2021.gada 25. janvāris

Sigurds, Zigurds

Tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.” Salas novadā

Tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.” Salas novadā

Atzīmējot Lāčplēša dienu, 11. novembrī, Facebook tīmekļvietnes Salas kultūras nama lapā (https://www.facebook.com/SalasKultura) notika tiešsaistes erudīcijas spēle “Zinu! Minu? Uzzinu.”. Spēle tika sagatavota tīmekļvietnē Kahoot. Spēlēt varēja kā individuāli, tā arī komandās vienas stundas garumā. Kopumā piedalījās 13 komandas, kuras atbildēja uz 35 jautājumiem par Lāčplēša dienu, Salas novadu, sēļu valodu u.tml. 

Tiešraides laikā Salas kultūras nama darbinieki paralēli ar dalībniekiem izspēlēja spēli un izrunāja dažādus faktus par uzdotajiem jautājumiem, pareizās atbildes izvēlei dodot divas minūtes no vairākiem piedāvātajiem variantiem. Grūtības dalībniekiem sagādāja jautājumi par Lāčplēša dienu, vairāk pareizo atbilžu saņemts par Salas novadu.

Šajā erudīcijas spēlē 3. vietu ieguva komanda “11”, 2. vietu - komanda “Patriks”, savukārt, 1.vietu ieguva komanda “Dobiji”.

Pateicībā par dalību erudīcijas spēlē, Salas kultūras nams 1.-3. vietai bija sarūpējis veicināšanas balvas - kūkas no maiznīcas “Dona”, savukārt, pārējie dalībnieki varēja saņemt dažādus aksesuārus valsts svētku noskaņās.

Pateicamies visiem dalībniekiem, kas piedalījās erudīcijas spēlē, kā arī tiem, kas visu notiekošo vēroja no malas. Sekojiet līdzi aktualitātēm un, iespējams, jau drīz atkal tiksimies kādā erudīcijas spēlē tiešsaistē!

Informāciju apkopoja: Jolanta Grandāne
Salas novada pašvaldības SA un tūrisma lietu speciāliste

Komentāri (0-1/1)

 • Skolnieciņš no svētmeža
  19.11.2020 16:03
  Aizvadītajā dižvakarā mēs nosvinējām Latvijas Republikas dibināšanas gadadienu. Mūsu mīļajai Latvijai palika 102.gadi. Kaut gan Valsts svētki ir beigušies, tomēr saglabāsim cieņu, mīlestību un prieku arī pēc Valsts svētkiem. Latvija ir burvīga valsts! Godāsim savu Tēvzemi ne tikai svētku reizēs, bet arī ikdienā. Nedzīvosim aizvainojumā. Piedosim mūsu valdošo – politiķu, ierēdņu un alkatīgo uzņēmēju – kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Lūgsim Latvju Dievus, lai Latvju Dievi palīdz mūsu valdībai apjēgt, pieņemt un izlabot pieļautās kļūdas. Kamēr mēs esam dzīvi, viss ir iespējams. Pateiksimies visvarenajiem Latvju Dieviem par sniegto mums dzīvību! Mēs esam Dievu bērni, svešiem kungiem mums nav jākalpo! Mēs esam brīvi! Būsim atbildīgi saimnieki savā zemē. Lai Latvju Dievi mums palīdz stiprināt sevi un savu valsti! Lai Latvju Dievi svēta mūsu sapņus un darbus! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!!!
  Ar Dabas Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētmeža [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  #Latvija #Tēvzeme #gribasspēks #degsme #brīvība #pagāni #DievuBērni

Atstājiet komentāru