis un Emīlija Jaundzeme. 100m distancē savās vecuma grupās uzvaru izcīnīja Līva Vilcāne, Artjoms Bogdanovs, Diāna Apsīte, Matīss Resnis, Elza Bojāre, Atis Āre un Kristaps Kalniņš. Veterānu konkurencē, kā visās iepriekšējās sacensību kārtās, spēcīgākie ir Artūrs Līcītis un Jolanta Grugule. Sacensību, noslēdzošā, 5. kārta notiks 16. martā.

Telpu futbols. 3.martā Latvijas Telpu futbola 1. līgā “Jēkabpils lūši” aizvadīja izbraukuma spēli Daugavpilī, kur tikās ar Austrumu konferences līderiem – LDZ Cargo/DFA. Ar rezultātu 4:2 jēkabpilieši piekāpās LDZ Cargo komandai. Jēkabpiliešu labā vārtus guva Edmunds Zvaigzne un Aleksandrs Gospodarjovs. Jēkabpilieši Austrumu konferences komandu konkurencē kopvērtējumā ieņem 2.vietu.

Peldetaji Visagina

Peldēšana. Jēkabpils sporta centra peldētāji 3.martā piedalījās sacensībās Lietuvā, Visaginas pilsētā. Jēkabpiliešu rezultāti ir šādi: 1.vieta 25m Br/st Evelīnai Začestai, 2.vieta Anetei Bērziņai, 4.vieta Katrīnai Grugulei 50m br/st; 2.vieta Jurim Celmāram 50m br/st, 2.vieta Gustavam Gumbelim, 3.vieta Timofejam Šilko un 4.vieta Ņikitam Boberkovam 50 m br/st; 2.vieta Anetei Bērziņai 50m uz muguras, 1.vieta Jurim Celmāram 50 m uz muguras, 2.vieta Gustavam Gumbelim, 3.vieta Ņikitam Boberkovam un 4.vieta Timofejam Šilko uz muguras. Sacensībās piedalījās peldētāji no Lietuvas, kā arī Latvijas – Daugavpils un Jēkabpils pilsētām.

Handbols. Latvijas čempionātā Virslīgā handbolā sievietēm regulārā čempionāta 1.posma noslēdzošo spēli Jēkabpils SS handbolistes aizvadīja izbraukumā ar Dobeles REIR. Pirmā puslaika pirmo daļu nedaudz veiksmīgāk aizvadīja jēkabpilietes iekrājot 1-2 vārtu pārsvaru (4:3, 9:7, 10:8), tomēr pakāpeniski iniciatīva pārgāja dobelnieču pusē, kas 25.minūtē iekrāja +4, bet pārtraukumā devās ar divu vārtu pārsvaru - 17:15. Otrā puslaika gaitā "REIR Dobele" pārsvars sasniedza arī septiņus vārtus (24:17), taču piecas minūtes līdz beigām Jēkabpils prata pietuvoties līdz minimumam (30:29). Viešņām bija iespēja panākt arī izlīdzinājumu, tomēr galotnē dobelnieces prata uzvaru nosargāt – 31:29. Līdz ar "Latgols" uzvaru un Jēkabpils zaudējumu noskaidrojās, ka otro vietu regulārajā čempionātā ieņem "Latgols", kas kopā ar pirmās vietas ieguvēju Stopiņu NHK izslēgšanas spēles sāks no pusfināla, kamēr komandas, kas ierindojās no trešās līdz sestajai vietai (Jēkabpils, REIR Dobele, Salaspils, LSPA) – no ceturtdaļfināla.

Informāciju sagatavoja:

Lāsma Vindule
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 674 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties