Jēkabpils jaunie vieglatlēti uzrāda augstvērtīgus rezultātus

Informācijas avots:  Baiba Grasa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

No 29.-30.jūnijam Ventspilī norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupai, kur Jēkabpils sporta skolas vieglatlēti izcīnīja 4 zelta, 1 sudraba un 1 bronzas medaļu. Par divkārtēju čempioni kļuva Lāsma Zemīte, kura bija vislabākā augstlēkšanas sektorā (1.64) un visātrākā 200 m distancē (26,27). Jāpiezīmē, ka augstlēkšana sektorā triumfēja Jēkabpils sporta skolas audzēknes, jo 2.vietu izcīnīja Elīna Tumša (1.61) un 3.vietu – Paula Krūmiņa (1.50). Zelta medaļu savā īpašumā ieguva arī Edvarts Eglītis, pārvarot latiņu 1.76m augstumā, un Kristers Mežinskis, kurš pirmais finišēja 3000m skrējienā (10:11.82). Savus spēkus pārbaudīja arī Karīna Isakova (šķēpa mešanā), Klinta Lindāne (100m un 200m), Loreta Kalve (lodes grūšanā un šķēpa mešanā), Samanta Ņesterenko (lodes grūšanā un šķēpa mešanā) un Kristiāns Lipenītis (110m/b un 300m/b).

Startē pludmales handbola turnīrā

Starptautiskajā pludmales handbola turnīrā "Jūrmala 2018", kas notika 30. jūnijā un 1. jūlijā Majoru pludmalē, Jēkabpils sporta skolu pārstāvēja divas komandas. Sievietēm septiņas komandas vispirms izspēlēja apļa turnīru, kam sekoja spēles par vietām. Turnīra debitantes „Jēkabpils SS 2”, demonstrēja cienījamu pretestību, neskatoties uz sāncenšu pārākumu, un sacensības noslēdza jau pirmajā dienā, izcīnot 7.vietu. Savukārt, pagājušā gada čempiones Jēkabpils SS 1 savā īpašumā ieguva „Azarta kausu”, par kuru cīnījās komandas, kas pirmajā posmā ierindojās no 4. līdz 6.vietai. Turnīra1.posmā jēkabpilietes izcīnīja 3 uzvaras – ar 2:0 (18:15) pār HC Oied (Igaunija), ar 2:0 (22:6) – Jēkabpils SS 2 un ar 2:1 (22:22) – Polva SK (Igaunija), bet piedzīvoja 3 sāpīgus zaudējumus pašās spēļu izskaņās pēc pretinieču veiksmīgajiem ātrajiem uzbrukumiem 2 punktu vērtībā – 1:2 (18:22) – pret Salaspils SS, 1:2 (24:26) pret Ogri un 0:2 pret SK Latgols. Kopvērtējumā pirmā diena noslēgta 5.vietā, kas izslēdza jēkabpilietes no turpmākajām cīņām par medaļām. Turnīrā atraktīvākās spēlētājas gods tika Simonai Ārmanei.

Aizvada cīņas Latvijas jaunatnes čempionātā futbolā

Latvijas Jaunatne s čempionātā futbolā U-18 Meistarības grupā Jēkabpils SS ar 3:1 izcīnīja uzvaru pār JDFS Alberts (Ulvis Reinis Grebskis – 30’, Žanuels Skopenko – 40’, Daniils Skopenko – 90’+ 1’). Pēc aizvadītām 8 spēlēm jēkabpilieši turnīra tabulā atrodas 2.vietā ar 12 punktiem. Attīstības grupas Austrumu apakšgrupā U-15 nospēlēja neizšķirti 2:2 ar SK Kengaroos (Deivids Kašinskis – 29’ un 57’). Pēc aizvadītajām septiņām spēlēm viņi ieņem 4.vietu ar 11 punktiem. Savukārt, Attīstības grupas A apakšgrupā Jēkabpils SS U-14 komanda piedzīvoja sakāvi ar 1:7 pret Rēzeknes FA/BJSS (Edijs Bokāns – 52’). Pēc aizvadītajām četrām spēlēm turnīra tabulā 6.vieta un iegūts 1 punkts.