2021.gada 15. maijs

Airita, Arita, Sofija, Taiga

Amatniecības centrs “Māzers” arī šogad 4. maijā aicina piedalīties virtuālajā tautastērpu gājienā

Amatniecības centrs “Māzers” 4. maijā aicina piedalīties jau sestajā tautastērpu gājienā, ko virtuāli šogad organizē tautas tērpu centrs "Senā klēts" sadarbībā ar biedrību "Mans tautastērps" par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienai, informē Vīpes amatniecības centra pārstāvis ,,Māzers” Jānis Dzimtais.

Tautas tērpu centrs "Senā klēts" sadarbībā ar biedrību "Mans tautastērps" arī šogad organizēs virtuālo gājienu tautas tērpos, aicinot ikvienu 4.maijā uzvilkt tautas tērpu par godu Latvijai un publicēt fotogrāfijas savu sociālo mediju kontā ar tēmturi "#tautastērpugājiens2021".

Šogad gājienā varēs piedalīties ikviens sociālo tīklu lietotājs, īpaši padomājot par tiem, kam sava tautastērpa vēl nav. Būs iespēja virtuāli pielaikot kādu no mākslinieces Agritas Krieviņas-Siliņas zīmētajiem tautas tērpiem “Facebook” un “Instagram” filtru veidā.

Amatniecības centra “Māzers” dalībnieki krāšņi izrādīja savus tautastērpus pērnā gada virtuālajā gājienā. Arī šogad aicinām piedalīties, lai dižotos ar Krustpils un citu novadu tautastērpiem, tādējādi parādot mūsu Krustpils novada bagāto kultūras mantojumu.

Tautas tērpu īpašniekiem vienatnē vai kopā ar ģimeni jānofotografējas savā tautas tērpā. Fotogrāfijas var iesūtīt amatniecības centram uz e-pastu mazers@krustpils.lv vai centra Facebook un Draugiem.lv kontā līdz 4. maijam, taču ikviens var tās publicēt pats savā sociālo tīklu profilā.

Amatniecības centrs “Māzers” aicina dižoties ar Krustpils novada tautastērpiem un sveic ikvienu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 31. gadadienā!

Atstājiet komentāru