2022.gada 16. maijs

Edijs, Edvīns

Donoru dienas maijā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā

Donoru dienas maijā Jēkabpils reģionālajā slimnīcā

Nākamās Donoru dienas notiks 9. un 23.maijā, Jēkabpils reģionālās slimnīcā (A.Pormaļa ielā 125), konferenču zālē 4.stāvā no pl.9:00-13:00. Informācijai par Donoru dienu norises datumiem seko līdzi www.jrslimnica.lv, informē SIA “Jēkabpils reģionālā slimnīca” sabiedrisko attiecību speciāliste Lāsma Vindule. 

Lai varētu palīdzēt ārstiem glābt smagi slimu pacientu dzīvības, Jēkabpils reģionālā slimnīca un Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina ikvienu iedzīvotāju, kurš jūtas vesels, kļūt par asinsdonoru. Viens donors, nododot asinis, var izglābt dzīvību pat trīs cilvēkiem.

Lai dotos uz asins ziedošanas vietu, galvenais ir laba pašsajūta un vēlme palīdzēt. Pēc reģistrēšanās potenciālajam donoram jāaizpilda neliela anketa, kam seko saruna ar ārstu, temperatūras un asinsspiediena mērījumi, kā arī hemoglobīna pārbaude. Ja visi rādītāji ir labi, tad donors aicināts doties uz asins ziedošanu. 

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto. 

Atgādinām, ka mazinoties ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežojumiem, no 2022.gada aprīļa Donoru dienas atkal notiek Jēkabpils reģionālās slimnīcas telpās.

Atstājiet komentāru