Informācijas avots:  Lāsma Vindule
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Rudens sezonas sākuma tradicionālais pasākums – Sporta diena pie Radžu ūdenskrātuves” šogad norisinājās 1.septembrī un pulcēja teju 250 dalībniekus – makšķerniekus, nūjotājus, skrējējus un velobraucējus.

Sporta dienu jau pl.6:00 no rīta atklāja Konstantīna Martinova piemiņas sacensības pludiņmakšķerēšanā un spiningošanā. Pludiņmakšķerēšanā 1.vietu izcīnīja Kazimirs Anspoks (Rudzāti) ar kopējo loma svaru 3.56kg, 2.vieta – Jānim Viļevičam (Kalsnava) ar 2.27kg smagu lomu, bet 3.vieta – Vladimiram Larionovam (Daugavpils) ar 2.13kg smagu lomu. Bērnu grupā 1.vieta Artūram Ozoliņam (Jēkabpils, loma svars - 1.86kg), 2.vieta – Danielai Strodei (Ļaudona), bet 3.vieta – Tanitai Mincānei (Ļaudona). Savukārt sieviešu konkurencē – 1.vieta Ilzei Barūklei (Ļaudona, loma svars – 1.33kg). Savukārt spiningošanas sacensībās 1.vietu izcīnīja Aleksandrs Ļebedevs (Koknese, kopējais loma svars – 8.41kg), 2.vietu Ivars Višņevskis (Jēkabpils, 2.29kg), bet 3.vietu – Boriss Spaskovs (Jēkabpils, 2.14kg), sieviešu konkurencē 1.vieta Silvijai Strodei (Koknese), bet bērnu konkurencē – Artūram Vilnragim. Pludiņmakšķerēšanas un spiningošanas sacensībās kopumā startēja 42 dalībnieki.

Uz startu skrējienam un nūjošanai “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” pulcējās 95 skrējēji (t.sk.bērnu skrējienos) un 9 nūjotājas. Sieviešu konkurencē S1 grupā labāko trijniekā Jēkabpils sporta skolas audzēknes – Rēzija Vītola, Kristiāna Bērziņa un Linda Zemīte, S2 grupā 1.vieta Unai Kraupišai (Preiļi), 2.vieta Kitijai Elksnei (Jēkabpils), bet 3.vieta Lāsmai Zemītei (Jēkabpils sporta skola), S3 grupā – 1.vieta Zanei Zemītei (Jēkabpils sporta skola), 2.vieta Annijai Degterevai (Jēkabpils), bet 3.vieta Santai Vētrai. S4 vecuma grupā 1.vieta Dzintrai Skārdai (Aizkraukle/VSK Noskrien), 2.vieta Laimai Auziņai (Nike/Piņķi), bet 3.vieta Kristīnai Zolbergai, S5 grupā 1.vieta Inetai Jerofejevai (JERO), 2.vieta Jūlijai Vēverei (Jēkabpils), bet 3.vieta Dacei Ozolai Ozoliņai (Jēkabpils). S6 vecuma grupā 1.vieta Rutai Šķiparei (Čiekuri), 2.vieta Ritai Kļaviņai, bet 3.vieta Zandai Kārkliņai. S7 vecuma grupā 1.vieta Anitai Šteinbergai, 2.vieta Aivitai Ķiplokai (Jēkabpils), 3.vieta Sandrai Kampānei (3.vieta), S8 grupā 1.vieta Aldai Vulānei (Jēkabpils). Vīriešu konkurencē rezultāti šādi: V1 grupā 1.vieta Emīlam Lambam (Jēkabpils sporta skola), 2.vieta Marekam Vēverim (Jēkabpils), V2 grupā – 1.vieta Kristeram Mežinskim (Jēkabpils sporta skola), 2.vieta Kristam Iesalniekam (Jēkabpils), bet 3.vieta Ardim Liepiņam (Viesīte), V3 grupā – 1.vietu izcīnīja Rainers Trubačs, 2.vietu – Edgars Pastors, 3.vietu Raitis Vilcāns (visi trīs no Preiļu novada BJSS), V4 vecuma grupā – 1.vieta Paulam Ārentam (Madona), 2.vieta Jānim Jerofejevam (JERO), 3.vieta – Danielam Buko, V5 grupā 1.vieta – Jevgēnijam Turkinam (SK Tērauds), 2.vieta DmitrijamVecgailim, 3.vieta – Aivim Miteniekam, V6 grupā 1.vieta Andrejam Bondarevam (Līvānu VK), 2.vieta Guntaram Siliņam (Krokus), bet 3.vieta Naurim Vaideram (Krūzes.lv), V7 grupā 1.vieta Pēterim Trubačam (Preiļu novada BJSS), 2.vieta Aivaram Bondaram (Jēkabpils), bet 3.vieta Valdim Renertam (Salas novads), V8 grupā 1.vieta Leonam Seškenam (Baltic Block Madona), bet 2.vieta Jurim Jansonam (Līvāni), V9 grupā. Bērnu grupā šādi rezultāti: SB1 grupā 1.vieta Sofijai Liepiņai (Sala), 2.vieta Annijai Grandānei (Jēkabpils sporta skola), bet 3.vieta Felicitai Jerofejevai (Rīga), SB2 grupā rezultāti – 1.vieta Alisei Gabrielai Miteniecei (Jēkabpils), 2.vieta Rūtai Bērziņai (Jēkabpils sporta skola), 3.vieta Adelei Balanasai (Siguldas sporta skola), VB1 grupā – 1.vieta Oskaram Štrauhmanim (Salaspils), 2.vieta Ralfam Kalniņam (3.vidusskola), 3.vieta Edžum Bērziņam (Jēkabpils sporta skola), VB2 grupā – 1.vieta Jurim Celmāram (Jēkabpils), 2.vieta Kristeram Elksnim (Jēkabpils sporta skola), 3.vieta Krišjānim Lejiņam (Dobeles dzirnavnieks). Absolūtajā vērtējumā tautas skrējienā “Apkārt Radžu ūdenskrātuvei” 1.vietu izcīnīja Jevgēnijs Turkins (SK Tērauds), 2.vietu Rainers Trubačs (Preiļu novada BJSS), bet 3.vietu Pauls Ārents (Madona), bet sieviešu konkurencē – Ineta Jerofejeva (JERO), Jūlija Vēvere (Jēkabpils) un Dzintra Skārda (Aizkraukle / VSK Noskrien). Kopumā skrējienā startēja 71 dalībnieks pieaugušo konkurencē, bet bērnu skrējienos startēja 24 dalībnieki.

Savukārt “Nūjošanas pārgājiena apkārt Radžu ūdenskrātuvei” distanci visātrāk veica Ilga Škutele, 2.vietu izcīnīja Solvita Strade, bet 3.vietu - Janīna Vaivade.

Līdz ar noslēdzošo Sporta dienas starta šāvienu velokrosā, distancē devās velobraucēji. Rezultāti: S1 grupā 1.vietu izcīnīja Anna Gabriela Skrūzmane (LiVelo / Zelta zeme), S2 grupā 1.vietu izcīnīja Kitija Elksne (Jēkabpils), S3 grupā 1.vietu izcīnīja Enia Kaņepēja (Skanste), S4 grupā 1.vietu izcīnīja Imalda Žurila (Jēkabpils), 2.vietu izcīnīja Linda Līva Keiša, S5 grupā 1.vietu izcīnīja Evita Bauska Selonia), 2.vietu - Asja Jaksone, bet 3.vietu Ilana Golubova (Sala), S6 grupā 1.vieta Līgai Skrīvelei, 2.vieta Birutai Lasmanei (Sala), bet 3.vieta Jolantai Šumai (Livelo), S7 grupā 1.vieta Inesei Zvirgziņai (Pļaviņas), 2.vieta Anitai Šteinbergai, bet 3.vieta Aivitai Ķiplokai, S8 grupā 1.vieta Dacei Staģītei (Sēlijas mežs), V1 vecuma grupā 1.vieta Rihardam Lozberam (MTB Talsi), 2.vieta Mikum Meijeram, 3.vieta Kristeram Štrauhmanim(Baldones riteņbraukšanas klubs), V2 grupā – 1.vieta Kristapam Ostrovskim (Skanste), 2.vieta Linardam Luksam (Skanste), bet 3.vieta Ardim Liepiņam (Viesīte), V3 grupā - 1.vietu izcīnīja Kristiāns Patrijuks (Skanste), 2.vieta - Hugo Vīksne-Sarkanais (Skanste/Virši-A), 3.vietu - Niks Zlobins, V4 grupā 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Mironovs (Livelo / Zelta zeme), 2.vietu – Gints Ločmelis, 3.vietu Kaspars Kravalis (Pļaviņas), V5 grupā 1.vietu izcīnīja Matīss Bērziņš (MTB Talsi), 2.vietu – Ivars Romancevičs (Selonia), bet 3.vietu – Gints Grīnbergs (Selonia), V6 grupā 1.vietu izcīnīja Viesturs Lejiņš, 2.vietu – Kaspars Melnuzs (Skanste), bet 3.vietu – Dainis Skrūzmanis (LiVelo / Zelta zeme), V7 grupā 1.vietu izcīnīja Uldis Lapsa (Skanste), 2.vietu – Aivars Bardovskis (Skanste), bet 3.vietu – Dzintars Kaņepējs (Skanste), V8 grupā 1.vietu izcīnīja Sergejs Mihaļevs, 2.vietu – Pēteris Eriņš, bet 3.vietu – Leons Seškens (Baltic block Madona), bet V9 grupā 1.vietu izcīnīja Andris Krastiņš, bet 2.vietu – Marģers Jaudzems (abi no Jēkabpils). Bērnu grupā rezultāti šādi: SB1 grupā 1.vietu izcīnīja Ieva Grīnberga (Selonia), 2.vietu – Kate Lejiņa (Dobeles dzirnavnieks), bet 3.vietu – Loreta Līcīte (Livelo), SB2 grupā 1.vietu izcīnīja Alise Gabriela Miteniece (Jēkabpils), 2.vietu – Rūta Bērziņa (Jēkabpils sporta skola), bet 3.vietu – Marta Grandāne (Kalna pagasts), VB1 grupā 1vietu izcīnīja Oskars Štrauhmanis (Salaspils), 2.vietu – Rovilds Batars (Selonia), bet 3.vietu – Dāvis Līcītis (Selonia), bet VB2 grupā – 1.vietu izcīnīja Kristers Štrauhmanis (Salaspils), 2.vietu – Mareks Jaudzems (Selonia), bet 3.vietu – Renārs Jaksons (Jaksoni). Absolūti labākos rezultātus 23 km distancē uzstādīja – 1.vieta Matīsam Bērziņam (MTB Talsi), 2.vieta – Viesturam Lejiņam, bet 3.vieta – Ivaram Romancevičam (Selonia), bet sieviešu konkurencē – 1.vieta Eniai Kaņepējai (Skanste), 2.vieta Evitai Bauskai (Selonia), bet 3.vieta – Asjai Jaksonei. Velobraucienā kopumā startēja 100 dalībnieku (t.sk.bērnu braucienos).

Jēkabpils sporta centrs izsaka pateicību – sacensību dalībniecei Gunai Gavarei par godīgu cīņu trasē un sniegto nepieciešamo atbalstu citam sportistam; AAS “BTA Baltic Insurance Company” un Andrejam Bondarevam personīgi par sarūpētajām balvām; zemnieku saimniecībai ”Vīnkalni” un personīgi Andrim Felsam par atbalstu makšķerēšanas sacensību dalībnieku apbalvošanā ar lielisko rapšu eļļu; finiša tiesnešiem Sandrai un Jānim par ieguldīto darbu sacensību norisē, informatoram Ivaram Bācim, Vitai un Edijam Grebskiem un "Oāzei" par gardo zupu, kas palīdzēja atgūt enerģiju pēc sacensībām, tiesnešiem par reģistrāciju, tiesāšanu un atbalstu sacensību kvalitatīvā norisē!