2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

Latvijas rallijkrosa kausa 3. posms norisināsies 20. augustā Biržos

Latvijas rallijkrosa kausa 3. posms norisināsies 20. augustā Biržos

Ik gadu Salas novada Biržos, auto trasē “Baroni”, vietējos un novada viesus priecē sacensību seriāla Žiguļu kauss dalībnieki, ar vienām no sezonas spilgtākajām sacensībām. Šī gada 20. augusts nebūs izņēmums, taču šoreiz tās nebūs vien VAZ auto sacensības, bet gan Latvijas rallijkrosa kausa 3. posms.

Pieaugot rallijkrosa popularitātei, Latvijā izveidots Latvijas rallijkrosa kauss, kurā sacensības notiek trīs ieskaites klasēs: Super1600 klases spēkrati ar 1,6 litru turbomotoriem un priekšējo riteņu piedziņu; Touring 2000 klases spēkrati ar motora tilpumu līdz diviem litriem un vienas ass piedziņu, kā arī RX Lada klase, kas aizstāj agrāko Žiguļu kausa ieskaiti VAZ automašīnām ar motora tilpumu līdz 1,6 litriem.

"Ir patīkami redzēt, ka rallijkrosa kustība Latvijā attīstās un ir prieks, ka Biržos jau varēsim uzņemt vairākas ieskaites klases un nopietnāku sacīkšu tehniku. Esmu pārliecināts, ka sacensības trasē Baroni atkal pulcēs vairākus tūkstošus skatītāju un, kā vienmēr, mēs noteikti padomāsim par dažiem pārsteigumiem dalībnieku sastāvā," stāsta sacensību rīkotājs Ainars Vasilis.

Sacensību ieejas biļetes iepriekšpārdošanā maksā 5 EUR, bet sacensību dienā to cena būs 7 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Astarte degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Aknīstē un Viesītē, kā arī "Ātruma Cilts" kafejnīcā Rīgā.

Sacensības Biržu autotrasē “Baroni” iespējams noorganizēt pateicoties atbalstam, ko sniedz: SIA “ASTARTE-NAFTA”, SIA “Aldaris”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “LC Būve”, SIA “Sedumi”, SIA “Huberts”, SIA “Dižmežs”, “Zīlānietis”, SIA “Silpec”, SIA “GJ Grupa”.

Mūsu draugi: SIA “Ošukalns”, SIA “Ošukalns celtniecība”,SIA “Aidava”, SIA “Brēķu studenti”, SIA “DLLA”, SIA “Jēkabpils PMK”, SIA “Miķelāni bekons”, laikraksts “Ceturtdiena”, “Venden”, “Red bull”, “Tomato pica”, “Ātruma cilts”, SIA “Aija audio”, žurnāls “Vērtīgs”.

Oficiālais medijs: “Jaunais Vēstnesis”.
Oficiālais radio: “Radio1”.

Sacensības organizē “SKN Sports”, Salas novada dome, Rallycross.lv

Atstājiet komentāru