2022.gada 2. oktobris

Ilma, Skaidris

No 2.augusta pieejamas biļetes uz rallijkrosa kausa 3.posmu Biržos

No 2.augusta pieejamas biļetes uz rallijkrosa kausa 3.posmu Biržos

Sākot, no šodienas, 2. augusta tirdzniecībā pieejamas biļetes uz rallijkrosa kausa 3. posmu, kas norisināsies 20. augustā Salas novada Biržu trasē “Baroni”.

Sacensību ieejas biļetes iepriekšpārdošanā maksā 5 EUR, bet sacensību dienā to cena būs 7 EUR. Biļetes iespējams iegādāties ASTARTE-NAFTA degvielas uzpildes stacijās Biržos, Jēkabpilī, Līvānos, Pļaviņās, Aknīstē un Viesītē, kā arī Ātruma Cilts kafejnīcā Rīgā.

Jau informējām, ka pieaugot rallijkrosa popularitātei, Latvijā izveidots Latvijas rallijkrosa kauss, kurā sacensības notiek trīs ieskaites klasēs: Super1600 klases spēkrati ar 1,6 litru turbomotoriem un priekšējo riteņu piedziņu; Touring 2000 klases spēkrati ar motora tilpumu līdz diviem litriem un vienas ass piedziņu, kā arī RX Lada klase, kas aizstāj agrāko Žiguļu kausa ieskaiti VAZ automašīnām ar motora tilpumu līdz 1,6 litriem.

Sacensības Biržu autotrasē “Baroni” iespējams noorganizēt pateicoties atbalstam, ko sniedz: SIA “ASTARTE-NAFTA”, SIA “Aldaris”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “LC Būve”, SIA “Sedumi”, SIA “Huberts”, SIA “Dižmežs”, “Zīlānietis”, SIA “Silpec”, SIA “GJ Grupa”.

Mūsu draugi: SIA “Ošukalns”, SIA “Ošukalns celtniecība”,SIA “Aidava”, SIA “Brēķu studenti”, SIA “DLLA”, SIA “Jēkabpils PMK”, SIA “Miķelāni bekons”, laikraksts “Ceturtdiena”, “Venden”, “Red bull”, “Tomato pica”, “Ātruma cilts”, SIA “Aija audio”, žurnāls “Vērtīgs”.

Oficiālais medijs “Jaunais Vēstnesis”.

Oficiālais radio “Radio1”.

Sacensības organizē “SKN Sports”, Salas novada dome, Rallycross.lv

Informācija par sacensību norisi, kā arī nolikums atrodams www.sknsports.lv

Atstājiet komentāru