Jēkabpils 'Lūšu' volejbolisti kļūst par četrkārtējiem Latvijas čempioniem

Lasīt vairāk...

Jēkabpils 'Lūši' uzvar Latvijas čempionāta finālsērijas pirmajā spēlē

Laiks Latvijas volejbola pavasara "gardajam desertam" – finālserijai

Ar spēli Jēkabpilī šodien startēs Latvijas volejbola čempionāta finālsērija. “RTU/Robežsardze Jūrmala” un “Jēkabpils Lū&sc... Lasīt vairāk...

Jūrmalas volejbolisti Baltijas līgā svin uzvaru pār Jēkabpils 'Lūšiem'

Photos

Jēkabpils novada pašvaldības vadība sumina volejbola komandu “Jēkabpils lūši” (FOTO)

Photos

"Jēkabpils lūši" dramatiskā spēlē izcīna CEWOOD Latvijas kausu 2021 kausu ( FOTO)

Jēkabpils 'Lūši' izcīna Latvijas kausu volejbolā

"Cewood" Latvijas kausa izcīņas finālā piecu setu cīņā triumfēja "Jēkabpils Lūši"

"Jēkabpils Lūši" spēles pirmajā setā uzvarēja ar 25:20, taču otrajā setā ar tādu pašu rezultātu zaudēja, bet pēc tam nokļuv... Lasīt vairāk...

Video

Jēkabpils Lūši uzvar un iekļūs Cewood Latvijas kausa pusfinālā (VIDEO)

Video

'Lūši' piedzīvo trīs setu zaudējumu Baltijas līgas mačā

Jaunākās

Aculiecinieks ziņo, ka vietā, kur Rīgas ielā atradās padomju memoriāls, kāds naktī uz svētdienu nolicis ziedus (FOTO)

Sestdienas rītā makšķernieki Anatolijs un Deivids Daugavā pie Jēkabpils izcēluši dubultlomu – divus lielus samus (FOTO)

Lasītākās

Jēkabpilī sieviete nāvējoši sadur vīrieti; aizdomās turētā persona apcietināta

Sludinājumi

Laikraksta "Ceturtdiena" sludinājumi 1.07.2022

Laikraksta "Ceturtdiena" sludinājumi 17.06.2022

Video

Ar kampaņas video “Nāc nosargāt un stiprināt!” aicina iedzīvotājus iesaistīties valsts aizsardzībā

Vairāk kā četrdesmi latviešu, lietuviešu, krievu un ukraiņu mūziķi vienojas dziesmā Ukrainas atbalstam (VIDEO)(PAPILDINĀTS TEKSTS UN FOTO)

Foto stāsts

FOTOSTĀSTS: Novadpētniecības istabas atklāšana Valdemāra Ancīša Aknīstes bibliotēkā

FOTOSTĀSTS: Jēkabpilieši Saulgriežu rītā saules uzlekšanu sagaida ar dziesmām

Noskaties

Politiķis šobrīd Nr 1 pasaulē, uzrunā Latvijas tautu un parlamentu!

LR meistarsacīkstes boksā U 15 un U 17 Jēkabpilī

Dažādi

Jēkabpilī amatieru hokejs attīstās un aicina uz hokeja pārbaudes spēli 19 jūnijā

LYNX GAMES 2022 sacensības Jēkabpilī pulcē lielu skaitu sportistu (FOTO)