2022.gada 9. decembris

Sarmīte, Tabita

Ralijsprintā "Viduslatvija 2013" sākušies grants ātrumposmi

Ralijsprintā "Viduslatvija 2013" sākušies grants ātrumposmi

Šodien pulksten 14.00 Vecpilsētas laukumā Jēkabpilī tika dota starts Latvijas čempionāta rallijsprintā 5. posmam rallijsprintam "Viduslatvija 2013".
 
Rallijsprints "Viduslatvija 2013" šogad pirmo reizi iekļauts oficiālajā sacensību kalendārā, bet pagājušajā gadā tas bija kandidātposms.
 
Uz starta rallijsprintā stājās 40 ekipāžas un cīņa šodien gaidām sīva, jo jau pirmajā ātrumposmā duelējās Jānis Vorobjovs un Mārtiņš Svilis, kurš no konkurenta 10,6 kilometru garā posmā atpalika tikai nepilnu sekundi.
 
Sportistus šobrīd veic grants ātrumposmus Krustpils novada ceļos. Interesants un aizraujošs būs Jēkabpils pilsētas ātrumposms, kas skatītājus pulcēs pilsētas centrā, lai vērotu, kā rallijsprinta dalībnieki tiks galā ar sarežģītajiem asfaltētajiem pagriezieniem un apļa izbraukšanu kustībai pretējā virzienā. Pilsētas ātrumposms, kuru sportisti veiks divas reizes pēc kārtas, būs noslēdzošais un sāksies pulksten 18.56 vakarā.
 
Rallijsprints "Viduslatvija 2013" notiek "Motoru svētku 2013" ietvaros, kas sestdien, 17. augustā, Jēkabpilī un apkārtnē pulcē ne tikai rallijsprintu "Viduslatvija 2013", bet arī ātrumlaivu sacensības Daugavā un motoparaplānu veiklības sacensības "Jēkabpils Kauss 2013".
 
"Motoru svētkus 2013" un rallijsprintu "Viduslatvija 2013" organizē biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība, atbalsta Krustpils novada pašvaldība. Pasākuma ofciālais apdrošinātājs - BTA. Pasākuma auto nodrošina NISSAN oficiālais pārstāvis Latvijā NORDE.
 
Mūsu draugi - Aidava, Cēsu alus, DLLA, Ošukalns, GJ grupa, Statoil, Marteks auto, Brodoor, Laimon Fresh, Motul, Hektors, Stokker, Roadway, Selko īpašumi, Ošukalns celtniecība, Doma98, Jēkabpils pakalpojumi, Jēkabpils PMK, Dižmežs, LC Būve, Yuassa, Latgran, Jēkabpils Jauniešu dome, Sedumi, Mikor, klubs Luīze.
 
Informatīvie atbalstītāji: Radio1 - oficiālais "Motoru svētku" radio, Ceturtdiena, Jaunais Vēstnesis, Vērtīgs, 4rati.
 
Seko mums:
http://www.motorusvetki.lv
twitter: @motorusvetki
http://www.draugiem.lv/motorusvetki/

Atstājiet komentāru