2021.gada 18. jūnijs

Alberts, Madis

16.maijā Viesītē – Latvijā zināmu mākslinieku darbu brīvdabas tirdziņš

Svētdien, 16.maijā aicinām ciemos uz Viesīti, muzeja “Sēlija” Mazā Bānīša parku, kur no plkst. 12:00 līdz 16:00 norisināsies Latvijā zināmu radošo personību (aktieru, dziedātāju, mūziķu utt.) darbu brīvdabas tirdziņš.

Mākslinieku «pop-up» tirdziņā varēs iegādāties multimākslinieces Elitas Patmalnieces jaunās vasarīgās kleitas, pludmales lakatus, T-kreklus un sejas maskas, dziedātājas Dināras Rudānes traukus un gleznas, dziedātājas Patrishas mandalas, somas un gleznas; Ufo lakatiņus; Horena kreklus, Kashera radītās kleitas un daudzus citus radošo personību darbus. Lai izslēgtu nevajadzīgu drūzmēšanos, iepriekš netiks atklāts, kurš mākslinieks būs sastopami tirdziņā, bet varam pateikt, ka pazīstamu mākslinieku būs daudz un neiztiks arī bez pārsteigumiem!

Viesītes novada iedzīvotāji un viesi no tālākiem un tuvākiem novadiem, pilsētām, aicinām Jūs apciemot Viesīti jau šo svētdien un satikties ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem brīvdabas tirdziņā, apskatīt Viesītes skaistākās vietas un pavadīt labi laiku!

Atbraucot uz brīvdabas tirdziņu svētdien, iesakām apmeklēt arī Viesītes novada skaistākās vietas: doties pastaigā pa Mīlestības taku, apskatīt lielāko kultūras namu Latvijas laukos – Viesītes Kultūras pili, izstaigāt Mazā Bānīsa parka teritoriju, kā arī apskatīt Paula Stradiņa skolu. Tāpat arī iespējams nedaudz pabraukt tālāk un nokļūt līdz Ormaņkalna skatu torni, kas ir izcila vieta, no kuras tālu lūkoties un ieraudzīt daļu no Elkšņu pagasta. Aptuveni 6 km attālumā no Ormaņkalna atrodas lielākais ezers Sēlijā. Savukārt, aptuveni 15 km attālumā no Viesītes (virzienā uz Jaunjelgavu), iespējams nokļūt skaistā un vēsturiskā vietā Stendera Ābeces takā. Tā iepazīstina ar "Bildu ābices" burtiem un pamācībām, kas attēlotas uz plāksnēm takas malās. Taka ir apmēram 300 metrus gara un ved līdz bijušās mācītājmuižas vietai. Viesītes novadā ir ko redzēt!
Gaidīsim Jūs jau 16.maijā Viesītē!

Viesītes novada pašvaldības,
Jaunatnes lietu un sabiedrisko attiecību speciāliste
Dita Mažeika

Atstājiet komentāru