2021.gada 15. maijs

Airita, Arita, Sofija, Taiga

Krustpils novada uzņēmums “AmberBirch” piedalās konkursā “Par gada preču zīmi 2020”

Krustpils novada uzņēmums “AmberBirch” piedalās konkursā “Par gada preču zīmi 2020”

Krustpils novadā uzbūvētā finiera ražotne “AmberBirch” pieteikusi dalību konkursā “Par gada preču zīmi 2020”, ko organizē Patentu valde sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Dizaineru savienību.

Konkursā līdz 9.maijam aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs izvēlēties un nobalsot par savu preču zīmes simpātiju, savukārt no 10. maija līdz 17.maijam žūrija vērtēs savus favorītus. Žūrijas komisijas sastāvā piedalās pārstāvji no Patentu valdes, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Dizaineru savienības, kā arī AS Printful Latvia pārstāvji.

“AmberBirch” mērķis ir ilgtermiņā kļūt par vienu no Latvijas vadošajiem augstas pievienotas vērtības koksnes produktu eksporta zīmoliem. Lai to sasniegtu, nepieciešams ne tikai efektīvs darbs rūpnīcā un jaunu produkcijas noieta tirgu meklēšana, bet arī stiprs zīmols. Tā noteikti ir pievienotā vērtība, lai sasniegtu labākus rezultātus,” norāda “AmberBirch” valdes loceklis Raimonds Spūls-Vilcāns.

Krustpils novadā esošā finiera ražotne ir viens no lielākajiem investīciju projektiem reģionā. Uzņēmums dod priekšroku vietējiem piegādātājiem un gadā pārstrādā ap 100 000 m3 apaļkoka, kā arī saražo 50 000 m3 dažādu finiera produktu. Šobrīd “AmberBirch” nodarbina jau 66 darbiniekus, no kuriem aptuveni 20% atgriezušies no darba ārpus Latvijas.

Vairāk par konkursu un balsošanu informācija šeit: https://www.tvnet.lv/7230359/piedalies-balsojuma-par-gada-precu-zimi-2020

Avots: krustpils.lv

Atstājiet komentāru