2023.gada 8. februāris

Aldona, Česlavs

"Jēkabpils piena kombināts" sasniedzis līdz šim augstāko apgrozījumu

"Jēkabpils piena kombināts" sasniedzis līdz šim augstāko apgrozījumu

Baltijas lielākajā piena pārstrādes koncernā AB “Rokiškio sūris” ietilpstošais SIA “Jēkabpils piena kombināts” 2021.gadā sekmīgi kāpinājis apgrozījumu, tam sasniedzot 36,06 milj. EUR.

Lursoft Multi atskaites dati rāda, ka tas ir augstākais rezultāts visā uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē. Apgrozījuma pieaugums saistāms ar piena cenu palielināšanos. Salīdzinot ar gadu iepriekš, uzņēmuma apgrozījums gada laikā audzis par 28,78%. Pārskata gadu SIA “Jēkabpils piena kombināts” noslēdzis ar 320,28 tūkst. EUR lielu peļņu pēc nodokļu nomaksas.

SIA “Jēkabpils piena kombināts” arī turpmāk plāno saglabāt vadošu lomu piena iepirkuma tirgū Latvijā, iepirkto pienu galvenokārt realizējot Lietuvas uzņēmumam AB “Rokiškio sūris”, bet daļu – arī Latvijas pārstrādes uzņēmumiem.

SIA “Jēkabpils piena kombināts” reģistrēts 1997.gadā, tā vienīgais kapitāldaļu turētājs ir jau iepriekšminētais lietuviešu uzņēmums AB “Rokiškio sūris”. Pērn Jēkabpils novadā reģistrētais SIA “Jēkabpils piena kombināts” bija darba devējs 62 strādājošajiem.

Foto no arhīva

Komentāri (0-2/2)

  • tratata
    19.10.2022 18:07
    Jēkabpilī ir piena kombināts? Hmm,kur?
  • Ogo
    19.10.2022 16:34
    Nez no kurienes piens? Daža govs ganāmies tik redzēta.

Atstājiet komentāru