2022.gada 10. augusts

Audris, Brencis, Inuta

Jēkabpils novada pašvaldības vadība sumina volejbola komandu “Jēkabpils lūši” (FOTO)

Piektdien, 14.janvārī, Jēkabpils novada domes vadība sumināja Jēkabpils volejbola komandu “Jēkabpils lūši” par izcīnīto Latvijas kausu volejbolā 2021.gadā, informē Jēkabpils novada pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļa.

Komandas spēlētāji, treneri un komandas atbalstītāji no pašvaldības saņēma pateicības rakstu, kā arī piemiņas veltes - simboliskas krūzes ar spēcīgā lūša attēlu un kalendāru.

Sveicot komandu Jēkabpils novada domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis sacīja: “Sveicu vislabāko no komandām- “Jēkabpils lūšus”  ar izcīnīto ceturto Latvijas kausu volejbolā! Saku lielu paldies par to, ka jūs ne tikai popularizējat šo sporta veidu Jēkabpilī un reģionā, bet nesat Jēkabpils vārdu tālu aiz robežām. Paldies, ka iedvesmojat jauniešus sportam un rādāt piemēru, kā nepadoties un ar neatlaidīgu darbu sasniegt sportiskos mērķus! Sporta klubs “Jēkabpils lūši” pašvaldības vadībai dāvināja uzvarētāju medaļu.  Atgādinām, ka  Jēkabpils lūši" pērnā gada decembrī finālspēlē ar rezultātu 3-2 pieveica RTU/"Robežsardze"/"Jūrmala" komandu, kļūstot par četrkārtējiem Latvijas kausa ieguvējiem volejbolā.

Sveicam, lepojamies ar volejbola komandu “Jēkabpils lūši” un vēlam sasniegt nākamās sportiskās virsotnes!

Atstājiet komentāru