2023.gada 26. septembris

Gundars, Knuts, Kurts

Motoparaplānu sacensības "Jēkabpils Kauss 2013"

Motoparaplānu sacensības "Jēkabpils Kauss 2013"

Šogad "Motoru svētkos" kā pirmie jau agri no rīta startēs motoparaplāni, sacenšoties par Jēkabpils Kausu. Sacensības sāksies no pulksten 8.00 laukā starp lielveikalu "Depo" un Neretas ielu.

"Jēkabpils Kauss 2013" organizē biedrība "SKN Sports", Jēkabpils pilsētas pašvaldība un paraplanierisma klubs "Adrenalīns".

Sacensību mērķis - noskaidrot ātrākos, precīzākos, mērķtiecīgākos un vienkārši draudzīgākos un jautrākos motoparaplānu pilotus Latvijā individuālajā vērtējumā, vienlaicīgi popularizējot motoparaplanierismu Latvijas iedzīvotāju vidū.

Jēkabpilieši jau zina, ka arī starp savējiem ir vairāki motoparaplanieristi un motoru skaņas virs galvām jau ir ierastas. Ar prieku ziņojam, ka vismaz viens jēkabpilietis - Edgars Mitris - piedalīsies sacensībās, tāpēc notekti savējos atbalstām!!!

Uzreiz jāpiebilst, ka tas, vai sacensības notiks atbilstoši iecerētajam, ļoti atkarīgs no laika apstākļiem. Tiem jābūt tuvu ideāliem, jo vēja ātrumam jābūt ne lielākam par trīs metriem sekundē.

Tāpēc arī veicamos uzdevumus tiesneši un organizatori izvēlēsies īsi pirms sacensībām atbilstoši tā brīža un prognozētajiem laika apstākļiem.

Paraplānu pilotiem būs dažnedažādi uzdevumi, kā piemēram, nosēšanās precīzi noteiktajā punktā vai konkrētu lidojumu izpilde ap piepūstiem gaisa piloniem. Visi paraplānu piloti pacelsies un nolaidīsies konkrēti iezīmētās zonās.

Skatītājiem, ievērojot noteiktās skatīšanās vietas un nepārkāpjot slēgtās (nolentotās) zonas, par savu drošību nav jāuztraucas.

Tiekamies sestdien, 17. augustā no pulksten 8.00 - 12.00 laukā starp "Depo" un Neretas ielu motoparaplānu veiklības sacensībās "Jēkabpils Kauss 2013"!

Liāna Pudule - Indāne
"Motoru svētki 2013" preses sekretāre

Atstājiet komentāru