2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

6. un 7.augustā - Viesītes pilsētas svētki “Esot kopā”

Tradicionāli augusta pirmās nedēļas sestdiena vienmēr ir bijusi Viesītes pilsētas svētku diena, tāpēc arī šogad, pielāgojoties epidemioloģiskajai situācijai un valstī noteiktajiem ierobežojumie, Viesīte savus svētkus svinēs no 6.- 7.augustam.

Pilsētas svētki “Esot kopā” iesāksies 6.augustā plkst. 19:00 Viesītes Kultūras pils koncertzālē, kur ar muzikālu komēdiju “Preilenīte” būs ieradušies aktieri Evija (Skulte) Krūze, Lienīte Osipova, Aīda Ozoliņa, Artis Drozdovs, Voldemārs Šoriņš, Juris Kalniņš, Kristaps Ozols, lai iepriecinātu iedzīvotājus un viesus.

!!!Jāņem vērā:

Ieeja kultūras pilī sāksies no plkst. 17:00. Izrādi varēs apmeklēt:
 - Vakcinēti un Covid 19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid 19 sertifikātu.
-  Ar negatīvu Covid 19 testu, uzrādot derīgu Covid 19 sertifikātu.

Jāņem līdzi personas apliecinoši dokumenti - ID vai Pase.

7.augustā svētku rīts iesāksies plkst. 9:00 ar Viesītes pūtēju rīta ieskandināšanu, lai jau no paša rīta varētu doties uz ikgadējo pilsētas svētku tirdziņu “Radītprieks”, kas būs pieejams no plkst. 9:00 - 14:00 Viesītes Zaļā tirgus teritorijā. Aicināti pirkt un pārdot gribētāji. Plkst. 10:00 iedzīvotājiem un viesiem būs iespēja iepazīt Viesīti no jauna, piedaloties orientēšanās aktivitātē pa pilsētu. Orientēšanās uzdevumu lapa būs pieejama kastītē pie muzeja “Sēlija” ieejas vārtiem. Papildus informāciju iespējams atrasts biedrības “Izaicini sevi” facebook lapā vai pa tālr. 26445441. Futbola spēles cienītāji, plkst. 10:00 Viesītes stadionā varēs apmeklēt futbola turnīru “6 pret 6”. Tālrunis informācijai 26530446 vai e-pasts: jolanta.stumbina@jekabpils.lv .

No plkst. 10:00 - 14:00 Muzeja “Sēlija” parkā norisināsies bērnu rīts, kur būs atbraukuši dažādi pasaku tēli no radošas apvienības “Pasaku nams” un izvedīs ikvienu skaistā pastaigā, ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Plkst. 11:00 turpat parka teritorijā norisināsies Sudraba karotīšu svētku. Sudraba karotītes aicināti saņemt 2020. gadā dzimušie bērniņi kopā ar saviem vecākiem (bērnam un vismaz vienam no vecākiem jābūt deklarētiem Viesītes novada teritorijā). Informācija tel.28680097. Savukārt, no plkst. 10:00 - 12:00 Viesītes Baptistu draudze aicina iesaistīties akcijā “Skolas soma”, kas sniedz iespēju novada bērniem ( 1.-4. klašu skolēni, kuri deklarēti Viesītes novadā) saņemt skolas somas, kas piepildītas ar skolai vajadzīgām lietām.
Plkst.16.00 uz lielās skatuves centrālajā laukumā pie Kultūras pils sāksies svētku koncerts (stāvkoncerts – sēdvietas netiks nodrošinātas). Svētku koncertu atklās grupa “Labvēlīgais tips”, ieskandinot Viesīti ar visiem zināmām dziesmām. Pēc tam, plkst. 17:30 sekos svētku uzrunas, apsveikumi, kā arī Viesītes pilsētas Goda pilsoņa balvas pasniegšana. Plkst. 18:30 uz skatuves kāps Mārtiņš Kanters (Ruskis), kurš iepriecinās ar koncertprogrammu “Piparmētru tēja”. Plkst. 20:00 viesus un iedzīvotājus priecēs grupa “Tērvete” un “Mīlas snaiperi”. Savukārt, plkst. 22:00 ar mūsdienīgām dziesmām uztāsies grupa “Citi zēni”, kurus plkst. 23:00 nomainīs DJ Aivis ar Latvijas radio 2 ballīti un kopīgi sagaidītu un svētkus svinīgi noslēgtu ar uguņošanu.

!!!Jāņem vērā:

Svētku koncerta apmeklētājiem būs jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.
Ieeja centrālajā laukumā sāksies no plkst. 14:00. Laukumā būs izvietotas divas ieejas:

Ieeja Nr.1 - Vakcinēti un Covid 19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid 19 sertifikātu.

Ieeja Nr. 2 - Ar negatīvu Covid 19 testu, uzrādot derīgu Covid 19 sertifikātu.

Bērniem jānāk kopā ar vecākiem. No 12 gadu vecuma, bērniem arī jāuzrāda derīgi Covid-19 sertifikāti.

Pasākumos, kuru apmeklēšanai jāuzrāda derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, organizatori lūdz apmeklētājus jau savlaicīgi pirms ieejas pasākuma teritorijā sagatavot nepieciešamos dokumentus uzrādīšanai, lai izvairītos no liekiem satraukumiem un drūzmēšanās pie ieejas.

Vēršam uzmanību, ka notikumu laikā tiks fotografēts un filmēts, materiāli var tikt izmantoti publicitātei. Viesītes pilsētas svētku notikumi un aktivitātes notiek ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Aicinām sekot līdzi aktuālākajai informācijai, svētku programmā iespējamas izmaiņas – lai droši un skaisti svētki!


Atstājiet komentāru