2023.gada 29. novembris

Ignats, Virgīnija

Zemgales plānošanas reģions izsludina pieteikšanos apmaksātai dalībai tūrisma izstādē Norvēģijā

Zemgales plānošanas reģions izsludina pieteikšanos apmaksātai dalībai tūrisma izstādē Norvēģijā

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) izsludina pieteikšanos Zemgales uzņēmējiem pilnībā apmaksātai dalībai tūrisma aprīkojuma un produktu izstādē "Camp Villmark 2024" Norvēģijā, portālu Radio1.lv informēja plānošanas reģionā.

No 2024.gada 15.marta līdz 17.martam plānota dalība starptautiskā tūrisma produktu izstādē "Camp Villmark 202" Norvēģijā, "NOVA Spektrum" izstāžu zālē ar Zemgales stendu un uzņēmēju darbošanos tajā.

Dalība konkursa kārtībā pieejamā finansējuma ietvaros tiks dota vienam līdz diviem uzņēmumiem no ikvienas Zemgales reģiona pašvaldības - Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada, Dobeles novada, Bauskas novada, Jēkabpils novada un Aizkraukles novada.

"Camp Villmark" ir vadošais Skandināvijas tūrisma produktu gadatirgus aktīvās atpūtas entuziastiem. Izstāde ir trīs dienu interaktīvs pasākums, kas iedvesmo aktīvās atpūtas piekritējus un ģimenes, piesaistot vairāk nekā 22 000 apmeklētājus.

Dalībai izstādē aicināti pieteikties Zemgales uzņēmumi, kas izstrādā produktus aktīvai atpūtai dabā - pārgājieniem, makšķerēšanai, velobraukšanai, laivošanai, medībām, kempingošanai, kalnos kāpšanai un līdzīgām aktivitātēm, skaidro plānošanas reģionā. Tie var būt arī pārtikas produkti, kas saistoši tūristiem.

Atbalsts dalībai izstādē uzņēmējiem tiek piešķirts 100% apmērā, sedzot stenda izveidošanas un nodrošināšanas izmaksas, reklāmu, dalībnieku lidojuma biļetes, vietējā transporta un izmitināšanas izdevumus un citus ar dalību izstādē saistītus izdevumus. Dalībniekam piešķirtā atbalsta apjoms tiks reģistrēts Finanšu ministrijas "de minimis" uzskaites sistēmā.

Projekts tiek īstenots EEZ grantu 2014. - 2021.gada perioda programmā "Vietējā attīstība, nabadzības mazināšana un kultūras sadarbība". EEZ un Norvēģijas granti ir finansiāls atbalsts, ko sniedz Islande, Lihtenšteina un Norvēģija. Projekta kopējais budžets ir 969 256 eiro, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 868 eiro.

Atstājiet komentāru