2022.gada 30. septembris

Elma, Elna, Menarda

Rallijsprints “Viduslatvija 2013” Jēkabpilī – jau 17.augustā!(PAPILDINĀTA)

Rallijsprints “Viduslatvija 2013” Jēkabpilī – jau 17.augustā!(PAPILDINĀTA)

Sestdien, 17. augustā Jēkabpilī visus motoru rūkoņas mīļus gaida rallijsprints “Viduslatvija 2013”. Rallijsprints “Viduslatvija” pagājušajā gadā debitēja kā Latvijas čempionāta rallijsprintā kandidātposms, bet šogad jau iekļauts oficiālajā kalendārā. Šogad pēc gada pārtraukuma, atkal būs pilsētas ātrmposms tieši centrā. Kā atceramies, 2011. gadā rallija “Jēkabpils – Madona 2011” pilsētas ātrumposms un tramplīns tika atzīti par vienu no atraktīvākajiem.

Rallijsprintā “Viduslatvija 2013” būs seši posmi, no kuriem četri ies pa Krustpils novada ceļiem, bet pedējie divi noslēdzošie būs pilsētas ātrumposmi Jēkabpils centrā. „Viduslatvija 2013” šogad būs LR 2013.gada atklātā Čempionāta rallijsprintā individuālajā un komandu ieskaitē 5.posms.

Rallijsprinta ceļi būs dalībniekiem sveši un solās būt ļoti interesanti.

Kā liecina rallijsprinta pieteikumu saraksti, arī dalībnieku sastāvs būs gana intriģējošs. Ja vēl pagājušajā gadā mājinieks Mārtiņš Svilis startēja ar Aivi Aizsilnieku, tad jau šogad viņš rallijsprintā startēs ar Ivo Pūķi, ar kuru šobrīd ļoti sekmīgi aizvada Latvijas čempionātu rallijā un ir A+ klases līderis. Savukārt Aivis Aizsilnieks būs stūrmanis Andim Neikšānam un ekipāža startēs 2WD klasē. Zinot, cik atraktīvi A. Neikšāns brauca Liepājā, sagaidām interesantus momentus arī Jēkabpilī. Bet, lai intriga būtu vēl aizraujošāka, ar A. Neikšāna auto Mitsubishi Lancer Evo X, ar kuru viņš sekmīgi startēja Latvijas rallija čempionātā, šogad rallijsprintā debitēs jēkabpilietis Mārtiņš Lapiņs pārī ar Arvi Klusu. Viņš ir divkārtējais Latvijas čempons kartingā un divkārtējais Baltijas čempions kartingā, bet šāda pieredze viņam būs kas jauns.

Rallijsprinta „Viduslatvija 2013” dalībnieki pieteikties sacensībām un iepazīties ar rallijsprinta dokumentiem var www.autorally.lv.

Rallijsprints “Viduslatvija 2013” notiek “Motoru svētku 2013” pasākuma ietvaros. Šajā pašā dienā Jēkabpilī notiks vēl divas sacensības, saistītas ar motoru rūkoņu. Visu dienu Daugavā pie tilta norisināsies Latvijas čempionāta 4. posms ātrumlaivām, savukārt rīta pusē no pulksten 8.00 līdz 12.00 notiks motoparaplānu veiklības sacensības “Jēkabpils kauss 2013”. Pulksten 11.30 Daugavmalā iepretim Vecpilsētas laukumam notiks iespaidīga “Motoru svētku 2013” atklāšana, savukārt pulksten 21.30 turpat sāksies sportistu apbalvošana un noslēgums. Visas dienas garumā ģimenes ar bērniem varēs izklaidēties dažādās atrakcijā un mācīties satiksmes drošību.

Rallijsprintu “Viduslatvija 2013” organizē biedrība “SKN Sports” Jēkabpils pilsētas pašvaldība, atbalsta Krustpils novads. Pasākuma oficiālais apdrošinātājs ir “BTA”. Mūsu draugi: Aidava, Jēekabpils PMK, Ošukalns, Kontekss, Statoil, GJ Grupa, Dižmežs, DLLA, Ošukalns celtniecība, Selko īpašumi, Doma 98, Sedumi, Martekss Auto, Mikor, LC Būve, Roadway, Juris Saldaks un Jēkabpils Jauniešu dome.

Informatīvie atbalstītāji: Radio1 – oficiālais rallijsprinta “Viduslatvija 2013” radio, laikraksts “Jaunais Vēstnesis”, jekabpils-jauniesi.lv, 4rati.lv.

Seko mums http://www.draugiem.lv/motorusvetki/ un www.motorusvetki.lv

Informāciju sagatavoja

Liāna Pudule – Indāne

Rallijsprinta “Viduslatvija 2013” preses sekretāre

t: +371 26306491

liana@jvestnesis.lv

www.motorusvetki.lv

Atstājiet komentāru