2021.gada 2. augusts

Normunds, Stefans

Jēkabpils Galvenā bibliotēka aicina uz sarunu -  “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”

Jēkabpils Galvenā bibliotēka aicina uz sarunu - “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”

17. jūnijā plkst. 16.00 Jēkabpils Galvenā bibliotēka aicina uz projekta “Dzīve grāmatā, grāmata dzīvē” pirmo sarunu -  “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”, informē Jēkabpils Galvenā bibliotēka. 

Projekta mērķis ir literāru sarunu organizēšana reģionā un bibliotēkas darbības nodrošināšana, popularizējot literāras sarunas un nodrošinot to pieejamību plašai sabiedrībai. Projektā tiks organizētas trīs literāras sarunas, kuru laikā kultūržurnāliste Liega Piešiņa diskutēs ar autoriem par sabiedrībā neērtām tēmām un to atspoguļojumu rakstnieku literārajos darbos.

Pirmā sarunas tēma, par kuru tiks runāts, ir “Vardarbība mūsu sabiedrībā un ģimenē”. Diskusijā piedalīsies stāstu krājuma “Bumbulītis” autore Dace Vīgante. Krājumā viņa pievēršas smalkai un niansētai pasaules uztverei un atveidei. Dace Vīgante literatūrā debitējusi 2015. gadā un ir stāstu krājumu "Ledus apelsīns" (2016), "Tad redzēs" (2018) un "Bumbulītis" (2020) autore. Pirmais stāstu krājums nominēts Latvijas Literatūras gada balvai debijas kategorijā. Autores stāstiem raksturīgs lakonisks, pietuvināts skatījums uz ikdienišķu cilvēku iekšējo un ārējo pasauli.

Saruna norisināsies Jēkabpils Galvenās bibliotēkas brīvdabas lasītavā pie Krustpils kultūras nama balkoniņa. Aicina ievērot epidemioloģiskos norādījumus.
Vietu skaits ir ierobežots, lūdz pieteikties, rakstot uz e-pastu lan@jgb.lv, vai zvanot uz tel.nr. 29642338.

Tiks nodrošināta facebook.com tiešraide Jēkabpils Galvenās bibliotēkas un Jēkabpils kultūras pārvaldes lapās. 

Norises laikā iespējama fotografēšana un filmēšana. Tiks ievēroti epidemioloģiskie noteikumi.

Projektu finansiāli atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

Atstājiet komentāru