Trešdiena, 19 Februāris 2014 10:20

Stundas skrējiena izaicinājums ir pieņemts

Informācijas avots:
Nedēļas nogalē 27 dalībnieki pieņēma izaicinājumu un, pierādot savu izturību, piedalījās stundas skrējienā ,,Mežaparka apļi 2014''. Starp sacensību jaunākajām dalībniecēm ar septiņiem veiktiem apļiem 1.vietu izcīnīja Samanta Sonora Kalniņa. Tikai nedaudz atpaliekot un ar tādu pašu apļu skaitu, 2.vieta Tabitai Tīnai Lūkai. Bet 3.vieta - ar veiktiem 4 apļiem - Agatei Šicānei. Savukārt starp zēniem, veicot distances astoņus apļus, uzvaras laurus plūca Renārs Lucijanovs. Sudraba godalgu ar tādu pašu apļu skaitu izcīnīja Endijs Maiks Ūbelis. Savukārt, bronza Aivaram Lucijanovam ar…
Trešdiena, 04 Decembris 2013 14:51

“Skrien Latvija 2013” sezonas noslēgums

Informācijas avots:
Lai pieliktu punktu aizejošajam sporta gadam un sveiktu individuālā un komandu kopvērtējuma uzvarētājus, kā arī tos, kas palīdzējuši sacensību organizēšanā un atbalstīšanā, biedrība „Skrien Latvija” rīkoja noslēguma pasākumu Valmierā, kurā tika sumināti sezonas laureāti.
Trešdiena, 18 Septembris 2013 10:57

Tuvojas pusstundas skrējiena seriāli Jēkabpils Meža parkā

Informācijas avots:
Pēc pāris nedēļām jau 2.oktobris, kad katru trešdienas vakaru plkst. 18:00 Meža parkā atsāksies iedzīvotāju vidū lielu atsaucību guvušais Pusstundas skrējiena un velobraukšanas seriāls, kurā ikviens interesents varēs riņķot sev piemērotā ātrumā, lai apliecinātu savas spējas.
Trešdiena, 18 Septembris 2013 10:54

Jēkabpils vieglatlēti veiksmīgi startē Višķos

Informācijas avots:
Nedēļas nogalē Daugavpils novada Višķu stadionā notika I Latgales čempionāts vieglatlētikā veterāniem, uz kurieni devās arī 6 Jēkabpils vieglatlēti. Sacensību dalībnieki startēja divās vecuma grupās: līdz 55 gadiem un no 56 uz augšu. Savukārt, uzvarētāji disciplīnās tika noteikti pēc noteiktām koeficientu tabulām.
Trešdiena, 18 Septembris 2013 10:53

Sacensību “Skrien Latvija” 6.posmā uzvar jēkabpilietis

Informācijas avots:
Valmierā tika aizvadīts "Skrien Latvija" skriešanas seriāla sestais posms – Sportlat Valmieras maratons, kas vienlaikus bija Latvijas čempionāts maratonā. Šajā posmā Jēkabpils SC komandas dalībnieks Anatolijs Macuks stājās uz maratona (42,195km) starta līnijas, izcīnot trīskāršu uzvaru - "Skrien Latvija" skriešanas seriālā savā vecuma grupā viņš izcīnīja augsto 1.vietu, absolūtajā vērtējumā bija otrais labākais un Latvijas čempionātā maratonā - godalgotā 2.vieta.
Page 1 of 5