2022.gada 6. oktobris

Monika, Zilga, Zilgma

"Motoru svētkos" būs dažādi ierobežojumi

"Motoru svētkos" būs dažādi ierobežojumi

Sestdien, 17. augustā būs slēgts tirgus laukums Rīgas ielā starp tiltu un restorānu "Oāze", jo tur atradīsies rallijsprinta "Viduslatvija 2013" servisa parks.Tāpat organizatori lūdz izvairīties ar automašīnām pārvietoties pa Rīgas ielu, kas būs noslogota ar sporta automašīnām, kā arī informē, ka būs slēgta Pļaviņu iela.

Vakarā pēc noslēguma apbalvošanas, kas sāksies pulksten 21.30, uz neilgu laiku - apmēram uz 15 minūtēm gan gājējiem, gan automašīnu satiksmei tiks slēgts Jēkabpils tilts. Operatīvajam transportam, ja tas būs nepieciešams, pārvietošanās pār tiltu netiks liegta. Precīzu tilta slēgšanas laiku nav iespējams pateikt, jo tas atkarīgs no sportistu pbalvošanas ceremonijas ilguma.

Jau ziņots, ka no pulksten 17.26 līdz 20.50 5. maršruta autobuss un autobuss uz Meža parku, no tilta un atpakaļ kursēs pa Neretas ielu un gar veikalu "Depo" izbrauks pie Bebru ielas pieturas. Šajā laikā būs slēgtas pieturas "Kļavu iela", "Auseklīša iela" un pietura pie DUS "Viada".

Jau ziņots, ka šo sestdien, 17. augustā, Jēkabpilī risināsies vērienīgi "Motoru svētki 2013", kuru laikā notiks trīs sacensības: Latvijas čempionāta posms rallijsprintā "Viduslatvija 2013", Latvijas čempionāta posms ūdens motosportā, kur Daugavā sacentīsies ātrumlaivas un motoparaplānu sacensības "Jēkabpils Kauss 2013".

Motoru svētkus organizē biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Liāna Pudule - Indāne,

"Motoru svētki 2013"

preses sekretāre


Atstājiet komentāru