2021.gada 4. augusts

Romāns, Romualda, Romualds

Vasaras saulgriežu koncerts Krustpils Kultūras nama Muzikālajā balkoniņā

Vasaras saulgriežu koncerts Krustpils Kultūras nama Muzikālajā balkoniņā

21. jūnijā pavisam noteikti varēsim teikt: “Vasara ir klāt!” Un, ja ir klāt vasara, tad otro gadu esam priecīgi paziņot – Krustpils Kultūras nama Muzikālais balkoniņš skanēs arī šogad, informē Jēkabpils kultūras pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Druveniece.

Vasaras saulgrieži ir skaistākais un maģiskākais laiks gan dabā, gan cilvēka dzīves ritā. Spēks katrā zāles stiebrā, zeme un debesis savienojas pilnbrieda spēkā. Arī mēs esam daļa no šīs dabas mistērijas – it īpaši dienā, kad piedzīvojam gada garāko dienu un īsāko nakti.

 21.jūnijā plkst. 19.00 aicinām izjust un svinēt vasaras sākumu kopā ar Ivetu Tāli, Ivetu Bērziņu, Vitu Tallu, Aīdu Bikaunieci, Aivaru Pugaču -  īsteno, stipro vārdu zinātājiem. Ieskandināsim saulgriežus īsteni latviskā garā.

Ievērojot Kultūras ministrijas noteikumus, aicinām no 17.jūnija Krustpils Kultūras namā saņemt savu personificēto ielūgumu uz šo pasākumu. Darba laiks  Pirmd.-Piektd. 10.00 – 18.00; sestdienā 10.00 – 14.00. 

No 15. jūnija, uzrādot digitālo Covid-19 sertifikātu, kultūras pasākumus varēs apmeklēt personas, kuras:
•    ir vakcinējušās pret Covid-19;
•    pēdējā pusgada laikā ir pārslimojušas Covid-19;
•    pēdējo 48 stundu laikā ir veikušas Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
•    pēdējo 6 stundu laikā ir veikušas Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs. 
[avots: https://www.km.gov.lv/lv/jaunums/no-15-junija-kulturas-pasakumus-vares-apmeklet-ari-personas-uzradot-negativu-covid-19-testa-rezultatu-ka-ari-vecaki-ar-berniem]

Pasākuma apmeklētājiem jābūt gataviem uzrādīt personu apliecinošu dokumentu ( ID karte vai pase), personalizēto ielūgumu un Covid-19 sertifikātu, kas apliecina kādu no noteikumiem.

Komentāri (0-2/2)

  • nu ja
    21.06.2021 04:30
    17.06.21. pienemts likums par armijas iesaistisanu cov id nosacijumu izpilde. Ne parak sen mus izveda, tagad jau atkal nogalina.
  • Minna
    18.06.2021 08:43
    Izrādās Jēkabpils varas mašīna arī nodarbojas ar sabiedrības mobingu, atbalsta cilvēku šķirošanu un noteiktas daļas sabiedrības diskrimināciju. Totalistārisms parasti tā arī sākas - "drošības interesēs"....

Atstājiet komentāru