2023.gada 1. oktobris

Lāsma, Zanda, Zandis

“Motoru svētki 2014” šonedēļ rūks Līgo noskaņās (FOTO un PROGRAMMA)

“Motoru svētki 2014” šonedēļ rūks Līgo noskaņās (FOTO un PROGRAMMA)

Šogad jēkabpiliešus un pilsētas viesus atkal priecēs "Motoru svētki 2014", vienā dienā pulcējot četras dažāda veida sacensības. "Motoru svētki 2014" notiks sestdien, 21. jūnijā, visas dienas garumā Līgo svētku noskaņās.
 

Šogad jau trešo reizi notiks rallijsprints "Viduslatvija", kas pagājušajā gadā pirmo reizi startēja kā Latvijas čempionāta oficiālais posms, un pēc izcilām atsauksmēm iekļauts arī šā gada kalendārā. Pagājušajā gadā bija seši posmi, bet šogad jau astoņi, no kuriem seši būs Krustpils novada ceļos, bet pēdējie divi notiks Jēkabpils pilsētā. Lai gan šā gada pilnu Latvijas sezonu mūsējais Mārtiņš Svilis nebrauc, tomēr Jēkabpilī pagājušā gada šī rallijsprinta uzvarētājs kopā ar stūrmani Ivo Pūķi startēs! Kopumā pieteikušās 43 ekipāžas, starp kur;am ir divas lietuviešu, pa vienai no Somijas, Lielbritānijas un Krievijas.
 
 
Tāpat jau trešo gadu Jēkabpili pierūcinās ātrumlaivas Daugavā, kur risināsies Latvijas čempionāta 2. posms. Pagājušā gada skatītāju apmeklētība un atbalsts bija liels, tāpēc šogad iepriecinām līdzjutējus ar vēl nebijušām sacensībām – ūdensmotociklu Latvijas čempionāta posmu. Līdz ar to Daugavas akvatorijā vienlaicīgi blakus būs iespēja vērot gan ātrumlaivas, gan ūdensmotociklus!
 
 
Arī šogad Jēkabpilī būs motoparaplānu veiklības sacensības, kurās tiks izcīnīts Jēkabpils Kauss. Gaidām tajās arī jēkabpiliešu piedalīšanos. Motoparaplānu sacensības notiks laukā starp "Depo" un Neretas ielu, bet pie sacījuma, ka būs ideāli laika apstākļi. Sportistiem, lai veiktu visus uzdevumus un veiklības trikus, vēja ātrums nedrīkst pārsniegt sešus metrus sekundē.
 
 
Visas dienas garumā no pulksten 12.00 līdz 18.00 Pļaviņu ielā un laukumā pie Tiesu nama notiks dažnedažādas atrakcijas ģimenēm ar bērniem. Būs rallija auto simulators, kāpšanas siena, piepūšamās atrakcijas, seju apgleznošana un dažādi garšīgi našķi. Pulksten 16.00 pie dīķa aiz Tiesu nama visus pārsteigs "Dubļu ērglis 2014"!
 
 
Tā kā organizatori - biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība vēlas pārsteigt pilsētniekus un viesus, arī pasākuma atklāšanā un noslēgumā visus priecēs un aizraus vēl Jēkabpilī nebijuši pārsteigumi.
 
 
"Motoru svētku 2013" oficiālajā atklāšanā pulksten 11.30 Vecpilsētas laukumā visus priecēs automašīnu ziedu parāde "Limuzīns Jāņu nakts krāsā", savukārt noslēgumā un sportistu apbalvošanā, kas norisināsies turpat Vecpilsētas laukumā no pulksten 21.00, ikkatram būs iespēja piedalīties gardēžu pasākumā "Vēl vien cuciņ!", aizrauties ar Lielbritānijas mākslinieku "The Dream Engine" šovu un vērot vēl nebijušu uguņošanu. Pēc oficiālā noslēguma – zaļumballe līdz rītam kopā ar grupām "Ilūzija" un "Kreicburgas ziķeri".
 
 
Līdzīgi kā pagājušajā gadā, arī šogad starp visu četru sporta veidu dalībniekiem tiks izlozēta balva – Karcher augstspiediena mazgātājs, ko piedāvā "Motoru svētku 2014" draugs - KARCHER.
 
 
Rallijsprintu "Viduslatvija 2013" organizē biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība, atbalsta Krustpils novads un Jēkabpils novads. Pasākuma oficiālais apdrošinātājs ir "BTA". Pasākuma lieldraugs – Bosch service.
 
 
Mūsu draugi: latgran, Nissan Norde, Latgran, BTA, Karcher, Aidava, Jēkabpils PMK, Ošukalns, Dižmežs, Jēkabpils pakalpojumi, Statoil, GJ Grupa, Jēkabpils Sporta centrs, DLLA, Laimon Fresh, Hektors, Ošukalns celtniecība, Sedumi, Huberts, Rītausma, Selko īpašumi, Doma 98, Luiize, Uno Grupa, , Māju koks, Martekss Auto, LC Būve.
 
 
Informatīvie atbalstītāji: Radio1 – oficiālais "Motoru svētku 2014" radio, jekabpils-jauniesi.lv, 4rati.lv., , Jaunais Vēstnesis, go4speed.lv.
 

Viss jaunākais: www.autorally.lv,
Pasākuma dienā klausies tiešraidi Radio1 107.0 FM.
Seko mums @Motorusvetki, http://www.draugiem.lv/motorusvetki/ un www.motorusvetki.lv


Motoru svētki 2014 programma

Sestdien, 21. jūnijs

 

8.00

Motoparaplānu sacensību "Jēkabpils kauss" starts.

Lauks starp "Depo" un Neretas ielu.

 

11.30

"Motoru svētku 2014" oficiālā atklāšana Vecpilsētas laukumā.

Automašīnu ziedu parāde “Limuzīns Jāņu nakts krāsā”.

 

12.00

Ātrumlaivu sacensības (treniņi jau no pulksten 10.00).

 

12.00

Ūdensmotociklu sacensības (treniņi jau no pulksten 10.00).

 

14.00

Rallijsprinta "Viduslatvija 2014" atklāšana Vecpilsētas laukumā.

 

14.00

Rallijsprinta "Viduslatvija 2014" starts Vecpilsētas laukumā.

Rallijsprinta “Viduslatvija 2014” grants ātrumposmu startu laiki:

PS1 “Krustpils” 14:27

PS2 “Latgran” 14:58

PS3 “Nissan NORDE” 15:17

Service park

PS4 “Krustpils” 16:54

PS5 “Latgran” 17:25

PS6 “Nissan NORDE” 17:44

 

12.00 – 18.00

Visas dienas garumā dažnedažādas atrakcijas ģimenēm ar bērniem.

Kāpšļu siena, autorallija simulators, piepūšamās atrakcijas, ūdensbumbas (iespēja iekšā lēkāt uz ūdens virsmas), Vinnijs Pūks un Tīģerēns u.c.

Pļaviņu ielā un laukumā pie Tiesu nama.

 

12.00 – 18.00

Kvadraciklu un enduro motociklu treniņbraucieni pie dīķa aiz Tiesu nama.

 

16.00

“Dubļu ērglis 2014” pie dīķa aiz Tiesu nama.

 

14.00 – 16.00

Glābšanas dienestu parāde. Bērniem būs iespēja tikties ar Runci Rūdi un Bebru Bruno, apskatīt policijas auto, motociklu, vērot policijas suņa paraugdemonstrējumu, kā arī skatīt Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta auto un aprīkojumu.

 

19.00 – 20.30

Rallijsprinta “Viduslatvija 2014” Jēkabpils pilsētas posmi.

PS7 “Jēkabpils” 19:03

PS8 “Jēkabpils” 20:03

No 21.00

"Motoru svētki 2014" noslēgums Vecpilsētas laukumā.

Gardēžu pasākums “Vēl vien cuciņ!

Sportistu apbalvošana.

Lielbritānijas mākslinieku “The Dream Engine” šovs.

Uguņošana.

Zaļumballe ar grupām “Ilūzija” un “Kreicburgas ziķeri” līdz rītam.

 
 

Atstājiet komentāru