Trešdiena, 17 Janvāris 2018 11:47

Pašvaldības policija apzina situāciju upēs pie Pļaviņām

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Pļaviņu novada Pašvaldības policija apzina situāciju Daugavas un Aiviekstes upēs, informē novada pašvaldība.

Policijas pārstāvji seko līdzi ūdens līmenim upēs, jo tajās novērotas līmeņa svārstības.

Pašvaldībā arī informēja, ka trešdien Pļaviņās atjaunota satiksme uz ceļa Gostiņi - Apvedceļš - Spridzēni. Iepriekš applūdušais ceļa posms ir apledojis un pašvaldība veiks tā kaisīšanu. Vienlaikus autovadītāji tiek aicināti šķērsot ceļa posmu piesardzīgi.

Jau vēstīts, ka ledus sablīvējuma dēļ turpinās strauja ūdens līmeņa paaugstināšanās Daugavā starp Pļaviņām un Jēkabpili, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra operatīvie dati.

Pie Zeļķu dzelzceļa tilta, Krustpils novadā, ūdens līmenis kopš pirmdienas kāpis par nepilniem trim metriem. Hidrologi izplatījuši oranžo brīdinājumu - sagaidāms, ka trešdien ūdens līmenis šajā vietā sasniegs bīstami augstu atzīmi, applūdinot ne tikai palienes, bet arī plašāku teritoriju. Trešdienas rītā ūdens līmenis Zeļķu novērojumu stacijā ir aptuveni metru zem pērnā gada pavasara palu maksimālās atzīmes, kas bija 7,57 metri virs stacijas nulles punkta.

Pie Jēkabpils ūdens līmenis sācis lēnām paaugstināties, turpinās vižņu iešana. Pie Pļaviņām turpinās ūdens svārstības. Arī citviet Daugavā situācija kopumā ir mierīga.

 

Lasīts 758 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai sekojat brīdinājumiem, kurās ūdenstilpnēs ir zilaļģes?