2022.gada 1. oktobris

Lāsma, Zanda, Zandis

Nākamās Donoru dienas Jēkabpilī – 8. un 22.augustā

Nākamās Donoru dienas Jēkabpilī – 8. un 22.augustā

Nākamās Donoru dienas Jēkabpilī – 8. un 22.augustā. Atgādinām, ka mainījusies Donoru dienu norises vieta –  kopš jūlija tās norisinās Jēkabpils reģionālās slimnīcas Ambulatorajā daļā jeb poliklīnikas ēkas 1.stāvā (ieeja no t/c “Sedumi” puses, bijušās 1.terapijas nodaļas telpas).

Donoru dienas norisināsies ierastajā laikā – no pl.9:00-13:00. Informācijai par Donoru dienu norises datumiem vienmēr  seko līdzi www.jrslimnica.lv.

Lai varētu palīdzēt ārstiem glābt smagi slimu pacientu dzīvības, Jēkabpils reģionālā slimnīca un Valsts asinsdonoru centrs (VADC) aicina ikvienu iedzīvotāju, kurš jūtas vesels, kļūt par asinsdonoru. Viens donors, nododot asinis, var izglābt dzīvību pat trīs cilvēkiem.

Lai dotos uz asins ziedošanas vietu, galvenais ir laba pašsajūta un vēlme palīdzēt. Pēc reģistrēšanās potenciālajam donoram jāaizpilda neliela anketa, kam seko saruna ar ārstu, temperatūras un asinsspiediena mērījumi, kā arī hemoglobīna pārbaude. Ja visi rādītāji ir labi, tad donors aicināts doties uz asins ziedošanu.

Lai ziedotu asinis, līdzi jābūt derīgam personu apliecinošam dokumentam (pasei, personas apliecībai (eID) vai jebkurai citai personu identificējošai apliecībai, kas satur sekojošu informāciju – personas kodu, vārdu, uzvārdu un foto.

Avots: jrslimnica.lv

Komentāri (0-1/1)

  • ES
    10.08.2022 10:34
    Nekādas dzīvības neglābj! Jūsu asinis tiek tirgotas Eiropas Asins bankai.Tas ir bizness, kuru nosaka nauda. Neesiet auni, kuri par baltu velti atdod sev vērtīgāko! Jūs taču cērp kā aitas, jo jums smadzenes nav.

Atstājiet komentāru