Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?


Lāsma Irša

Lāsma Irša

 

Vēl vienu mācību stundu piedzīvojuši BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbolisti, kas trešdien, 17. oktobrī “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē viesos ar rezultātu 72:106 piekāpās BK “Ogre” komandai.

BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs norāda uz slikto spēles sākumu un neapšaubāmo pretinieku komandas profesionalitāti: Pārāk miegaini iesākam spēli, atļāvām pretiniekiem pirmajās desmit minūtēs gūt veselus četrdesmit punktus, kas ir daudz par daudz. “Ogre” ir visstiprākā no komandām, ar ko ir spēlēts līdz šim. Viņiem ir pieredzējuši spēlētāji, kuri prata izmantot mūsu komandas jaunību savā labā un izkārtoja sev vieglas punktu gūšanas situācijas.”

No tālās distances abas komandas meta ar līdzīgām sekmēm (jēkabpiliešiem trāpīti 11 no 27 tālmetieniem, bet ogrēniešiem – 11 no 26), taču izcīnīt labas pozīcijas metienam no tuvas distances “lūšiem” bija gaužām grūti. Likumsakarīgi divpunktu metienu realizācija daudz labāka bija mājiniekiem – 32 no 47, kamēr viesiem – 14 no 43. Tāpat arī cīņā par atlēkušajām bumbām pārāki bija ogrēnieši, kuru kontā 52 atlēkušās bumbas, kamēr viesiem – gandrīz divreiz mazāk – 28.

Šajā cīņā “lūšiem” vērā ņemamu pretestību ogrēniešiem izrādīt neizdevās, tomēr pa kādai labai epizodei padevās arī jaunajiem Jēkabpils komandas spēlētājiem. Līdera lomu uzņēmās 21 gadu vecais Verners Kohs,viņa kontā 26 punkti. Ar vairākiem lieliskiem metieniem izcēlās Rodrigo Būmeisters, kurš komandas kontam pievienoja astoņus punktus. Pa septiņiem punktiem sameta Rainers Hermanovskis un Dāvis Denafs. Trīs reizes savu veiklību, atņemot pretiniekam bumbu, nodemonstrēja Niks Līnis. Savukārt par rezultatīvām piespēlēm saviem komandas biedriem gādāja Edgars Štelmahers, kurš rezultatīvus metienus izkārtoja veselas sešas reizes. Lai gan ogrēnieši īpaši uzmanīja pieredzējušo Juriju Aleksejevu, tomēr viņam izdevās savas komandas labā gūt 14 punktus un izcīnīt septiņas bumbas zem groziem.

OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 17. oktobris, Ogres 1. vsk.
BK „Ogre” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 106:72 (40:21, 19:11, 24:25, 23:15
„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 26, Aleksejevs 14 (7 ab), Būmeisters 8, Hermanovskis 7, Denafs 7, Vanags 5, Štelmahers 4 (6 rp), Surkulis 1, Līnis 3 pb, Zomerfelds
„Ogre”: Apsītis 21, Zēbergs 19, Pozņaks 14, Bērziņš 12, Lasenbergs 12, Dārgais 9 (12 ab), Mizis 9, Ozolinkēvičs 4, Sirsniņš 3, Magone 3

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs svētdien, 21. oktobrī, kad Jēkabpils sporta nama laukumā plkst. 19.30 tiksies ar igauņu „TAL TECH”.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Ceturtdiena, 18 Oktobris 2018 11:37

"Sporta arēna" 29. raidījums, 17.10.2018. (VIDEO)

Noskaties jaunāko "SPORTA ARĒNU" un uzzini vairāk par jaunās Jēkabpils multifunkcionālās sporta halles plānošanu un būvniecību. Studijā - Jēkabpils domes Pilsētvides departamenta direktors Raits Sirmovičs un Jēkabpils sporta centrs direktors Juris Bobrovs.

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 24. oktobrī plkst. 16.10 viesosies šahisti - Gunārs Pušmucāns un Guntis Jankovskis. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Otrdiena, 16 Oktobris 2018 11:35

Pieklīdis runcis!

Jēkabpilī, Nameja ielā pieklīdis ļoti mīlīgs mājas runcis, kastrēts, sarkana kakla siksniņa. Runcis gaida savu veco vai arī jauno saimnieku. T.: 29719553

Ceturtdiena, 11 Oktobris 2018 10:58

"Sporta arēna" 28. raidījums, 10.10.2018. (VIDEO)

Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesos Jēkabpils sporta skolas fizioterapeite Liene Liepiņa! Noskaties raidījumu un uzzini, kāda ir sporta fizioterapeita ikdiena un pienākumi, kā Liene nokļuva Jēkabpilī, kas ir viņas talismans un daudz ko citu!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Pirmdiena, 08 Oktobris 2018 16:37

Minkas meklē mājas

Četri rudi kaķēni meklē atbildīgus saimniekus. Biedrība “Par Ķepām”. T.: 27132560

Pirmdiena, 08 Oktobris 2018 16:12

Atrasts "Samsung" telefons

Pirmdien, 8. oktobrī Jēkabpilī, Madonas ielā 32 atrasts mobilais tālrunis "Samsung". Īpašniekam zvanīt pa tālruni: 28743977

Pie uzvaras „OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē neizdevās tiks „Jēkabpils/SMScredit.lv” komandai, kas sestdien, 6.oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 65:81 piekāpās BK „Liepāja” basketbolistiem. Ar 16 punktiem „lūšu rindās” sevi pieteica Verners Kohs, bet Jurijs Aleksejevs pievienoja kārtējo „double-double”.

Liepājā pirmo reizi šosezon „lūšu” rindās laukumā devās Verners Kohs un Edgars Štelmahers, pēc nelielas traumas atgriezās arī Gints Zomerfelds. Diemžēl nācās iztikt bez Ronalda Elkšņa, kas līdz šim bijis viens no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Jēkabpiliešu rezultātu ar precīzu tālmetienu atklāja Rainers Hermanovskis, bet nākamos deviņus punktus savas komandas kontā ieskaitīja Kohs (12:6). „Lūši” turpināja lieliski darboties aizsardzībā un četras minūtes neļāva mājiniekiem gūt punktus no spēles, rezultāta starpībai pieaugot līdz 11 punktiem (8:19). Noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai, viesiem bija izdevies nosargāt sešu punktu handikapu – 25:19.

Otrās ceturtdaļas vidū ar veiksmīgiem Roberta Krastiņa un pārējo liepājnieku centieniem rezultāts izlīdzinājās (30:30). Diemžēl „lūšiem” neizdevās nosargāt spēles vadības grožus, tomēr nekur tālu viņi mājiniekiem neļāva aizmukt, un pirmais puslaiks noslēdzās ar nelielu – četru punktu deficītu – 37:41.

Trešā ceturtdaļa jēkabpiliešiem pagāja neatlaidīgi cenšoties panākt mājiniekus. Ceturtdaļas izskaņā Jurijs Aleksejevs samazināja savas komandas deficītu līdz diviem punktiem, tomēr pēc nospēlētām 30 minūtēm viesiem atkal mīnus seši punkti – 55:61.

Pēdējās 10 cīņas minūtes ar trīs punktiem iesāka Aleksejevs (58:61), bet apdraudēt mājinieku uzņemto kursu vairs neizdevās. Liepājnieki, sajutuši pirmās uzvaras garšu, pārliecinoši turpināja krāt pārsvaru, un arī šajā cīņā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” piedzīvoja zaudējumu (65:81).

Lai gan arī liepājnieki pieļāva samērā daudz kļūdu (12), tomēr jēkabpiliešiem to bija vairāk (16), un pretinieki lieliski prata tās pārvērst svarīgos papildu punktos. Pēc mača uz savas komandas pieļautajām kļūdām kā vienu no zaudējuma iemesliem norāda arī BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs: „Pieļautās kļūdas, tāpat kā nerealizētie soda metieni, mums daudz maksāja, bet pieļaut kļūdas tik jaunai komandai, kurai nav pieredzes spēlēt šādā līmenī, ir normāli. Turpināsim smagi strādāt, krāt pieredzi un uzlabot savu spēli!”

Ar kārtējo „double-double” atzīmējās Aleksejevs, viņam 12 gūti punkti, 13 atlēkušās bumbas, kā arī četras rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākais ar 16 punktiem bija komandas debitants Kohs, 13 punktus guva Hermanovskis, bet 12 – Štelmahers.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 6. oktobris, Liepājas OC

BK „Liepāja” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 81:65 (19:25, 22:12, 20:18, 20:10)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 16, Hermanovskis 13 (3 pb), Aleksejevs 12 (13ab, 4 rp), Štelmahers 12, Līnis 6, Denafs 4, Zomerfelds 2, Būmeisters, Surkulis, Vanags

„Liepāja”: Džonsons 26, Krastiņš 17, Jansons 13, Ate 12, Besičs 8, Nauseds 5 (9 ab), Bērziņš, Hudins

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs trešdien, 17. oktobrī, kad Ogres 1.vidusskolas zālē plkst. 19.30 tiksies ar BK „Ogre”.

 

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018 10:08

"Sporta arēna" 27. raidījums, 3.10.2018. (VIDEO)

Jaunās basketbola sezonas ieskaņā "Sporta arēnā" viesojas basketbola kluba "Jēkabpils/SMScredit.lv" galvenais treneris Marko Zarkovičs, treneris Mihals Hlebovickis un basketbolists Rainers Hermanovskis! Raidījumā uzzināsi vairāk par jaunizveidoto Latvijas - Igaunijas Basketbola līgu un par jauno Jēkabpils komandu, par "lūšu" mērķiem un uzdevumiem šajā sezonā.

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izskanēs 10. augustā plkst. 16.10 viesosies sporta fizioterapeite Liene Liepiņa. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Svētdiena, 30 Septembris 2018 23:46

Aleksejevs: Mēs parādījām raksturu!

Spraigu un emocionālu cīņu svētdien, 30.septembrī Jēkabpils sporta namā aizvadīja “Jēkabpils/SMScredit.lv” komanda. Piecas neveiksmīgas minūtes trešajā ceturtdaļā izdzēsa iekrāto pārsvaru un līdz spēles beigām “lūšiem” atgūt spēles vadības grožus savās rokās vairs neizdevās. Jēkabpilieši atzina igauņu “Avis Utilitas Rapla” komandas pārsvaru ar rezultātu 69:79 (23:14, 20:19, 11:31, 15:15). Visvairāk – 16 punktus – guva Rainers Hermanovskis.  

Spēle bija ļoti dinamiska, bagāta ar ātriem uzbrukumiem un spraigām epizodēm un nelika līdzjutējiem vilties.

Jēkabpilieši līdz pat trešās ceturtdaļas vidum bija vadībā, otrajā ceturtdaļā pat sasniedzot 15 punktu pārsvaru (31:16), bet lielajā pārtraukumā devās ar plus desmit (43:33). Trešajā spēles nogrieznī uz piecām minūtēm iestrēga “lūšu” uzbrukums, un tikmēr igauņi guva 17 punktus pēc kārtas, ne tikai sadeldējot savu deficītu, bet arī izvirzoties vadībā ar deviņiem punktiem (48:57). Pēc tam gan mājinieki sakārtoja savu uzbrukumu, taču līdz spēles izskaņai iegūto deficītu vairs nespēja sadeldēt. Mačs noslēdzās ar zaudējumu “Avis Utilitas Rapla” komanda ar rezultātu 69:79.

Pēc vakardienas zaudējuma šodien bija svarīgi iznākt laukumā ar pareizo attieksmi – cīnīties par katru bumbu un par katru laukuma centimetru. To mēs izdarījām!” pēc spēles atzina “Jēkabpils/SMScredit.lv” komandas galvenais treneris Marko Zarkovičs, bet viņš norādīja arī uz kļūdām, kas liedza izcīnīt uzvaru: “Netrāpījām pārāk daudz “lay up” un soda metienus. Arī tas, ka spēlējām tikai astoņu spēlētāju sastāvā un uz spēles beigām pagurām, varētu būt daļējs iemesls zaudējumam.”

Pēc emocionālās spēles arī “lūšu” komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs neslēpa gandarījumu par savu komandas biedru cīņassparu: “Šodien mēs spēlējām citu spēli nekā vakar. Tas bija negaidīti pat man, ka džeki tā cīnījās! Gatavojoties spēlei, noskatījāmies video, kā spēlējām vakar. Puiši tik ātri izdarīja pareizos secinājumus, ka jau šodien tam bija redzams rezultāts. Raplas komanda ir ļoti spēcīga. Mēs bijām vājāki un mazāki, bet cīnījāmies un parādījām raksturu!”

Aleksejeva kontā “double-double” – 15 punkti un 14 bumbas zem groziem, bet rezultatīvākais “lūsis” bija 18 gadus vecais Rainers Hermanovskis, kurš guva 16 punktus. 12 punktus un piecas atlēkušās bumbas pievienoja sešpadsmitgadīgais Dāvis Denafs, deviņi punkti 18 gadus vecā Rodrigo Būmeistera kontā, bet Ronalds Elksnis komandai palīdzēja ar astoņiem punktiem un desmit bumbām zem groziem.

Šis bija otrais jēkabpiliešu zaudējums divās “Olybet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlēs.

 “Olybet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līga, 30.09.2018, Jēkabpils sporta nams
“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Avis Utilitas Rapla” 69:79 (23:14, 20:19, 11:31, 15:15)
“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Hermanovskis 16, Aleksejevs 15 (14 ab), Denafs 12, Būmeisters 9, Elksnis 8 (10 ab), Līnis 6, Vanags 3, Surkulis
“Avis Utilitas Rapla”: Veidemans 19, Jonāts 12, Kaldre 12, Mikelsons 8 (7 ab), Rūts 5, Kajupanks 4, Valge 2, Ilvess 2

Nākamreiz “lūši” cīņā dosies izbraukumā – sestdien, 6. oktobrī, plkst. 17.00 Liepājas Olimpiskajā centrā tiksies ar jauno BK “Liepāja” komandu.

 

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Page 1 of 68

Noskaties