2022.gada 8. decembris

Gunārs, Gunis, Vladimirs

Rallijsprints “Viduslatvija 2014” pulcēs pašmāju un ārzemju braucējus

Rallijsprints “Viduslatvija 2014” pulcēs pašmāju un ārzemju braucējus

Jau šonedēļ, sestdien, 21. jūnijā Jēkabpilī un Krustpils novadā notiks Latvijas atklātā čempionāta rallijsprintā 4. posms "Viduslatvija 2014".
 
 
Rallijsprints "Viduslatvija 2014" ir viens no daudzajiem pasākumiem "Motoru svētkos 2014", ko jau trešo gadu organizē biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība. Vienlaicīgi tajā pašā dienā notiks arī Latvijas čempionāta ūdens motosportā posms ātrumlaivām un ūdensmotocikliem, kā arī veiklības sacensības motoparaplāniem.
 
 
Šobrīd startam ir pieteikušās 43 ekipāžas, starp tām arī pagājušā gada rallijsprinta "Viduslatvija 2013" uzvarētāji – mājinieks Mārtiņš Svilis ar stūrmani Ivo Pūķi. Skatītājus atkal priecēs Andis Neikšāns ar stūrmani Aivi Aizsilnieku. Starp braucējiem būs pašreizējie rallijsprinta čempionāta līderi 2WD Open klasē – Emīls Blūms ar Reini Vilsonu, kā arī 1600 klases līderi – Jānis Cielēns un Salvis Rambols. Tāpat šogad mūs priecēs atraktīvie Edijs un Kārlis Bergmaņi, kuri ir 4WD Open klases līderi.
 
 
Rallijsprintā startēs arī Lielbritānijas ekipāža – Josh Cornwell un Tom Woodburn, kā arī somi – Kalle Rovanpera un Risto Pietilainen. Tāpat Jēkabpils un Krustpils novada ceļos redzēsim kaimiņus lietuviešus: Laurynas Dirzininkas un Dalius Strizanas, kā arī Egidijus Valeisa un Povilas Reisas. Dalību pieteikusi arī krievu ekipāža Aleksev Meriyanov un Georgy Troshkin. Ar visu dalībnieku sarakstu var iepazīties šeit: http://www.autorally.lv/?m=2&r=19
Rallijsprinta oficiālais starts būs pulksten 14.00 Jēkabpilī, Vecpilsētas laukumā, pirmā ātrumsposma starts – plkst. 14.27. Kopā sportistiem būs jāveic astoņi posmi, seši no tiem – grants ātrumposmi, savukārt pēdējie divi – Jēkabpils pilsētā. Pilsētas ātrumposmu starts tiks dots plkst. 19.03.
 
 
Rallijsprints "Viduslatvija 2014" notiek "Motoru svētku 2014" pasākuma ietvaros. Šajā pašā dienā Jēkabpilī notiks vēl trīs sacensības, saistītas ar motoru rūkoņu. Visu dienu Daugavā pie tilta norisināsies Latvijas čempionāta 2. posms ātrumlaivām un Latvijas čempionāta 2. posms ūdensmotocikliem, savukārt rīta pusē no pulksten 8.00 līdz 12.00 notiks motoparaplānu veiklības sacensības "Jēkabpils kauss 2014". Pulksten 11.30 Vecpilsētas laukumā notiks "Motoru svētku 2014" atklāšana Līgo noskaņās, savukārt pulksten 21.00 turpat sāksies vakara noslēgums ar sportistu apbalvošanu. Visas dienas garumā ģimenes ar bērniem varēs izklaidēties dažādās atrakcijās.
 
 
Rallijsprintu "Viduslatvija 2014" organizē biedrība "SKN Sports" un Jēkabpils pilsētas pašvaldība, atbalsta Krustpils novads un Jēkabpils novads. Pasākuma oficiālais apdrošinātājs ir "BTA". Mūsu draugi: Bosch service, Latgran, Nissan Norde, Karcher, Aidava, Jēkabpils PMK, Ošukalns, Dižmežs, Jēkabpils pakalpojumi, Jēkabpils Sporta centrs, DLLA, Ošukalns celtniecība, Sedumi, Rītausma, Selko īpašumi, Doma 98, Luiize, Martekss Auto, LC Būve un Māju koks.
 
 
Informatīvie atbalstītāji: Radio1 – oficiālais rallijsprinta "Viduslatvija 2014" radio, Jaunais Vēstnesis, 4rati.lv., go4speed.lv.
 
 
Viss jaunākais: www.autorally.lv
Seko mums @Motorusvetki, http://www.draugiem.lv/motorusvetki/ un www.motorusvetki.lv
 
Informāciju sagatavoja
Liāna Pudule – Indāne
Rallijsprinta "Viduslatvija 2014" preses sekretāre
t: +371 26306491
liana_p@inbox.lv
www.motorusvetki.lv
 

Komentāri (0-1/1)

  • ūpis
    02.07.2018 18:16
    Irrrr!! Arī Jānis Vorobjovs ar BMW plosīsies :)

Atstājiet komentāru