2024.gada 24. jūlijs

Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne

"Gaso" rekonstruēs dabasgāzes apgādes sistēmu Jēkabpilī Celtnieku un Krasta ielās

"Gaso" rekonstruēs dabasgāzes apgādes sistēmu Jēkabpilī Celtnieku un Krasta ielās

Dabasgāzes sadales sistēmas operators AS "Gaso" šogad jūnijā, jūlijā un augustā rekonstruēs dabasgāzes apgādes sistēmu Jēkabpilī, portālu Radio1.lv informēja uzņēmumā.

Kompānijā atzīmē, ka siltie gada mēneši ir laiks, kad "Gaso" veic dažādus gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas darbus Latvijas gazificētajos reģionos. Šīs rekonstrukcijas ir nepieciešamas, lai padarītu gāzapgādes sistēmu drošāku, kas ļautu to ekspluatēt arī nākotnē.

Visu vasaru "Gaso" Jēkabpils iecirknis īstenos kondensāta savācēju un hidroslēgu rekonstrukcijas programmu. Minētie darbi ir sākti un turpināsies Jēkabpilī Celtnieku ielas mikrorajonā un Krasta ielas mikrorajonā. Kopumā plānots rekonstruēt sešus kondensāta savācējus un 10 hidroslēgus. Darbu veikšana notiks sadalot mikrorajonus nosacītās daļās, lai pēc iespējas samazinātu atslēdzamo objektu skaitu un dabasgāzes pārtraukumu ilgumu.

Daļa no rekonstruējamām ierīcēm tiks aizstāta ar mūsdienu pazemes noslēgierīcēm, lai iespējamo avārijas vai remontdarbu gadījumā būtu iespēja operatīvi atslēgt no gāzes apgādes konkrētu mikrorajona daļu, neskarot citus gāzes lietotājus.

Veicot augstākminātos darbus, tiks pārtraukta gāzes apgāde daudzdzīvokļu māju un dažu privātmāju patērētājiem, par ko lietotāji tiks brīdināti savlaicīgi pirms darbu sākšanas. Dabasgāzes pārtraukums plānots ne ilgāk par 48 stundām katram objektam. Darba gaitā var rasties neparedzētas situācijas, kas var ietekmēt laika nobīdi.

Gāzes apgādes sistēmas rekonstrukcijas laikā tiks veikti arī rakšanas darbi, kas iedzīvotājiem var radīt zināmas īslaicīgas neērtības, bet ielu slēgšana nav plānota.

Foto: Ilustratīvs attēls

Atstājiet komentāru